Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@esem91 Moze kiedy indziej
0
@esem91 Pozostawie cie w niepewnosci xd
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
15
@Firestone Van Disney xDD
3
Van dijk to niezły kabareciarz w tym sezonie xD
11
@FcBarcelonaFanMSN Scena raperska itd to patola straszna
0
@Zoker Nie przeceniaj sie.
3
@Zoker Uu jakis ty agresywny. Serio jesli chcesz mi dopiec to sie chociaz wysil.
No jesli dla ciebie pisanie o depresji to żart to lepiej nie dyskutowac z toba.
Po 2 jakbys nie zauważył bardzo dawno nic nie pisałem stricte o Lotrze :)
1
@Zoker Cos ci żart nie wyszedł.
2
TZO wrzucili film pt Kraby w grach xD
0
@BulaKG Zawsze mozna błone dziewicza zrekonstruowac :]
0
20 Marca ktos próbował zajumac kota Gacka z Kaszubskiej w Szczecinie O0
0
@Explode Nie czy ale kiedy i w jakich ilosciach
3
@Explode Dobre dobre niezły jajcarz z ciebie
1
Ojo ale bedzie fejurów na Bambie latac xD
3
@KrychaFCB W takim razie paszoł won bo pan tu nie mieszkasz
4
@SuperPatsonFCB Mógłby kiedys kadre dostac.
Wujo czy Czesiek dostali majac duzo mniejsze kompetencje.
0
@PatrychoO Polecam wydawnictwo Amber jak chodzi o Lotra
8
https://mobile.twitter.com/ABC7/status/1250510497490886660
Jakie noty za styl?
@Luciano99 to pewnie wy go podrasowaliscie ;)
2
@BorzyKrzys I co ta ilosc meczy konkretnie daje Pogoni?
Rakow idzie po Mistrza
Lech zarobi krocie za piłkarzy i gre w LKE
2
@Kondzix Bo ludzie mysla ze wygrywa sie tylko młodymi :]
3
@AmigoBlancos Tego typu ludzi powinno sie brac w kaftan.
0
@paweldunajecfcb https://i.pl/iza-koprowiak-molestowana-przez-kolege-z-redakcji-przegladu-sportowego-afera-po-wywiadzie-w-press-tomasz-wlodarczyk-wydal/ar/c1-14841106
1
@paweldunajecfcb Napastował kobiete w pracy. Sprawa zamknieta ale niesmak jest.
6
Czy mozna nazwac polskie dziennikarstwo sportowe patologia?
Eksperci w TV
Hajto: Zabił babe na pasach i nie oddaje kasy
Żewłakow: Jezdził na bani
Borek: W telefonie trzymał zdjecie pytonga i bynajmniej nie chodzi o weza
Kowal: Alkoholik ale chociaz smieszny
Pol: Patomejwen
Włodarczyk: Napastował kobiete
Zacne towarzystwo :]
1
@Kgorecki2500 Akurat wole ich pierwotne nagrania. Ale szacun i tak
2
@Kgorecki2500 Wole Uprising i Winged Hussars.
0
https://www.meczyki.pl/newsy/makabryczny-wypadek-pilkarza-z-ligi-belgijskiej-jego-auto-przebilo-sciane-sali-gimnastycznej-wideo-zdjecia/208989-n
Widze ze nie tylko w polsce na rondzie samochody lataja...
9
@Roobo Dla LaLigi powrót Leo bedzie zbawieniem. Kazdy na tym zyska
10
Komentarz usunięty