0

Po tym meczu Garcia powinien sobie odpuscic gre w piłke. Kompro.itacja niebywała tego placka

2

@Matheu12 On w segunda byłby nijaki

1

@Firestone No i to jest podsumowanie.

2

Beznadzieje Roberto widac przy 1 golu.

Gosc gra na po i zamiast kur doskoczyc to chowa rece za plecy i wywalone jajca. Przeciez on po pysku powinien dostac za to a najgorsze jest to ze on tak cały czas gra na tej pozycji

1

@Emhyr Tyle ze on to bardziej celebryte udawał

0

@Dawidfcb1998 Mozliwe ale narracja ze gramy kupe jest w połowie prawda bo w ataku sa sytuacje

2

@Emhyr Nie no od puiga to jest lepszy. On ma w sobie te magiczne ruchy ale no brak minut ciazy

6

@Faro Moze dlatego ze o nic nie gramy geniuszu? Poza obrona to w ataku jest wszystko poza skutecznoscia

0

@Firestone Gówniany w obronie. W ataku sa tylko lub az nieskuteczni bo gole powinny wpasc

3

W obronie kabaret.

A w ataku popis nieskutecznosci.

Mysle ze jak wpadnie 1 to pojdzie z górki.

17

Zabierzcie kur tego Garcie i Roberto

Duet głupi i głupszy.

0

Eric to jest takie dno ze nawet tak miekki karny odgwizduja po jego faulu

0

Znamienne 1 gol brak doskoku Roberto a teraz Garcia.

14

Komentarz usunięty

1

@FcPortoFan1999 No to jeszcze Yokota a my oddamy Ba Loue :)

10

Po to własnie sa potrzeni zmiennicy by piłkarze tak młodzi nie byli az tak zajezdzani. Torre musi byc ogrywany by w jakims stopniu odciazyc Pedriego

1

Wyszedł człowiek po browara i juz mnie gnidy pogryzły.

Komary? Tfu

0

Lol Roque Santa Cruz dalej gra w piłke :o

0

@szymon6847 No lepsza smierc w wyniku erupcji niz z nudy lub kosy w zebro xd

1

Patrzac z perspektywy to mieszkanie w Neapolu to proszenie sie o kłopoty.

Po primo wysoka przestępczosc zwiazana m.in z mafia.

Po 2 Neapol lezy na 2 bombach z opóznionym zapłonem mowa o Wezuwiuszu i Campi Flegrei.

1

@Kidd Bo ty sam bedziesz swoin szefem.

200 iq nie bedziesz pracowac na szefa złodzieja bedac samemu szefem złodziejem kurła :)

2

@RoberDzik No pewnie ze tak. Bedziesz bezrobotny.

0

@Nieznajomy No zdarza sie najlepszym. Ale Neapol sam jest sobie winny

0

https://www.meczyki.pl/newsy/to-policzek-od-uefa-neapol-oburzony-nominacja-szymona-marciniaka-na-final-ligi-mistrzow/212323-n

Ale sie spłakali a to ich wina ze niezbyt mocny Milan wywalił ich na zbity pysk z LM

7

@Grabarz1750 Prosze nie kojarzyc bogu ducha winnego wulkanu z tym scierwem zwanym kafejka

1

Czystka wsrod sedziów LL jest potrzebna i jest spozniona.

Natomiast nie moze byc tak ze 1 piłkarz powoduje ze leca głowy a zwłaszcza taki który nakreca ta juz i tak toksyczna atmosfere.

Widac nacisk Madrytu i to jest zabawne patrzac przez pryzmat sprawy Negreiry oraz fakt ze klubowa telewizja realu wywiera filmikami wpływ na sedziów.


Skandaliczna sytuacja.

1

0

@Kapiczek Ty to udany jestes. Jakie problemy? W kazdej grupie kibiców znajda sie idioci. Czemu klub ma cierpiec za wybryki dzbanów?

Wydaje mi sie ze nie trzeba miec wysokiego iq by to zrozumiec.

Każdy klub posiada kibiców nie grzeszacych rozumem a ty juz jakies problemy widzisz dla klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?