3

@Dieselzor Nie.

4

Fati wypier bo mi sie rzygac chce jak widze jego gre.

Co za parodia piłkarza

0

To tez wina Xaviego ze Buskets nie ma jaj by uderzyc z dystansu mimo ze miał okazje?

Za bardzo chca wejsc do tej bramki zamiast uzywac prostszych rozwiazan

3

@Firestone Gorszy niz Ansu i Ferran nie bedzie

0

@Gabriell_17 Czerwo. Zasadził kopa w poprzedniej kolejce

8

@betonito Poznania*

0

@FcPortoFan1999 Nie poleciałby. Dobrze mu idzie a na Papszuna szans nie było

4

@!34RC3!_0N4 Ta bo kibice Lecha czy Rakowa sa inni xD

3

@FcPortoFan1999 Dokładnie. Raków sam sobie winny i tyle. Legia grała madrze i wyczekała.

7

Rozumiem ze mozna narzekac na poziom meczu ale kto wyszedł tutaj na frajera? Legia cały mecz w 10 a mimo to Raków nic nie zrobił by ten mecz wygrac.

Legia od 7 min grała tak jak rozsasek podpowiadał i tylko do zespołu Papszuna mozna miec pretensje.

A ze zespoły tez pokazały "klase" po meczu to juz inna sprawa

1

Powiem tak taki zimny prysznic dobrze zrobi Rakowowi.

Jak Legii nie lubie tak życzyłem im wygranej. Brawo za wysiłek.

2

Brawo Legia za utarcie nosa Rakowowi

1

@Rust_Cohle Siostra mnie ograła xD

Skubana austrie zdobyła cała w kilka ruchów

1

@AssisMoreira Kibole.

1

@Firestone Otóż to.

0

Dawac mi tu XaviBall a nie jakas kopanine.

0

@Lanosss Nie to jest problemem. Rakow gra w Czestochowie na "oborniku" oni nie zarabiaja z dnia meczowego to i o płynnosc finansowa ciezej. Dodatkowo miasto im nie pomaga i zwyczajnie brakuje im kasy a maja tez zobowiazania do spłacenia

1

@LukaszFan Bo nie grał w europie to i o lige łatwiej. Zobacz jak trudno łaczyc gre na kilku frontach dla naszych klubów.

0

@Lanosss No maja miec 500k na transfery wliczajac w ta kwote bonusy etc xd. Wstyd troche.

0

@Rust_Cohle Nie Legia jest tutaj tematem tylko Raków.

5

Nie lubie ani Legii ani Rakowa ale kibicom z czestochowy brakuje pokory. I nie mówie tylko o tym meczu.

Beda mistrzami polski i za to sie naleza gratulacje ale niech nie zapominaja ze sytuacja Rakowa daleka jest od idealnej i o kolejnym takim sezonie moga długo pomarzyc.

Troche przykre jest to ze nowy mistrz polski bedzie mógł liczyc tylko na darmowe transfery a przypominam ze żeby podobna kadre utrzymac to tez sa potrzebne pieniadze. A nie wspominajac o tym ze Raków ma grac w eliminacjach gdzie potrzebne sa wzmocnienia by myslec o grze na kilku frontach.

Lech czy Legia wiedza jak sie konczy gra w europie majac krótka kadre.

0

@talizmo Kto ma sie wstydzic? Lech? Jest w top 4 i doszedł do 1/4 LKE do której Raków nawet nie awansował. Łatwo o lige gdy sie nie gra w europie

0

@against_modern_football Akurat tak sie składa ze Rakow powinien byc wdzieczny bo dzieki "Amice" bedzie miał duzo łatwiejsza droge do fazy grupowej.

I niech zainwestuje kase w ten obornik zwany stadionem. A nie czekaj maja tylko 500k wolnej gotówki.

Pokory to niesamowicie brakuje kibicom Rakowa.

1

Dla mnie oba zespoły mogłyby przegrac w sumie xd

0

@talizmo Ten twoj rakow jako mistrz polski dysponuje 500k na transfery. Z czym do ludzi?

Wstyd ze mistrz polski dysponuje mniejsza kasa niz 4 ligowe zespoły z anglii

Niech te Rakow najpier zainwestuje w stadion bo wstyd.

1

@IronSanHybrid Co do pieniedzy to prawda. Mistrz polski ma miec 500k tylko xD

6

Głupota. Lepiej gola stracic lub dac szanse bramkarzowi niz 87 min grac w 10.

1

@clyde Ta ta gra niszczy przyjaznie

0

Siostra dostała eurobiznes. Trzeba ja nauczyc przegrywac ;]

2

Reventador-Ekwador
https://volcanodiscovery.de/uploads/tx_volcanoes/ecuador_k26197.jpg

Obok Sangay najbardziej aktywny wulkan w ekwadorze.

@AssisMoreira @barcelonaLM @Comentateiro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?