0

Smierdzi kupskiem w meczu BvB

0

@Emhyr Mimo wszystko jest to wtopa wizerunkowa

1

No BvB zrobi wszystko by sie zesrac tuz przed kiblem i bynajmniej nie mam na mysli bernabeu

0

@Survier Szarlatani

0

@Rust_Cohle To ze nie graja o nic nie znaczy ze sie podłoza Slaskowi co to to nie

0

Brawo Płock.

W ost kolejce slask ma najtrudniejszego rywala

2

Etna ponownie daje o sobie znac. Paroksyzm erupcyjny trwa ale ze wzgledu na pogode nie wiele widac i ciezko ocenic jak mocna jest aktywnosc.

@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @AssisMoreira

0

O 21 Grand Derbi i to wbrew pozorom nie jest mecz tylko o panowanie w Sevilli. Oba zespoły maja o co grac wiec w teorii zapowiada sie kawał meczycha

0

@FcPortoFan1999 No mogliby spasc gdyby nie jesoen

2

Fatalny jest widzew w 2 rundzie

0

Kurde miedzinsky w sumie podsunał mi film do obejrzenia. Ghost in the shell z boska Scarlett ;)

0

@HighestInTheRoom Bardziej potrzebny Lechowi i oby udało sie go wyrwac

0

@D10SLEO Pożyjemy zobaczymy oby Lech go zgarnał.

0

@HighestInTheRoom Po co jak Guala macie i jeszcze Wszołka z Kapustka

0

@D10SLEO Bez przesady. Lech lub Rakow go zgarnie.

Slask nie ma mu nic do zaoferowania a chłop ma ambicje i powinien grac o cos wiecej

1

Velde i Yeboah to byłyby zacne skrzydła.

Rutek wez go wyciagnij bo szkoda chłopa by grał o utrzymanie

1

@FcPortoFan1999 Derby Łodzi,Warszawy,Krakowa i Poznania.

Ale beda niebawem emocje jak i Polonia wróci

0

@D10SLEO Nie dla Lecha. Za mało mobilny jest. W Lechu potrzebna 9 która zastawi sie lub rozegra.

Poza tym Exposito ma problem z trzymaniem wagi xd

1

@Barca1992 I niech to tak zostanie

1

Ale przyznam ze Yeboah to kozak. "Amica" powinna go zgarnac za niska cene lub ew Imaza z Jagi wyciagnac bo niewiadomo co z Ishakiem

0

@Janas11224 Własnie przez to polska piłka klubowa jest gdzie jest. Potrzebne nam stabilne top 4

1

@FcPortoFan1999 I to i to.

Slask lubiłem swego czasu. Ale jako ze pomagam zwierzetom to po tej akcji absolutnie gardze tym klubem

2

@FcPortoFan1999 Jeszcze jeden i jeszcze raz

4

@Kamilos84 Korony szkoda by było fajnie grali w 2 rundzie

0

Serio Zaksa za LM dostała 500 tys euro? Przeciez to jest zart jakis.

Czy wysiłek w zbudowanie składu jest warty tego? Troche żenada bo nie raz samo zbudowanie składu jest duzo droższe niz nagroda za wygranie LM.

0

@bartas97 Raków na galowo z Płockiem czy dalej roszady by inni pograli?

0

@takisobiektos Nie chce? Stracilł Lech tyle pkt na poczatku ze to nie było realne zwłaszcza ze Rakow nie grał w europie. Lech poczatek sezonu miał fatalny. Kontuzje stoperów +zmiana trenera. To musiało sie odbic i odbiło. Dopiero po czasie Lech zaczał dobrze funkcjonowac.

Było jasne ze z takim Rakowem Lech nie powalczy grajac na kilku frontach. Nie po takim poczatku sezonu

0

@takisobiektos A co w tym sezonie zmieni top 3 lub top 4? Plan był jasny. Gra w europie + awans do pucharów i przyokazji promowanie piłkarzy. Mistrzostwo przegralismy na poczatku sezonu gdzie było sporo perturbacji m.in z trenerem i masa kontuzji

Zgadza sie ze tak to powinno wygladac ale nie wyglada i to jest problem i dlatego polska piłka jest tam gdzie jest. Stabilne top 4 jest potrzebne tej lidze

0

@MarioVeB! A powiedz mi skoro komisja nie widzi w tym problemu to czemu Lech ma sie tym przejmowac? Nawet gdyby musieli zmienic licencje to dostaliby ja od reki i wyszłoby na zero.

Uwazasz ze licencja cokolwiek zmienia w przypadku Lecha?

Lech zarabia na siebie i inwestuje w akademie by potem produkowac co raz lepszych piłkarzy. Czym sie Slask moze pochwalic? Okradaniem zoo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?