1

https://bi.im-g.pl/im/d8/d6/12/z19752920AMP,Wiosna-w-powietrzu.jpg

Jak widac wiosna za oknem bo koteły zakwitły :)

3

A na kamczatce w 4 dni doszło do 2 poteznych erupcji wulkanów.

Ale Rosji nie szkoda wiec jak chca to niech wybuchaja do woli

0

@BorzyKrzys No popatrz a wyszło lepiej jak w FF :]

0

@Bobo25 Owszem jest. Na moje to nfs jest lepszy niz kazda czesc FaF.

0

@damianfcb105 Mi sie w ogole nie podobały i ogladałem z nudów. Ww NFS wbił mnie w fotel.

Nie wiem o co chodzi ale sobie chyba 2x odpale. 2h zleciało niewiadomo kiedy xd

0

@wasacz Serio NFS to jest kawał dobrego filmu z dobra muzyka. Jestem pozytywnie zaskoczony bo na ogół nie lubie tego typu filmów.

Widziałem tez z 3 czesci Szybkich i kazda o klase gorsza od NFS.

4

Wtf jakim cudem Need for speed z 2014 jest tak dobrym filmem opartym o gre?

Duzo lepsza zabawa niz z tasiemcem Szybcy i wsciekli

@macio_944 @Jakchcesz @Ojciec5tkidzieci

2

Dzieki ci Pep za obicie mordy szwabom

10

Od Mundialu Lewy to jest piz a nie piłkarz. Drewno to najłagodniejsze okreslenia. Zero pozytku z niego.

1

Niezła ironia bedzie jak Lech pomoze Legii zdobyc majstra xD

A po tym co kibice Rakowa i papszun gadali taki zimny prysznic dobrze by im zrobił

4

@Kapitan hawk I fajnie. Niech se głupi ryj Rakow rozwali ;)

1

Radom jadymy z nimi!

2

Miedzinsky top kanał komediowy na polskim yt :)

0

@graco14 Otóż nie.

6

Makowiec>>>Sernik bez dyskusji.

8

@Kgorecki2500 Przejezdzam 5 osob zamiast 1

2

@AdiKingu96 Wybitnie głupie podejscie. Winszuje

4

@Kondziubarca Twitter za Elona to wielki burdel. Żenujaca postawa.

3

@Luciano99 Oo kurde xD

1

Moze jeszcze serniczka?

1

Komentarz usunięty

0

Sebixy tu Sebixy tam Sebixy ryja obija nam.

5

@supraomnes1 Patrzac jakie masz podejscie mam wrazenie ze jestes przedstawicielem typowego Sebixa z osiedla.

5

@supraomnes1Ale ty gupi jestes człowieku

3

Dobra @Jezus fajnie ze wskrzesiłes sie ale przez ciebie dra mi morde za oknem bo kosciół o rzut hehe beretem...

1

@koras A w tej bajce był smok?

2

15 pkt to juz bedzie giga komfort.

0

@Messibestplayerintheworld Jak to brzmi xD

3

Skóras MVP derbów Poznania.

Złoty chłopak 7-10 mln powinno wpasc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?