Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
"Jak City katarski klub przechodzi dalej w LM to juz wiadomo ze zle czasy nastaly. Z takimi druzynami LM traci zupelnie smak. Sczerze? Wydaje mi sie ze teraz Puchar Krola jest wazniejszy. Nawet lepiej brzmi "Puchar Krola" niz "Liga Mistrzow". Krol jest lepszy od mistrza, proste."
Ahahahahaha o kurła xD
9
Kafejka wydupcona :)
1
No i jakos człowiek tak bardziej szczesliwy. Nawet łatwiej 2 postawic.
1
@Faro Wcale a wcale xD
0
@VegetaPolska Nie psuj narracjj
0
Barca 2 Real 1 w pucharach.
Sezon bardzo dobry moim zdaniem
0
@Encore No ale ile kasy pompuje sie w ta lige? To musiało dac efekt
1
Sił nie ma juz De Bruyne Kevin
4
Aha ale dla Realu kartek to nie ma?
2
Czemu ci sedziowie udaru dostaja jak gra real nawet nasz Szymon..
0
Pep to umie budowac piłkarzy jak mało kto.
1
@KlonaZepan Przyganiał kocioł garnkowi.
0
@sokot Nigdzie nie pisałem ze Urus nie był bo byłaby to ujma
2
Klub bez godnosci i ambicji.
3
@Pawel13sz Suarez w prime był lepszy od Nazario który był moze bardziej widowiskowy
6
@Firestone Gdzie podpisac?
0
@Michael24 No nie było wyjscia bo spizarka pusta ;(
1
@MesQueUnClub_87 Ogolnie ogóry sklepowe nie sa złe ale jak sie regularnie jada swoje własne to czuc ze to różnica klas a zwłaszcza ze w sklepie masz je wszystkie podobne a samemu kiszac bierzesz dryblasy :)
1
@Emhyr Cicho bo psujesz narracje
1
Niestety trzeba było kupic ogórasy z biedry bo żaden słoik sie nie ostał.
Trzeba bedzie ukisic co by na zime były bo jesc te pizdryki z supermarketu to wstyd :(
2
No i teraz praca Deco ma duzo wiekszy sens. Spokojnie pod okiem Alemanego moze sie uczyc.
@Rewolucja123 niezle jak na rozpadajacy sie zarząd co?
0
No to niezły plot twist z Alemanym xD
3
https://zapodaj.net/6768f80c87b74.jpg.html
Jest i ona :)
1
@Smixu Ucieczka w kosmos
1
@Dr_Cabasisi Jutro lece po 2 czesc z cyklu historia srodziemia :)
1
https://nonsa.pl/wiki/Tomasz_Hajto
Opis w punkt :)
2
Adios muchachos senior Milan
1
@MesQueUnClub96 Japa kapciu
0
@Michael24 Ta. Musze zajrzec jutro do piwnicy moze ostał sie jakis słoik
5
Ale bym se ogóra zjadł ale nie taka pipke ze sklepu tylko takiego jebitnego i kwasnego co by morde wykrzywił...