Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Smierdzi kupskiem w meczu BvB
0
@Emhyr Mimo wszystko jest to wtopa wizerunkowa
1
No BvB zrobi wszystko by sie zesrac tuz przed kiblem i bynajmniej nie mam na mysli bernabeu
0
@Survier Szarlatani
0
@Rust_Cohle To ze nie graja o nic nie znaczy ze sie podłoza Slaskowi co to to nie
0
Brawo Płock.
W ost kolejce slask ma najtrudniejszego rywala
2
Etna ponownie daje o sobie znac. Paroksyzm erupcyjny trwa ale ze wzgledu na pogode nie wiele widac i ciezko ocenic jak mocna jest aktywnosc.
@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @AssisMoreira
0
O 21 Grand Derbi i to wbrew pozorom nie jest mecz tylko o panowanie w Sevilli. Oba zespoły maja o co grac wiec w teorii zapowiada sie kawał meczycha
0
@FcPortoFan1999 No mogliby spasc gdyby nie jesoen
2
Fatalny jest widzew w 2 rundzie
0
Kurde miedzinsky w sumie podsunał mi film do obejrzenia. Ghost in the shell z boska Scarlett ;)
0
@HighestInTheRoom Bardziej potrzebny Lechowi i oby udało sie go wyrwac
0
@D10SLEO Pożyjemy zobaczymy oby Lech go zgarnał.
0
@HighestInTheRoom Po co jak Guala macie i jeszcze Wszołka z Kapustka
0
@D10SLEO Bez przesady. Lech lub Rakow go zgarnie.
Slask nie ma mu nic do zaoferowania a chłop ma ambicje i powinien grac o cos wiecej
1
Velde i Yeboah to byłyby zacne skrzydła.
Rutek wez go wyciagnij bo szkoda chłopa by grał o utrzymanie
1
@FcPortoFan1999 Derby Łodzi,Warszawy,Krakowa i Poznania.
Ale beda niebawem emocje jak i Polonia wróci
0
@D10SLEO Nie dla Lecha. Za mało mobilny jest. W Lechu potrzebna 9 która zastawi sie lub rozegra.
Poza tym Exposito ma problem z trzymaniem wagi xd
1
@Barca1992 I niech to tak zostanie
1
Ale przyznam ze Yeboah to kozak. "Amica" powinna go zgarnac za niska cene lub ew Imaza z Jagi wyciagnac bo niewiadomo co z Ishakiem
0
@Janas11224 Własnie przez to polska piłka klubowa jest gdzie jest. Potrzebne nam stabilne top 4
1
@FcPortoFan1999 I to i to.
Slask lubiłem swego czasu. Ale jako ze pomagam zwierzetom to po tej akcji absolutnie gardze tym klubem
2
@FcPortoFan1999 Jeszcze jeden i jeszcze raz
1
https://www.meczyki.pl/newsy/rekordowy-transfer-i-koszmar-ktory-wciaz-trwa-cardiff-zada-pieniedzy-za-emiliano-sale-wstrzasajace/212213-n
Wtf co za gnidy.
4
@Kamilos84 Korony szkoda by było fajnie grali w 2 rundzie
0
Serio Zaksa za LM dostała 500 tys euro? Przeciez to jest zart jakis.
Czy wysiłek w zbudowanie składu jest warty tego? Troche żenada bo nie raz samo zbudowanie składu jest duzo droższe niz nagroda za wygranie LM.
0
@bartas97 Raków na galowo z Płockiem czy dalej roszady by inni pograli?
0
@takisobiektos Nie chce? Stracilł Lech tyle pkt na poczatku ze to nie było realne zwłaszcza ze Rakow nie grał w europie. Lech poczatek sezonu miał fatalny. Kontuzje stoperów +zmiana trenera. To musiało sie odbic i odbiło. Dopiero po czasie Lech zaczał dobrze funkcjonowac.
Było jasne ze z takim Rakowem Lech nie powalczy grajac na kilku frontach. Nie po takim poczatku sezonu
0
@takisobiektos A co w tym sezonie zmieni top 3 lub top 4? Plan był jasny. Gra w europie + awans do pucharów i przyokazji promowanie piłkarzy. Mistrzostwo przegralismy na poczatku sezonu gdzie było sporo perturbacji m.in z trenerem i masa kontuzji
Zgadza sie ze tak to powinno wygladac ale nie wyglada i to jest problem i dlatego polska piłka jest tam gdzie jest. Stabilne top 4 jest potrzebne tej lidze
0
@MarioVeB! A powiedz mi skoro komisja nie widzi w tym problemu to czemu Lech ma sie tym przejmowac? Nawet gdyby musieli zmienic licencje to dostaliby ja od reki i wyszłoby na zero.
Uwazasz ze licencja cokolwiek zmienia w przypadku Lecha?
Lech zarabia na siebie i inwestuje w akademie by potem produkowac co raz lepszych piłkarzy. Czym sie Slask moze pochwalic? Okradaniem zoo?