Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@partymaker O kurła jakie zuo xDDD
1
@Rewolucja123 A na jakiej podstawie uwazasz ze Font zrobiłby cokolwiek lepiej?
Zacznijny od tego ze sukces był potrzebny chociazby po to by sponsorów sciagnac i po to były transfery na tu i teraz co sie opłacigo.
Po 2 Font nie dostałby tylu pożyczek na ustabilizowanie finansów i nie ogarnałby finansowania Espai Barca bo do tego sa znajomosci potrzebne.
Laporta ma wady ale z nich wszystkich jako jedyny miaľ kompetencje by spróbowac ten burdel ogarnac ale na to trzeba wiecej czasu niz 1 2 sezony
6
@Marcelinho99 Deco ma jakies kompetencje a jako agent ma tez rozeznanie w rynku.
Abidal nie miał niczego
5
@Tomek_TF Font nawet wyborów nie ogarnał a co dopiero klub w takiej zapasci.
Jemu nikt takich kredytów by nie dał bo do tego sa potrzebne znajomosci i łeb na karku a to Laporta jako polityk ma.
15
@Esteban_ Ta i Fontowi którego ograł w wyborach Laporta praktycznie z miejsca.
Oczywiscie ze Laporta nie jest idealny ale jemu ufam bardziej niz Fontowi.
2
@Emhyr Font był tak bezjajeczny ze Laporta nawet po pijaku by z nin wygrał wybory. Fonta to i Freixa by ograł a to juz by była tragedia
1
@hayek Własnie az za duzo. W ogole nie miałem w planach ale pogoda jest taka uj wie jaka :(
0
@tristan87 Nie wiem :(
0
Ale pogoda to taka strasznie usypiajaca. Poszedłem w kime i miałem fajny sen tyle ze zapomniałem o czym xD
0
Betis fenomenalnego gola strzelił WoW
1
@FcPortoFan1999 Imaza juz probowalk kupic ale moze teraz sie uda na pewno dałby sporo ale nie zastapi Ishaka bo on tez mentalnie był Chadem.
0
@Michu94 Majtki by złapali :]
3
https://www.meczyki.pl/newsy/media-powazna-choroba-gwiazdy-lecha-poznan-mikael-ishak-moze-wypasc-na-bardzo-dlugi-czas/211853-n
Ja pier gdy juz W Lechu wszystko zaczeło sie układac.. Dramat Ishaka dramat klubu. Nie mam słów na to.
Oby Ishak wyzdrowiał.
Prawdopodobnie trzeba bedzie mocniej hajsem sypnac...
@Comentateiro @DonMatteo901 @FcPortoFan1999
1
No i na koniec dnia kupe sobie szczele ja.
A tak serio to o 21 Betis vs Rayo
0
Fajny stream meczyki robia o Barcelonie
0
@SinMistico Bo poniedziałek i to jeszcze nie koniec sezonu +brak trofeum
3
@D10SLEO Ta bo jest kurła gigantyczny
1
Ten bebzon Laporty xD
0
Gdzie obejrzec ta fete?
0
@Kuba_1 No przeciez on nigdy inteligencja nie grzeszył. Typowy sebix tylko ze jakims cudem został w miare solidnym bramkarzem
5
@Emhyr Szykuje sie 2 rewolucja bolszewicka. Ten kraj sam sie wykonczy niedługo.
9
@Luciano99 Bez przesady. Tak wypadło i tyle a Barcelona nie prowokowała tego bydła w zaden sposob. Zwykła celebracja bez niepotrzebnych gestow w strone gospodarzy.
Nie usprawiedliwiajmy tego bydła bo piłkarze mieli prawo to celebrowac a im nic do tego.
Jeszcze rozumiem jakby faktycznie ktos prowokował kibicow ale o tym nie było mowy
1
@masq O to ze to nie sa wolne wybory a wyniki na bank sa fałszowane. Erdogan nie odda władzy
1
https://www.meczyki.pl/newsy/fernando-torres-grozil-alvaro-arbeloi-zadyma-w-meczu-mlodziezowych-druzyn-atletico-i-realu-wideo/211825-n
Co jak co ale grózb od tego pakiera to bym sie bał xD.
Terrorysta Torres.
0
Niech najlepiej podsunuje espanyol fakt ze bardziej prestizowy jest mecz z Girona niz z tymi dziodami z cornella
9
Ten cwok co zabrał gola valladolid powinien degradacje z miejsca dostac.
Skandal to mało powiedziane bo moze miec to wpływ na to kto spadnie.
8
@Emhyr Sadge xDDD
13
500k za kamere xD
Tytuł retarda roku dla tego typa z cornella xD
Zamiast kredyt na mieszkanie bedzie kredyt na kamere :]
1
@Zoker Jak bede chciał czytac głupoty to zajrze do ciebie.
Wyraziłem swoje zdanie na temat tego incydentu
0
@Murazor Byc moze masz racje ale to nadal nie powinno sie wydarzyc.