Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro Sam siebie :)
2
@Comentateiro No niestety jestem zgubiony xd
0
@Poro6niec Wiekszosc zycia spedzili w Hiszpanii. Ale w sumie skoro mieszkaja w Polsce to serio sie łudza ze ich dzieci dostana szanse w repce hiszpanii?
0
@supraomnes1 Problem w tym ze w Hiszpanii brakuje jakosciowych napastnikow a grac musza Ferrany Olmy i inne Moraty
0
@Firestone Łatwo znalezc
1
Brawo Betis. Juz niemal pewni sa gry w pucharach.
5
W Neapolu az wrze :)
Dobrzy by było gdyby z tej fety przypadkiem nie obudzili Wezuwiusza lub Campi. Wezuwiusz juz dosc długo jest uspiony ;]
2
@michal26 Lech by pasował. Kibice sie lubia i jest na czym bazowac :)
0
@ChampionLW Zjadłbym kremowke
0
@partymaker Chyba rubli
1
@kuz miałes racje xD
2
Dziwne nicki
@LeczoEnrycze
@Parowka
@Niejestemtakajakinne
@szczawiola
@WrednySzkop
@zdegustowany
@czerstwa Terenia
@PijanyFarmer
@szczekson
@Jajajakberety
0
@LM10GOAT Serio? Co z wami ludzie
0
Nie ma sie co spieszyc Sergi
0
Dzieki Mendilibar dzieki.
I cały plan poszedł...
7
@supraomnes1 Ona taka nie jest
0
@Emhyr Cwiakała top xD
1
@FcPortoFan1999 Kiedys sie ogladało jak Slusarski grał oraz Grzelak z Kazmierczakiem xd
@Encore Jeszcze jakby grał Moder to okej ale ja nie ogladam PL. Za duzo tam szejków sie zrobiło itp guwien
Czasem tylko City odpale by kibicowac Pepowi
0
@FcPortoFan1999 Betis mam w serduszku wiec nie ma szans zwłaszcza ze gra z ekipa Valdka
2
@Encore Panie co mnie to gówno obchodzi. Ja tu licze na spadek papuzek z cornella
@AlphaNumeric ^^
0
O 19 Sevilla vs espanyol(tfu) i na deser o 22 Betis vs Bilbao.
Bedzie co ogladac
0
@13th No kwestia interpretacji jest problematyczna bo ile ludzi tyle interpretacji.
0
@13th Nie no mi zawsze bardziej pasowały przedmioty humanistyczne niz matematyka fizyka czy chemia.
Moze to tez wynikac z tego ze po prostu lubie czytac.
@barcelonaLM wiem o karcie ale to nadal w opór rzeczy do zapamietania. Moze inaczej. Mi duzo lepiej sie pisało rozprawki itd niz jakikolwiek egzamin z matematyki. Ile bym sie nie uczył to za cholere matmy ogarnac nie mogłem
1
@barcelonaLM Nie no szanujmy sie. Matematyka jest duzo ciezszym przedmiotem juz chociaz by z powodu pietdyliarda wzorów do zapamietania.
Polski nie jest trudno zdac ba czesto same streszczenia wystarczaja by mature ogarnac.
1
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRHLSHHkOLCVrLTNJGZzu_n-zVP4f4txMb_Vg&usqp=CAU
Całkiem smaczna i stosunkowo tania 3.50 w stokrotce
2
@Kondziubarca Do choroszczy
1
@FcPortoFan1999 Serio? To troche ironiczne xd
0
https://www.meczyki.pl/newsy/rakow-sa-bez-szans-to-jest-wygrany-mecz-nagrali-wypowiedz-papszuna-w-finale-pucharu-polski-wideo/211123-n
Pycha kroczy przed upadkiem panie Papszun. Rozumiem chec motywacji ale zakładanie ze mecz jest wygrany mimo przewagi to brak pokory. Nie raz i nie dwa druzyna w 10 ogrywała druzyne w 11.
7
Dziwne nicki bo spac nie moge
@kompromitacja
@Dzieckomadrytu1902
@nowy gałgan
@ViscaElSezonowcy
@hwdp
@CoJaTuRobie
@Cojarobietu
@wyjebaneo
@AnalnaGrawitacja
@guodzilla
0
@Emhyr Nawet jesli to zarobimy na nim.