3

Derby poznania najlepsze derby w Polsce. Swietna atmosfera i brak burd.

Pełna kulturka na stadionie.

0

Skóras jest fenomenalny. Ten sprint do odbitej piłki robił wrazenie

0

@FcPortoFan1999 Za słabi kadrowo sa na puchary

0

No i widzew widze kryzys pod koniec sezonu.

0

Abde must have na nowy sezon. Ma ten gaz i pokretło. Jesli popracuje bad skutecznoscia i decyzjami to mamy LS porzadnego za psi grosz

Nie mozemy go sprzedac za mniej niz 50 baniek bo bedziemy pewnie pluc se w brode

1

Wesołego nawzajem

1

@Adran360 Ale byłby pasztet

3

@BorzyKrzys Top serial. Co ciekawe 2 ost sezony po wiadomo czym były tez zaskakujaco dobre

0

@Survier Tez nie jestem zdziwiony ze taki "zarcik" jest twojego autorstwa

0

Makowiec zrobiony.

A w swieta sie go posmaruje masłem orzechowym i do tego kawka ;)

1

@Mario96w Na szczescie lub nieszczescie to mi nie grozi :(

0

@Kgorecki2500 Uwierz mi co za duzo to nie zdrowo.

0

https://www.meczyki.pl/newsy/powazne-problemy-klubu-z-ekstraklasy-wciaz-nie-ma-stadionu-ciazy-nad-nim-widmo-wymuszonej-przeprowadzki/209450-n

Szkoda Warty. Z jednej strony faktycznie 2 stadiony w poznaniu nie sa potrzebne a z drugiej dzielenie stadionu z Lechem nie jest na reke warcie bo za wysoki koszt utrzymania.

Mam nadzieje ze znajda sposob by w jakis sposob zbydowali sobie jakis kameralny stadionik zwłaszcza ze to jedyne derby przyjazni w ekstraklasie.

0

Komentarz usunięty

5

@Deviler Piwinniscie nadgodziny dostac a nie wczesniejsze wyjscie

3

@Emhyr Opera z Blokada rozwiazuje ten problem a przynajmniej u mnie

1

@Lionel_Messi10 Bez jaj. To sa życzenia dla wszystkich mysle ze mozna przymknac oko zwłaszcza ze nikogo to nie uraza i nie sa wulgarne ;)

1

@P33ck Działa? Działa :)

11

Mówi królik do baranka

jaka piękna ta pisanka

Wtem z jajeczka wyszła kurka

Nastroszyła swoje piórka

a baranek ciągle byczy

ze Wesołych Świat wszystkim życzy


Także tego.

1

1

@JimMorrisonFCB Otóż to az zapiecze 2x :)

0

@tadzik447 Piekna smierc :D

1

Biała kiełbasa? Top

Trzeba ino ukrasc poki jest na widoku :]

0

No nic trzeba isc w kime i zapomniec o tym meczu.

Trzeba rano wstac i pozałatwiac sprawy a potem se golnac 4pak perełki.

0

@barcelonaLM Next sezon to pełna weryfikacja i trenera i piłkarzy.

O ile Araujo etc daja rade tak to bedzie byc albo nie byc dla Ferrana Fatiego Raphinhy itd

6

Trzeba sie odizolowac od piłki na 1 dzien bo bedzie giga szambo w internecie.

Na szczescie mam na oku kilka ciekawych filmów :)

3

Niestety takie mecze tez trzeba przezyc. Szkoda ze my z Barcelona mamy ich juz za duzo.

Prawda jest jednak taka ze Barca zeby zbudowac sensowny skład z sensownymi skrzydłowymi potrzebuje czasu. Nie pomaga nam sytuacja z FFP.

Moim zdaniem druzyna ma duzy potencjał ale to jeszcze za mało by myslec o czyns wiecej niz krajowe podwórko.

Mam nadzieje ze Leo wróci bo w takim meczu kogos takiego nam zabrakło. Lewy jest niewatpliwie swietnym piłkarzem ale to jest typowa 9 której trzeba te piłki dostarczac a to Leo na pewno gwarantuje.

Smutny dzien bo 4-0 z Realem to nic sympatycznego ale trzeba to przezyc i liczyc ze bedziemy spokojnie punktowac by te lige jak najszybciej przyklepac.

3

@Kengo Usun to xd

0

https://www.filmweb.pl/film/Puk%2C+puk-2017-785157

Polecam na poprawe nastroju. Fantastyczna komedia

1

@Encore Tylko jakich on ma skrzydłowych?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?