Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Dieselzor Nie.
4
Fati wypier bo mi sie rzygac chce jak widze jego gre.
Co za parodia piłkarza
0
To tez wina Xaviego ze Buskets nie ma jaj by uderzyc z dystansu mimo ze miał okazje?
Za bardzo chca wejsc do tej bramki zamiast uzywac prostszych rozwiazan
3
@Firestone Gorszy niz Ansu i Ferran nie bedzie
0
@Gabriell_17 Czerwo. Zasadził kopa w poprzedniej kolejce
8
@betonito Poznania*
0
@FcPortoFan1999 Nie poleciałby. Dobrze mu idzie a na Papszuna szans nie było
4
@!34RC3!_0N4 Ta bo kibice Lecha czy Rakowa sa inni xD
3
@FcPortoFan1999 Dokładnie. Raków sam sobie winny i tyle. Legia grała madrze i wyczekała.
7
Rozumiem ze mozna narzekac na poziom meczu ale kto wyszedł tutaj na frajera? Legia cały mecz w 10 a mimo to Raków nic nie zrobił by ten mecz wygrac.
Legia od 7 min grała tak jak rozsasek podpowiadał i tylko do zespołu Papszuna mozna miec pretensje.
A ze zespoły tez pokazały "klase" po meczu to juz inna sprawa
1
Powiem tak taki zimny prysznic dobrze zrobi Rakowowi.
Jak Legii nie lubie tak życzyłem im wygranej. Brawo za wysiłek.
2
Brawo Legia za utarcie nosa Rakowowi
1
@Rust_Cohle Siostra mnie ograła xD
Skubana austrie zdobyła cała w kilka ruchów
1
@AssisMoreira Kibole.
1
@Firestone Otóż to.
0
Dawac mi tu XaviBall a nie jakas kopanine.
0
@Lanosss Nie to jest problemem. Rakow gra w Czestochowie na "oborniku" oni nie zarabiaja z dnia meczowego to i o płynnosc finansowa ciezej. Dodatkowo miasto im nie pomaga i zwyczajnie brakuje im kasy a maja tez zobowiazania do spłacenia
1
@LukaszFan Bo nie grał w europie to i o lige łatwiej. Zobacz jak trudno łaczyc gre na kilku frontach dla naszych klubów.
0
@Lanosss No maja miec 500k na transfery wliczajac w ta kwote bonusy etc xd. Wstyd troche.
0
@Rust_Cohle Nie Legia jest tutaj tematem tylko Raków.
5
Nie lubie ani Legii ani Rakowa ale kibicom z czestochowy brakuje pokory. I nie mówie tylko o tym meczu.
Beda mistrzami polski i za to sie naleza gratulacje ale niech nie zapominaja ze sytuacja Rakowa daleka jest od idealnej i o kolejnym takim sezonie moga długo pomarzyc.
Troche przykre jest to ze nowy mistrz polski bedzie mógł liczyc tylko na darmowe transfery a przypominam ze żeby podobna kadre utrzymac to tez sa potrzebne pieniadze. A nie wspominajac o tym ze Raków ma grac w eliminacjach gdzie potrzebne sa wzmocnienia by myslec o grze na kilku frontach.
Lech czy Legia wiedza jak sie konczy gra w europie majac krótka kadre.
0
@talizmo Kto ma sie wstydzic? Lech? Jest w top 4 i doszedł do 1/4 LKE do której Raków nawet nie awansował. Łatwo o lige gdy sie nie gra w europie
0
@against_modern_football Akurat tak sie składa ze Rakow powinien byc wdzieczny bo dzieki "Amice" bedzie miał duzo łatwiejsza droge do fazy grupowej.
I niech zainwestuje kase w ten obornik zwany stadionem. A nie czekaj maja tylko 500k wolnej gotówki.
Pokory to niesamowicie brakuje kibicom Rakowa.
1
Dla mnie oba zespoły mogłyby przegrac w sumie xd
0
@talizmo Ten twoj rakow jako mistrz polski dysponuje 500k na transfery. Z czym do ludzi?
Wstyd ze mistrz polski dysponuje mniejsza kasa niz 4 ligowe zespoły z anglii
Niech te Rakow najpier zainwestuje w stadion bo wstyd.
1
@IronSanHybrid Co do pieniedzy to prawda. Mistrz polski ma miec 500k tylko xD
6
Głupota. Lepiej gola stracic lub dac szanse bramkarzowi niz 87 min grac w 10.
1
@clyde Ta ta gra niszczy przyjaznie
0
Siostra dostała eurobiznes. Trzeba ja nauczyc przegrywac ;]
2
Reventador-Ekwador
https://volcanodiscovery.de/uploads/tx_volcanoes/ecuador_k26197.jpg
Obok Sangay najbardziej aktywny wulkan w ekwadorze.
@AssisMoreira @barcelonaLM @Comentateiro