0

@partymaker O kurła jakie zuo xDDD

1

@Rewolucja123 A na jakiej podstawie uwazasz ze Font zrobiłby cokolwiek lepiej?

Zacznijny od tego ze sukces był potrzebny chociazby po to by sponsorów sciagnac i po to były transfery na tu i teraz co sie opłacigo.

Po 2 Font nie dostałby tylu pożyczek na ustabilizowanie finansów i nie ogarnałby finansowania Espai Barca bo do tego sa znajomosci potrzebne.

Laporta ma wady ale z nich wszystkich jako jedyny miaľ kompetencje by spróbowac ten burdel ogarnac ale na to trzeba wiecej czasu niz 1 2 sezony

6

@Marcelinho99 Deco ma jakies kompetencje a jako agent ma tez rozeznanie w rynku.

Abidal nie miał niczego

5

@Tomek_TF Font nawet wyborów nie ogarnał a co dopiero klub w takiej zapasci.

Jemu nikt takich kredytów by nie dał bo do tego sa potrzebne znajomosci i łeb na karku a to Laporta jako polityk ma.

15

@Esteban_ Ta i Fontowi którego ograł w wyborach Laporta praktycznie z miejsca.

Oczywiscie ze Laporta nie jest idealny ale jemu ufam bardziej niz Fontowi.

2

@Emhyr Font był tak bezjajeczny ze Laporta nawet po pijaku by z nin wygrał wybory. Fonta to i Freixa by ograł a to juz by była tragedia

1

@hayek Własnie az za duzo. W ogole nie miałem w planach ale pogoda jest taka uj wie jaka :(

0

@tristan87 Nie wiem :(

0

Ale pogoda to taka strasznie usypiajaca. Poszedłem w kime i miałem fajny sen tyle ze zapomniałem o czym xD

0

Betis fenomenalnego gola strzelił WoW

1

@FcPortoFan1999 Imaza juz probowalk kupic ale moze teraz sie uda na pewno dałby sporo ale nie zastapi Ishaka bo on tez mentalnie był Chadem.

0

@Michu94 Majtki by złapali :]

3

https://www.meczyki.pl/newsy/media-powazna-choroba-gwiazdy-lecha-poznan-mikael-ishak-moze-wypasc-na-bardzo-dlugi-czas/211853-n


Ja pier gdy juz W Lechu wszystko zaczeło sie układac.. Dramat Ishaka dramat klubu. Nie mam słów na to.
Oby Ishak wyzdrowiał.

Prawdopodobnie trzeba bedzie mocniej hajsem sypnac...

@Comentateiro @DonMatteo901 @FcPortoFan1999

1

No i na koniec dnia kupe sobie szczele ja.

A tak serio to o 21 Betis vs Rayo

0

Fajny stream meczyki robia o Barcelonie

0

@SinMistico Bo poniedziałek i to jeszcze nie koniec sezonu +brak trofeum

3

@D10SLEO Ta bo jest kurła gigantyczny

1

Ten bebzon Laporty xD

0

Gdzie obejrzec ta fete?

0

@Kuba_1 No przeciez on nigdy inteligencja nie grzeszył. Typowy sebix tylko ze jakims cudem został w miare solidnym bramkarzem

5

@Emhyr Szykuje sie 2 rewolucja bolszewicka. Ten kraj sam sie wykonczy niedługo.

9

@Luciano99 Bez przesady. Tak wypadło i tyle a Barcelona nie prowokowała tego bydła w zaden sposob. Zwykła celebracja bez niepotrzebnych gestow w strone gospodarzy.

Nie usprawiedliwiajmy tego bydła bo piłkarze mieli prawo to celebrowac a im nic do tego.

Jeszcze rozumiem jakby faktycznie ktos prowokował kibicow ale o tym nie było mowy

1

@masq O to ze to nie sa wolne wybory a wyniki na bank sa fałszowane. Erdogan nie odda władzy

1

0

Niech najlepiej podsunuje espanyol fakt ze bardziej prestizowy jest mecz z Girona niz z tymi dziodami z cornella

9

Ten cwok co zabrał gola valladolid powinien degradacje z miejsca dostac.

Skandal to mało powiedziane bo moze miec to wpływ na to kto spadnie.

8

@Emhyr Sadge xDDD

13

500k za kamere xD

Tytuł retarda roku dla tego typa z cornella xD

Zamiast kredyt na mieszkanie bedzie kredyt na kamere :]

1

@Zoker Jak bede chciał czytac głupoty to zajrze do ciebie.

Wyraziłem swoje zdanie na temat tego incydentu

0

@Murazor Byc moze masz racje ale to nadal nie powinno sie wydarzyc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?