Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MESSIah16 Gdzie jest krzyz?!
8
@KobeFR Amputacja jak nic. 1000 zł za porade
1
Busquetsa nie zastapimy i nie powinnismy nawet próbowac.
Trzeba kupic kogos w stylu Kante który bedzie przede wszystkim bronił a dopiero potem myslał o atakowaniu.
0
@Rust_Cohle A miał inne wyjscie? Nie miał wtedy wyboru a chciał zostac w europie
0
https://www.meczyki.pl/newsy/pilkarze-lechii-gdansk-moga-rozwiazac-kontrakt-z-winy-klubu-zawodnicy-zlozyli-wezwania-do-zaplaty/211434-n
Na prywatne interesy kasa jest a na płacenie piłkarzom nie xD. Kolejny klub do unicestwienia
4
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQApsAmNVs7CfbsA0XoRrtrHH1kpz9JI25qTA&usqp=CAU
Baba za kierownica koloryzowane :]
1
@cules100pro Piekny bedzie ten stadion
1
@FcPortoFan1999 Mimo wszystko Legia pozytywnie zaskoczyła. Puchar jest i wicemistrz. Zobaczymy co zrobia w kolejnym
0
@misteriosoVEB Mimo wszystko połowa sezonu tylko dobra. Warta bardziej pasuje podobnie z piastem on tez tylko 1 połowa sezonu dobra
1
@Kamilos84 Kryszciano to sie stało.
1
Nasza liga poziomem odstaje od topowych ale to był w sumie dobry sezon. Duzo pieknych goli i emocji.
Fajnie ze nadal Canal plus ma prawa bo bardzo dobrze opakowali nasza lige przez co wydaje sie jeszcze ciekawsza mimo niezbyt wysokiego poziomu.
Najwieksze rozczarowanie sezonu?
Miedz Legnica i Lechia Gdansk
Najwieksze pozytywne zaskoczenie
Raków Legia Lech(za gre w LKE) i Pogon oraz Warta
Krystalizuje nam sie top 4 i oby takie top 4 było na stałe bo bedzie to z pozytkiem dla naszej piłki.
Nie obyło sie takze bez skandali.
Na pierwszy rzut oka bijatyka po PP i skandaliczne zachowanie Mladenovicia
Skandal zwiazany ze Slaskiem gdzie kase z zoo przekazano na ratowanie bankruta
Podsumowujac sezon 22/23 był udany pod wieloma wzgledami.
@FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 Dlatego licze na kilka branek widzewa. Lubie ich. Brakowało i nadal brakuje derbów łodzi z eklapie
3
Juz za godzinke Widzew kontra Miedz :)
0
@Dari0G Ja sie historii nie wypieram stwierdzam fakt. Od czasu kiedy Rutkowscy rzadza klub zarabia na siebie i tak powinno byc z kazdym innym klubem.
Wyjezdzasz mi z Amica zapominajac ze ta patologia w Slasku trwa od lat. Bezczelnie jeszcze zabrali kase z lokalnego zoo by ratowac tego bankruta
0
@Kidd Az se Mumie odpale dla Brendana xd
1
@Bobo25 Problem w tym ze sa one przyznawane z dupy. To powinno byc duzo bardziej rygorystyczne zeby nie było takich akcji jak w Slasku i Lechii
0
@OnlyBarca10 Sa wyjatki bo taki Lech sam na siebie zarabia.
3
Sprawa Lechii i Slaska jasno pokazuje ze powinien byc nadzór nad finansami klubów z eklapy.
Dochodzi obecnie do niesamowitej patologii zarówno we Wrocławiu jak i Gdansku gdzie nie płaci sie pracownikom i piłkarzom.
W ogóle ktos powinien w koncu cos zrobic z tym ze niektóre kluby sa finansowane przez miasto. Kazdy klub w eklapie powiniem dazyc do tego by zarabiac na siebie.
Jesli cos ma sie zmienic w naszej piłce to najpierw potrzeba zmian w sposobie zarzadzania klubami.
7
@Kamilos84 Zaorac ten gowniany klub. Wrocław musi utrzymywac tego bankruta z publicznych pieniedzy.
2
@MesQueUnClub96 Licze na Macabi lub Ferencvaors
3
@MesQueUnClub96 Powinni cie zwolnic
1
@FcPortoFan1999 Oby im na złosc robił i guwno a nie stadion bedzie. Mozna kogos nie lubic ale jesli chce sie cos od miasta to nie wypada obrazac prezydenta
8
Napieprzac żaby przez blisko 30h to trzeba miec psyche. Beda mu sie skurczysyny snic po nicach xD
0
Maksipuszka top :)
6
@Wossi61FCB Wieczysta i brudne gierki? Kto by sie spodziewał
3
https://www.meczyki.pl/newsy/kibice-rakowa-stracili-flage-i-demolowali-stadion-korony-blisko-starcia-fanow-w-akcji-byla-policja-wideo/211335-n
A tacy niby grzeczni ci kibice Rakowa. Wypominaja to Lechowi i Legii a sami nie lepsi :)
2
Korona 6 pkt przewagi nad Slaskiem :)
Wisła i Slask graja o wszystko w next kolejce
1
Brawo Majonez Kielecki :)
1
@Katalończyk 99 Przynajmniej pomoze zdegradowac Slask xd
1
@Katalończyk 99 Piast nie ma szans. Wystarcza 3 remisy Lecha lub 1 wygrana by zapewnic se top 4