Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@arasz1819 Na pewno nie. Runjaic dobrze sobie radzi nie ma powodow do zmiany
0
@woy_one A Runjaic to co? Pies?
0
@Ascend No i niestety nie podobasz mi sie kolego.
0
@Comentateiro Ale zawsze mozesz wiec sie nie liczy ;]
1
La Bambo co zawsze chcieliscie zrobic a nie bedzie wam dane?
U mnie niespełnione marzenie to koncert Linkin Park z Chesterem.
Niestety zostaje tylko odtwarzanie na yt. Lubie czasem odpalic ten z krakowa.
2
Piekna piosenka chociaz tekstowo jest dosyc krótka. Jedna z moich ulubionych a Mike Shinoda z Chesterem zrobili z tego krótkiego tekstu prawdziwe złoto.
Chester na zawsze w serduszku.
@Colon
5
Pare zdjec i ciekawostek o erupcji Szywiełucza na kamczatce.
Była to potezna erupcja o sile prawdopodobnie VEI 4
Warstwa popiołu w okolicznych wioskach miała od 10 do 20cm grubosci.
Z wioski Kiyuchi wywieziono 960km2 popiołu wulkanicznego.
Spływ piroklastyczny po zawaleniu sie kolumny erupcyjnej i wysadzeniu kopuły lawowej przebył ok 19km niosac za soba m.in duze bloki andezytu.
Wulkan obecnie przejawia niewielka aktywnosc a w skutek zniszczenia kopuły lawowej powstał nowy krater. Z duzo doza prawdopodobienstwa zacznie sie formowanie kolejnej kopuły lawowej.
Zdjecie poglądowe:
https://tiny.pl/wvlpw
https://tiny.pl/wvlp5
@Comentateiro @barcelonaLM @AssisMoreira
1
Sytuacja w hiszpanskim footballu wyglada jak żywcem wzieta z Polski za kadencji Lato i poprzedników.
0
Niestety 7 kwietnia zaginał Grzegorz Gawlik jeden z polskich eksploratorów wulkanów. W deszczowy dzien wybrał sie na wspinaczke na Japonski wulkan Ontake. Poszukiwania trwaja ale możliwe jest ze zginał albo przy wspinaczce albo po zejsciu laharu.
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Grzegorz_Gawlik
11
@Emhyr No bo tak to wyglada. To nie było za mądre ze strony Pereza zwłaszcza ze Laporta powiedział prawde o tym ilu ludzi zwiazanych z Realem jest lub było zwiazanych z LaLiga etc
1
@Barca1992 To polecam obejrzec film ten. Swietna rozrywka
1
https://www.filmweb.pl/film/Dungeons+%26+Dragons%3A+Z%C5%82odziejski+honor-2023-751495
Jeden z lepszych fantasy jakie wyszły ostatnimi czasy.
3
Gdzie jest kur reka trenera? Co im wpaja na treingach ze boja sie grac prostopadłe piłki?
3
Brawo Miernoty. Po Atletiko moze byc 8 pkt tylko.
Kur oni wszyscy wygladaja jak flegmatycy
0
Niedobrze mi sie robi od ogladania Barcy w ostatnich meczach.
Zero pressingu zero gry na 1 kontakt. Kur Valverde v2 z mniejsza jakoscia w ataku.
11
Xavi Xavim ale jakim cudem oni sa tak niechlujni przy prostych podaniach?
To juz nie jest trenera wina ze oni prosto podac nie potrafia.
2
Ja pier czy nasz trener moze w koncu zareagowac na ten brak kreatywnosci?
Ile oni piłek podali Lewemu zeby chociaz mógł strzał oddac?
Żenada jacy my ostatnio jestesny bezjajeczni. Zero gry na 1 kontakt zero strzałow z dystansu...
1
Ciekawostka
Aragorn gdy poslubił Arwene miał 88 lat natomiast ona liczyła sobie jakies 2777 lub 2778 :]
0
https://www.meczyki.pl/newsy/fc-barcelona-marcin-najman-doradza-robertowi-lewandowskiemu-moze-powinien-troche-po-boisku-pobiegac/209980-n
Dla odmiany ten mógłby nauczyc sie walczyc.
7
Oo kur ale masakra. Dramat piłkarza Radomiaka.
4
@tomek8756 Nadal Bundy>>>wszystko inne.
To jak Al jechał po wszystkich i wszystkim jest po prostu genialne zwłaszcza w dzisiejszych czasach
5
@macio_944 Dla mnie nic nie ma podjazdu do Swiata według bundych zwłaszcza w obecnych czasach ten serial to złoto.
2
Ale bedzie 1 liga miec stadiony xD
Lechia juz prawie spadła
Sląsk i Lubin tez nieciekawa sytuacja
Miedz to juz w zasadzie jest 1 ligowcem
O ironio walka o utrzymanie ciekawsza niz walka o mistrza
0
Brawo Korona Jaga do 1 ligi!
2
Komentarz usunięty
4
Dodi:
Kiedy pierwszy tapin trafi do Haalanda? Ja obstawiam tak 15-20 minutę.
Tez Dodi:
co mnie to interesuje, może sobie strzelić milion goli, a ja będę wiedział jak jest
@MesQueUnClub96 Serio xD?
0
https://www.filmweb.pl/film/Ofiary+losu-2000-9397
Uwielbiam ten film. Fajna lekka komedyjka.
1
@MesQueUnClub96 Wez postaw x na swoim zdjeciu
0
@Rust_Cohle Tuchel Nagel Xavi
0
@Rust_Cohle No to chyba logiczne ze Xavi bedzie na koncu chociazby przez to ze dopiero zaczał trenerke na powaznym poziomie. Predzej Pochettino bym wrzucił