Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle No fanów Rakow raczej nie zyska ba bedzie jeszcze wieksza niechec do nich.
Czemu od razu Warcie czy innym klubom nie dofinansowac budowe/przebudowe stadionu.
11
@Emhyr Przeciez to sa jaja ze im sie stadion z publicznych pieniedzy finansuje zaraz Warta bedzie chciała i inne kluby.
3
@Kidd LaHogwartNegreira
1
https://www.meczyki.pl/newsy/wizerunkowa-katastrofa-lechii-gdansk-fanka-opublikowala-zaskakujacego-maila-od-klubu/211547-n
Kur spuscie ten klub do 4 ligi razem ze Slaskiem najlepiej...
2
@VamoSBarca88 Może i ma na to duze szanse
0
@Firestone No o tych co w dziure dostajo :(
0
Idzta w uj Mediolanczycy!
0
Teraz graja na San Siro a za tydzien Giuseppe Meazza?
4
@FcPortoFan1999 20 czy 16 jeden uj xD
0
https://www.filmweb.pl/serial/W+%C5%9Bwiecie+mit%C3%B3w-2001-221153
Ha! Wreszcie mozna sobie go odpalic po tylu latach. Swietny był jak na swoje lata
3
@kryhaa Zdrowia :]
3
@Zoker Bo pique wzbudza skrajne emocje. Jest Cule z krwi i kosci ale jego zachowanie bywało odpychajace i dlatego az tak nie odczuwano jego odejscia
0
@Emhyr Nowy stadion i mecz bez kibicow
1
@Emhyr Burdy w Grecji jesli mecz sie odbedzie w Salonikach lub Atenach wiec bezpieczniej rozegrac na neutralnym gruncie poza Grecja xd
5
@takisobiektos Człowiek dno. Gardze typem
6
@marcin62 Kolejny w kolejce do odebrania obywatelstwa zaraz po Korwinie i Braumie
2
@Survier Still Breathing 21 century breakdown czy 21 guns tez top
1
Biedny kitku :(
https://img6.demotywatoryfb.pl//uploads/202303/1678889007_ppf1tb_600.jpg
0
Adios Amigos :(
20
Nie ma głupszej grupy kibicowskiej niz ta realu.
Devilpage,LFC.pl,LaBamba,Kanonierzy chowaja sie przy tych "ynteligentach z kafejki i wszystkiego co zwiazane z realem"
0
@Adran360 Co na tej powtórce niby pokazuja?
0
Pytanie do znawców F1
Sa gdzies gp z sezonu 22 do obejrzenia z polskim komentarzem?
2
@macio_944 Zdarza sie najgorszym :]
0
Daleko mi do krytykowania Pepa ale o co chodzi z tym brakiem zmian?
4
Piłkarzy typu Karim czy Erling sie nie zdejmuje.
5
Jedyny Rudy jakiego szanuje
2
Pier jaki cyrk. I to niby my sedziów kupujemy.
1
https://www.filmweb.pl/serial/Wyj%C4%99ci+spod+prawa-2021-10003967
Serialowy diamencik. Swietny na zabicie czasu
0
@Firestone Bedzie potrzebny LO bo zostaje sam Balde
1
Komentarz usunięty przez użytkownika