1

@Uukasz_93 I dobrze ze zostaje. A Raków bedzie musiał grac młodymi albo znowu kara bedzie

@Kidd 3 mln kary dla rakowa.

0

@MesQueUnClub96 Haaland top

2

@Kidd Spokojnie pewnie mu w szkole łobuzy kanapki ukradły i Dodi nerwowy jest

1

@partymaker Po to żeby sprawdzic czy da tam rade. Jesli nie to poszukamy kogos na rynku.

1 pełny sezon na pivocie pokaze czy moze na stałe tam grac

0

@tristan87 No to w zasadzie zamyka temat

0

@Peciak Biore w ciemno. 1 Sezon De jonga na pivocie i zobaczymy czy on to dzwignie

0

@tbas Mało chwytliwe :(

0

https://nonsa.pl/wiki/Rasizm

Nie wikipedia a nonsensopedia prawde ci powie :)

1

@Mario96w Jest ich za mało? To mi tylko przychodzi na mysl :]

0

@Emhyr Ja to tylko żółtków nie lubie,liczy sie?

0

@Tabaluga37 Dzieki

0

@mrboom No tylko nie wiem za ile kuoic doładowanie. 30 zł starczy?

0

@tristan87 Niestety nie udostepniaja po ataku hackerskim

0

Dobra pany mam pytanie

Siostra jest w szpitalu i chce sobie chociaz pograc na telefonie. Pytanie jaki pakiet i za ile kupic by na pare dni starczyło.

T-mobile jak cos

1

@Emhyr Powoli ku normalnosci. Laporta? Top.

0

@lucas/catalan Ty to bystry jestes jak woda w klozecie. Raport przesłany

0

Co jak co ale w Aquamanie muzyka była przednia. Oby 2 czesc była warta uwagi

41

@matirix20 Nie.

4

@MesQueUnClub_87 Konto satyryczne na 100% ale za ta smierc ekolodzy powinni pojsc do pierdla

24

@tomek8756 Do pierdla za morderstwo lub za terroryzm i tym sejm sie powinien zajac by te przygłupy nie były bezkarne

16

@Kgorecki2500 No przeciez pluja oni w morde fanom tych swiatów i w imie czego? W imie czarnych,gejów i innych mniejszosci? No kur to jest dramat.

Jestem tolerancyjny ale wpychanie na siłe gejów i innych ras do uniwersów gdzie oni nie wystepuja to jest żart.

7

Jaskier bedzie pukany przez Radowida xD

Kur w tym netfliksie wieksi niedorozwoje pracuja niz przy Ring of power..

1

@Kapitan hawk On mi wyglada na de***a. Ja rozumien wszystko ale po co to?

2

@Emhyr Francja kontra przyszła Francja

2

@jakub1906 Jak to nie locha z dziecmi to spokojnie sie wycofaj i po problemie xd

0

@kejdzi Mecz powtarzany i Kotletiko wygrywaja.

1

@FcPortoFan1999 Wcale bym sie nie zdziwił jakby Lech ich ograł

0

@Emhyr Brozovic i elo albo wypad

0

Lech>>Chelsea pod wzgledem zarządzania klubem.

0

@jacobFCB #TeamKucharek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?