0

Brawo Jaga. Swietny wynik dla Lecha

5

Spadek Lechii moze miec jeszcze inne konsekwencje poza sportowymi.

Klub jest patologicznie zarzadzany. Problemy z płaceniem na czas.. Moze byc tak ze klub ogłosi upadłosc chyba ze ktos go kupi na co sie nie zanosi.

Lechia idzie droga polonii warszawa.

0

Lechia na dnie. Jeszcze Slask no i miedz ;)

4

Betis Ossasuna Espanyol.

Jesli chcemy spokoj miec to 9 pkt to psi obowiazek.

0

Dawac remontade

0

Xavi ma szczescie bo terminarz jest w miare przyjazny dla nas. Ale kur niech on ogarnie sie i ten zespol bo zal patrzec

0

11 pkt ale 3 kolejne mecze musiny kur wygrac by miec w miare spokoj.

Betis Ossasuna Espanyol bodajze. No jak i tam sie sfrajerza to nie ma ratunku dla tego klubu

5

@Laporta kołuj nowego trenera na nowy sezon. 11 pkt a kur strach jest ze i to spieprza

1

Dobranoc

Xavi kur nic nie potrafi zrobic jak nie idzie. Mam dosc tego jak nijakim on jest trenerem. Kiedy chociaz pomoze swojemu zespołowi?

1

Im dalej w las tym mniejsza nadzieja ze cos w europie zdziałamy za Xaviego. Na Lige moze to starczy ale jak my nie umiemy zdominowac Rayo to czego chcemy szukac w europie?

0

@SinMistico No patrz a teraz nas bija a my klepiemy RSSS na Anoeta :/

0

Wywiezc minimum punkt z tego terenu. Anoeta sie przypomina swego czasu

Inna sprawa ze nie widac za grosz reki trenera od pewnego czasu zero kreatywnosci z naszej pomocy

0

Pedri z asysta ola boga

0

Albe za Balde i Kessie za Gaviego inaczej nie ma to sensu

0

Lewy to tez kur dobry agent nawet w sytuacji dobrej nie potrafi pomoc druzynie.

1

Manzano ty przygłupie... Gwizdze sie obie strony

10

Jaja całe rozumiem?

1

Arsenal juz sie nie podniesie

0

To co kurła straszycie

0

Szkoda Ter Stegena oby to nic powaznego nie było

0

Atleti nie gra tak zle ale Mallorca to ich bestia negra ostatnimi czasy

0

@Esteban_ Bendtner wznowił kariere?

7

@Nhyz Boli od patrzenia

9

Wygrana na Cornella i przypieczetowanie majstra to cos co chce zobaczyc. Ale bedzie piekło papuzki xD

0

Dla odmiany odpale se dzis mecz kotletiko. Moze lepszy meczyk bedzie niz wczorajszy na villamarin

3

@FcPortoFan1999 W Belgii powinien sobie poradzic. Dobry kierunek do rozwoju i przyszłego transferu do top 5

2

1

@cris2706 Autor do choroszczy sie nadaje. Ludzie którzy to lajkuja tez xd

6

@Kondziubarca Tak było nie zmyslam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?