Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Rolady dwie macie robic co chce
5
Gdzie pieniadze sa za las?!
11
@partymaker Kur chłopie on ma 15 lat. Samo to ze jest w kadrze jest juz nagroda dla niego.
Przy dobrym wyniku dostanie minuty
0
@Deviler Tych pajaców od Roncero szkoda nawet cytowac
0
@cules100pro Piekne uniwersum
1
https://www.meczyki.pl/newsy/to-mentalne-zera-po-miesiacu-beda-robic-mi-masaz-kosecki-odpowiada-hejterom-wideo/210536-n
Ten typ to sie nadaje co najwyzej do tanca z gwiazdami a nie do gry w piłke na powaznie.
Wyjatkowo odrazajaca persona
22
@Rewolucja123 Powrót Messiego=Wieksze przychody=szybsza stabilizacja finansowa.
Messi jest potrzebny zeby jak najszybciej ogarnac sytuacje w ffp
1
@MesQueUnClub_87 I dobrze bo jak sie dupa przyssie do deski to...
1
@Deathwing112 Somsiada nie szkoda.
1
@Deathwing112 Kibel do wymiany?
1
@LM10GOAT Amen!
2
@Albatros Wcale bym sie nie zdziwił gdyby to nie był fejur
2
@Emhyr Musze kibel sprawdzic tak na zas...
2
https://www.filmweb.pl/film/Pork+Pie-2017-771136
Jak ktos lubi kino drogi to polecam
6
@Kapitan hawk Chodzace nieszczescie :]
0
Gepard Romero to ma zycie xd
Robi show i jeszcze trzepie kase na tym a i ma dojscia w klubie xd
1
@FcPortoFan1999 Trzeba ich ograc bo graja bez Podolskiego i liczyc ze warya straci pkt
0
@FcPortoFan1999 Mniejsza o top 3 byle to 4 utrzymac bo pary brakuje lechowi
1
@FcPortoFan1999 Dla Lecha liczy sie top 4 by grac w pucharach. Ale mo siedli fizycznie co dziwic nie moze
0
Mimo wszystko brawa za serducho dla Lecha ale no widac mocny zjazd fizyczny piłkarzy
0
@FcPortoFan1999 Niestety Bednarek pod koniec sezonu nie pomaga w ogóle.
0
Nie klei sie gra Lecha. Przegrana z Radomiakiem nałozy presje bo warta tylko 4 pkt straty.
No ale braki kadrowe spore. Dobrze by było chociaz pkt z tego terenu wywiezc. Szkoda by było gdyby Lech zawalił koncówke sezonu po takiej fajnej przygodzie w LKE
0
Kur mac Bednarek to ostatnio kiep nie bramkarz. Wszystko puszcza...
1
@FcPortoFan1999 Na 90% tak. 7mln ma wpasc do klubowej kasy.
1 mln moim zdaniem warto zainwestowac w Szmyta
1
@FcPortoFan1999 Raczej za Skórasia
1
@GdefnyMU On musi do Lecha trafic. Nie chodzi o liczby a o sposób gry.
3
@fc20barca Pite było?
0
@Michu94 Mogliby go sciagnac chociazby w roli trenera xd
2
@Faro Sprzedałbym go gdziekolwiek jesli dadza z 50 baniek
0
@Herato Po netflikskie mozna było sie guwna spodziewac