1

@hayek Kolejny powód by to szambo omijac szerokim łukiem

1

@Kgorecki2500 Miedzinsky top xd

1



Ooo w morde In the end zaspiewane przy uzyciu 183 filmów :o

Uzyto m.in Lotra,Thora itd

Fantastyczne!

@Colon @Coutinho007

0

@Striker No i moim zdaniem cos takiego powinno byc zabronione.

Może zaczeliby szukac winy nie tylko u trenerow

0

@Striker No i tak było i jest teraz w sumie. Tworek Djurdevic i Magiera.

Ale to jest patologia. Przeciez za takie cos powinny byc kary.

1

https://www.meczyki.pl/newsy/jacek-magiera-znow-trenerem-slaska-wroclaw-dziekujemy-mu-ze-sie-zgodzil/210308-n

Czeka co? Chłop był cały czas na kontrakcie mimo ze nie pracował potem zatrudniali kolejnych zeby na koniec wrócic do starej umowy z Jackiem xD.

Co za niekompetentni ludzie rzadza tym klubem.

1

@FcPortoFan1999 Tak to jest jak sie zatrudnia na wysokim szczeblu niekompetentnych ludzi.

Pomijam fakt ze zarzadzanie tym klubem w kwestii trenerskiej to jedna z wiekszych patologii. Oni nadal płaca bodajze 3 trenerom...

1

@FcPortoFan1999 Dla dobra polskiej piłki i slask i lechia powinny skonczyc jak polonia. Twardy reset i odbudowa z głowa.

0

https://www.meczyki.pl/newsy/slask-wroclaw-zwolnil-trenera-srodki-zaradcze-przestaly-dawac-nadzieje-na-poprawe-wynikow/210294-n

Slask to chyba najbardziej patologiczny klub w eklapie. Nie dosc ze maja 3 trenerow na "utrzymaniu" to jeszcze mieszkancy musza sie zrzucac na ten kurwidołek xD.

Tak Slask jest utrzymywany z podatków Wrocławian...

Zaorac i Slask i Lechie bo żal na to patrzec

2

@TaughtMule Upiększyli stadion. Powinni im podziekowac xd

1

@FcPortoFan1999 Obecnie tak. Jesli nie bedzie kataklizmu to różnica bedzie sie powiekszac.

@takisobiektos Zgadzam sie. Stawianie na utalentowanych młodych polakow to nie powinien byc mus a podstawa funkcjonowania klubów bo dzieki temu mozna dobrze zarabiac i rozwijac klub

0

https://sport.tvp.pl/64413996/otwarcie-centrum-badawczo-rozwojowego-akademii-lecha-poznan-we-wronkach-chcielismy-byc-na-topie-technologicznym/amp

Lech Bayern i Sturm Graz to jedyne 3 kluby posiadajace tzw Skills lab. Własnie w taki sposób Lech inwestuje pieniadze ze sprzedazy zawodników.

Ma to pomóc wychowywac jeszcze lepszych młodych piłkarzy z pozytkiem dla klubu i reprezentacji.

Dziwie sie ze w Barcelonie nikt nie pomyslał o podobnej inwestycji no ale przy obecnych problemach to raczej nie ma sensu.

0

@Barcaa12 No kur taka jest polska rzeczywistosc. Skóras jest ambitny i chce spróbowac gry na jeszcze wyzszym poziomie dlaczego Lech ma mu tego odmówic? Kasa za transfer bedzie inwestowana w dalszy rozwój klubu.

Przedłuzenie Ishaka to był sygnał ze Lech chce zbudowac stabilna ekipe na minimum LKE.

Zreszta jesli ktos nie widzi jak duzo inwestowanych jest pieniedzy w klub m.in poprzez sprzedac wychowankow to niech zajrzy do wronek.

