0

@Pedri16Future Nie udowodni a to jedynie frustracja z powodu sytuacji. Espanyol znowu spadnie

3

@tbas Moze ale szukanie tam spisku to głupota. Barca grała o nic Valladolid o zycie.

Wygrali bo byli zaangazowani i grali o zycie.

@Pedri16Future Sugeruje ze Barca sprzedała mecz xd

1

@tomek8756 USA kraj piekny tylko ludzie durni

0

@Mns21 To było nieuniknione. Nie da sie rywalizowac finansowo z City czy PSG

2

@Rust_Cohle Dawaj Morde Viniego na Avatar

37

Joan Collet (były prezes Espanyolu): Żądam śledztwa w sprawie tego, co wydarzyło się wczoraj w Valladolid. Porażka Barçy szkodzi nie tylko Espanyolowi, ale także 5 innym zespołom.

Warto było przegrac xD

0

@Kidd Juz widze jak go wykupia xd

2

Komentarz usunięty

1

@Kidd Kounde za Cancelo? Biere bo na so to nie pogra przy Araujo i Dunczyku a PO nam potrzebny no i na Kounde zarobiny w razie w

5

@KlonaZepan Skoro taki z ciebie wróżbita to postaw swoj dom. Pokaz cojones ;)

1



Gdyby kogos interesowało czemu Voldemort nie ma nosa xD

3

@Jakchcesz Koniec pewnej ery

0

@pioz123 No nie da sie imo w naszej sytuacji zrobic wszystkiego. Na Ławke Torre Roberto(o zgrozo)Rafa/Dembele Fati/Ferran Inigo

0

@Rewolucja123 Garcie? Widziałes co ten placek grał? Imo Gavi z De jongiem powinni ogarnac.

Ew Amrabat ale no nie podoba mi sie ta opcja

0

@Rewolucja123 Bedziemy grac bez nominalnego pivota. De jong ma grac nizej +Gavi

Ter Stegen
Cancelo Araujo Christensen Balde
De jong Pedri Gundogan Gavi
Messi Lewy(Roque)

7

@Worny Twarze nie skalane rozumem

2

Roque Gundogan Inigo Messi Cancelo i zmiennik Balde.

Imo spokojnie do zrealizowania.

1

@Kidd Imaz to dobra opcja ale nie wiem czy go puszcza a Guala ma juz Legia

1

@Esteban_ Imo nie ma szans ze tylko z nim zostanieny

1

@FcPortoFan1999 Zobaczymy jakie transfery zrobia do ataku bo Velde sam nie zrobi tytułu.

Szymczak to imo bardzo dobry partner dla Ishaka ale 1 porzadny skrzydłowy to must have podobnie jak ktos za Rebocho i ktos na srodek obrony

1

No to na LO tez bedzie potrzebny zmiennik bo Balde wszystkiego grac nie moze

1

@Worny Ojej przykra sprawa

0

@Gaz Spójrz na statystyki i gole takie jak z Bilbao czy Ossasuna. Zrobił double double w 1 sezonie i dał nam pkt które dały nam mistrzostwo.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Gaz Raphinha sie spłacił/ci. Zapominasz ile pkt nam dał.

0

3

@Kamilos84 Bedzie weryfikacja albo wyjdzie albo szukamy innego trenera

5

Jedyny pozytyw ze dokłada Robert gola

2

Własnie po to Inigo jest potrzebny zeby nie mudiec grac plackami typu Eric czy Alonso

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?