4

@MesQueUnClub96 Wez nacisnij alt +f4

4

Piekna jest ta Sevilla Mendilibara @VamosRakieta tez dobry mecz.

Vlahovic to jest drewno okrutne xD

1

Komentarz usunięty

5

https://tiny.pl/wzvhm

Nowo odkryty wulkan błotny w morzu barentsa. Powstał prawdopodobnie ok 18 000 lat temu w wyniku erupcji metanu. To juz 2 taki wulkan odkryty na terytorium Norwegii.

@Comentateiro @barcelonaLM @AssisMoreira

4

https://pliki.meczyki.pl/big/447/645d00f06d48a.jpg

Skorża wybitny trener jak na polskie warunki.

2

@Herato Ale to tez nie tak ze od razu talenty sie pojawia. Inwestycja w akademie jest opłacalna ale długofalowo

2

@Herato Bo nie kazdy klub ma akademie i włascicieli majacych łeb na karku.

Poruszyłes ciekawy temet. Moze jesli juz inwestowac w sport to w akademie?

1

@Emhyr I cyk Raków został tuba propagandowa rzadu przed wyborami.

Oni wiedza jak zniechecic do siebie kibicow innych klubow

1

@FcPortoFan1999 Niestety dobry transfer Legii.

0

@bartas97 A ktos sie wypiera tego? Dostali ale nie 40 baniek i nie w 1 transzy i nie w momencie kiedy polska ma wieksze problemy niz stadion mistrza polski.

Wiem ze Raków potrzebuje stadionu i to nie podlega dyskusji ale w tej chwili po deklaracji Pinokia stali sie trybikiem w machinie propagandowej tuz przed wyborami.

Juz widze TVPis i nagłówek o tym ze rzad finansuje remont stadionu mistrza polski. Na sama mysl mi sie niedobrze robi

0

@bartas97 Lech dostał 23 w 6 lat srednio 4 na 1 rok co przy 1x zastrzyku 40 mln jest smieszne.

Zapominasz tez ze wiekoszc pieniedzy na rozbudowe pochodzi bezposrednio z kasy klubowej Lecha i nie pisz nic o euro 2012 bo to akurat z dupy argumet bo inwestycje były nie pod kluby a ze Lech skorzystał na tym to inna sprawa podobnie jak to ze sam te stadion utrzymuje.

Problem mam z tym ze kluby w tym takze Lech w ogole nie powinny miec dostepu do pieniedzy publicznych. Zreszta sam Lech tez tego obecnie nie potrzebuje co akurat jest zasługa włascicieli.


Kazdy klub powinien byc samowystarczalny a mistrz polski powinien miec stadion ale nie finansowany z publicznych pieniedzu a na pewno nie w momencie gdy inflacja w polsce jest na takim poziomie.

Jesli juz finansowac ten stadion to na zasadzie pożyczki 1:1 oddajecie tyle ile pozyczyliscie.

Rakow nie bedzie lubiany w polsce bo bedzie tuba propagandowa rzadu Morawieckiego


Szczerze zapytam chcesz by Rakow kojarzył sie z tym ze załatwił sobie stadion kupujac jednoczesnie głosy PiS? Tak to bedzie odbierane.

Mam tez swiadomosc historii Lecha i wiem ze mieli swoje za uszami.

2

@gumaz Moje pinkne miasto :(

8

@bartas97 Patologia.

Ani Lech ani jakikolwiek inny klub kasy na stadion nie powinien dostac a jezeli juz to pod zastaw.

Dostajecie 40 mln i tyle samo oddajecie w jakims okreslonym czasie.


Przy tyle problemach w kraju lekka reka szasta sie pieniedzmi na stadiony które i tak rzadko kiedy sie spłacaja a koszt utrzymania obiektu jest wysoki patrz Gdansk czy Wrocław tylko w tych przypadkach jest nieco inaczej bo to stadiony zbudowane na Euro a nie pod kluby

0

To jak to jest z tym Laminem? On dostał to powołanie i nie zagra juz w tym sezonie? Nie ukrywam chetnie bym popatrzył sobie na jego gre w koncowce sezonu

0

@MesQueUnClub_87 Gdzies na twitterze widziałem plan na to ale to wrzuce jak znajde

1

@bartas97 60 mln wyłożył z własnej kieszeni czyli wiecej niz koszt budowy stadnionu Rakowa

Raków chce sfinansowac rozbudowe/przebudowe bez kosztów własnych liczac tylko na miasto/rzad

W skrócie Rakow liczy ze stadion dostanie niemal za darmo nie ponoszac przy tym kosztów własnych.

Pomijajac fakt ze nie powinno sie w ogole finansowac klubow z publicznych pieniedzy i dotyczy sie to kazdego klubu w Polsce

1

@domin682 Kolejny cudnowny pomysł

0

@AlphaNumeric To czemu nie zrezygnuja z tego pomysłu?

Mistrz polski spokojnie mógłby poszukac sponsorów na tego typu inwestycje i smrodu by nie było

1

@MesQueUnClub96 Pal licho piłke sa duzo wazniejsze rzeczy na które powinna isc kasa

3

Ja licze ze mimo wszystko zrobi sie szum na temat decyzji Pinokia i nie dojdzie to do skutku

W kraju gdzie problemem jest wysoka inflacja tragiczny stan służby zdrowia czy oswiaty wychodzi premier i od tak mowi ze dofinansuja 40 mln na rozbudowe stadionu mistrza polski.

Nie wierze ze nie znalazłby sie sponsor albo kilku by pomoc w tej sprawie.

NieDlaFinansowaniaKlubówPrzezPanstwo.

5

@Firestone Wstyd jak ui. Rakow bedzie bardzo nie lubiany wsrod kibicow innych druzyn.

Sa wieksze problemy niz brak stadionu Rakowa. Inflacja,służba zdrowia czy oswiata.

Wstyd tez ze Rakow wyszedł w ogole z taka inicjatywa zamiast szukac sponsorów na to. Nie wierze ze mistrz polski moze tak nisko upasc by zebrac o kase na stadion przy tylu problemach w tym kraju

17

@MesQueUnClub96 Co ty masz w bani? Jeden 34 lat drugi 22 wiec jak i co ty chcesz porównywac?

1

0

2

@cris2706 Zaraz ban poleci usun to xd

Nie mile widziane jest promowanie kafejki i muniaka

1

@KlonaZepan Stadion był remontowany/przebudowany z mysla o Euro 2012 a nie stricte dla kolejorza a ze Lech na nim gra to juz inna kwestia i co wazne Lech sam go utrzymuje wiec nie kompromituj sie

0

@galix22 To wungiel było brac

5

Boze ale ten Krecidło sie głupi zrobił. Wrzuca info o kolejnej aferze a @MateuszDoniec wyjasnia go w minute ale syf zostaje i znowu aie nakreca spirale nienawisci wobec Barcy.

To pokazuje tylko poziom dziennikarstwa sportowego w Polsce.

1

@AmigoBlancos Janusz i wszystko jasne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?