0

@mkord No i zobacz gdzie jest obecnie Lech a gdzie reszta. Trofea sa wazne ale wazniejsze powinno byc odpowiednie zarzadzanie klubem by nie byc w sytuacji Slaska czy Lechii

Kibice moga narzekac na mała ilosc trofeów ale patrzac na to w jakim miejscu jest obecnie Lech a gdzie Slask czy Lechia to wole dostac mistrza raz na 5 lat niz żebrac o kase.

Lech poznan przeszedł długa droge by stac sie stabilnym finansowo klubem nie bedacym zaleznym od nikogo i ta droga powinny isc kluby.

Od 2015 faktycznie była posucha z trofeami ale jesli skutkiem tego było dojscie tam gdzie obecnie jest kolejorz to jako kibic jestem w stanie to zaakceptowac.

0

@ini_barca Polska liga to liga bankrutów. Moze ze 3 kluby nie sa zdane na łaske miasta lub innego podmiotu.

Jak ma byc dobrze w tej lidze jak kluby nie potrafia na siebie zarabiac? Kiedys te zródełka wyschna i co wtedy? Masowe upadłosci.

2

@FcPortoFan1999 Slask to niech spadnie i przestanie wyciagac kase od miasta

0

@mkord Tak przypomne ze 90% klubow w eklasie gdyby nie pomoc z zewnatrz dawno by zbankrutowała. Lech prowadzi madra polityke i nie jest zalezny od innych. Sam na siebie zarabia i predzej czy pozniej to da jeszcze lepsze efekty.

Nawet Raków pod tym wzgledem nie ma podjazdu mimo ze jest rozsadnie prowadzony.

Sprzedac tez trzeba umiec a lech robi to umiejetnie bo jeszcze dostaje % od kolejnych transferów swoich wychowanków

Lepiej ogrywac i sprzedawac niz byc na czyjejs łasce a trofea przy odppwiednim zarzadzaniu beda wpadac.

Zobacz na Slask który gdyby nie miastp dawno ogłosił by upadłosc a takich klubów jest duzo wiecej

0

Nie ma w Polsce klubu który lepiej by sprzedawał od Lecha.

Skóras za 7 mln euro to kolejny dobry interes kolejorza a w kolejce Sousa Marchewa i Szymczak.

A we wronkach jest jeszcze sporo utalentowanej młodziezy.

Lech Poznan jest obecnie najbogatszym klubem w Polsce
Lech takze sam na siebie zarabia w przeciwienstwie do Slaska i kilku podobnych klubów.

Z perspektywy czasu wychodzi na to ze racje miał klimczak z rutkowskim.

0

@kamiVeB Z klubu

1

1

@DonCarletto Alzheimer tym wieku Oo?

0

@takisobiektos Magłaja kosztował 80 baniek. Kiwior był tani i ryzyko było małe

1

@Encore Daj boze xD

1

@Encore W Barcelonie?

0

@Rust_Cohle Mourinho

3

Tak swoja droga to kiedy kur takie "Mietki" z gwizdkami zaczna ponosic konsekwencje za tego typu mecze?

Ten sedzia to powinien dostac bana na europejskie puchary.

0

@Hosh Zgadza sie. Ale psioczenie na sedziego cos da? Lech miał farta ale umiał tez wykrzesac z siebie maksa i chociazby za to powinno sie ich szanowac

0

@Katalończyk 99 A nie boli? Bo z postów twoich widac zupełnie cos innego

2

@Katalończyk 99 Za przeproszeniem wez se masc na ból dupy bo masz ewidentny problem

Sedzia był słaby ale to tez trzeba umiec wykorzystac. Mówisz ze nie szkoda ci Lecha? Chetnie zaczekam na podobny mecz Legii badz Rakowa.

Zapominasz ze Fiorentina tez zasługiwała na czerwo w drugiej połowie. Zamiast sie kur cieszyc ze Lech grał jak równy z równym to ciagle kur widze płacz o sedziego. Jakby to Lecha wina była ze sedzia był na rauszu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?