Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pedri16Future Nie udowodni a to jedynie frustracja z powodu sytuacji. Espanyol znowu spadnie
3
@tbas Moze ale szukanie tam spisku to głupota. Barca grała o nic Valladolid o zycie.
Wygrali bo byli zaangazowani i grali o zycie.
@Pedri16Future Sugeruje ze Barca sprzedała mecz xd
1
@tomek8756 USA kraj piekny tylko ludzie durni
0
@Mns21 To było nieuniknione. Nie da sie rywalizowac finansowo z City czy PSG
2
@Rust_Cohle Dawaj Morde Viniego na Avatar
37
Joan Collet (były prezes Espanyolu): Żądam śledztwa w sprawie tego, co wydarzyło się wczoraj w Valladolid. Porażka Barçy szkodzi nie tylko Espanyolowi, ale także 5 innym zespołom.
Warto było przegrac xD
0
@Kidd Juz widze jak go wykupia xd
2
Komentarz usunięty
1
@Kidd Kounde za Cancelo? Biere bo na so to nie pogra przy Araujo i Dunczyku a PO nam potrzebny no i na Kounde zarobiny w razie w
5
@KlonaZepan Skoro taki z ciebie wróżbita to postaw swoj dom. Pokaz cojones ;)
1
Gdyby kogos interesowało czemu Voldemort nie ma nosa xD
3
@Jakchcesz Koniec pewnej ery
0
@pioz123 No nie da sie imo w naszej sytuacji zrobic wszystkiego. Na Ławke Torre Roberto(o zgrozo)Rafa/Dembele Fati/Ferran Inigo
0
@Rewolucja123 Garcie? Widziałes co ten placek grał? Imo Gavi z De jongiem powinni ogarnac.
Ew Amrabat ale no nie podoba mi sie ta opcja
0
@Rewolucja123 Bedziemy grac bez nominalnego pivota. De jong ma grac nizej +Gavi
Ter Stegen
Cancelo Araujo Christensen Balde
De jong Pedri Gundogan Gavi
Messi Lewy(Roque)
7
@Worny Twarze nie skalane rozumem
2
Roque Gundogan Inigo Messi Cancelo i zmiennik Balde.
Imo spokojnie do zrealizowania.
1
@Kidd Imaz to dobra opcja ale nie wiem czy go puszcza a Guala ma juz Legia
1
@Esteban_ Imo nie ma szans ze tylko z nim zostanieny
1
@FcPortoFan1999 Zobaczymy jakie transfery zrobia do ataku bo Velde sam nie zrobi tytułu.
Szymczak to imo bardzo dobry partner dla Ishaka ale 1 porzadny skrzydłowy to must have podobnie jak ktos za Rebocho i ktos na srodek obrony
1
No to na LO tez bedzie potrzebny zmiennik bo Balde wszystkiego grac nie moze
1
@Worny Ojej przykra sprawa
0
@Gaz Spójrz na statystyki i gole takie jak z Bilbao czy Ossasuna. Zrobił double double w 1 sezonie i dał nam pkt które dały nam mistrzostwo.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Gaz Raphinha sie spłacił/ci. Zapominasz ile pkt nam dał.
0
@Coutinho007 Bo?
3
@Kamilos84 Bedzie weryfikacja albo wyjdzie albo szukamy innego trenera
5
Jedyny pozytyw ze dokłada Robert gola
2
Własnie po to Inigo jest potrzebny zeby nie mudiec grac plackami typu Eric czy Alonso