Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podobno zona dawida kubackiego w ciezkim stanie :o
1
https://www.filmweb.pl/film/Stay+Alive-2006-211366
Fajny horrorek :)
0
@Maciekkk Footroll wyrocznia xD.
0
@Maciekkk Ile razy Żurek został oszczedzony za swoje szczekanie do sedziów to juz nie pamietasz? A Casemiro to tez juz w niepamiec poszedł?
15
@Maciekkk Dobrze ze za ciagniecie za włosy były a nie czekaj.
5
"Marca: Real nie wierzy w system"
Pieknie sie zesrali i to zarówno w Hiszpani jak i na kafejce xDDD
58
@Encore Ciekawe ze ich Casemiro nie irytował
2
No to jutro bedzie co ogladac na yt itd ;)
0
https://www.meczyki.pl/newsy/zniszczenia-w-setkach-tysiecy-wstyd-kibice-lecha-i-lks-u-zdemolowali-stadion-widzewa-zdjecia/208275-n
Wstyd jak uj ale tego bydła nie nazywałbym kibicami Lecha.
Lech z 0-1 na 2-1
Barca z 0-1 na 2-1
Swietny weekend.
0
Rot z kafejki to chyba jeden jedyny normalny redaktor tego syfu xd
1
Nic trzeba zagryzc zeby i zjesc surowy czosnek dla zdrowotnosci.
0
Teraz spokojnie krok po kroczku isc po mistrzostwo.
Mamy duży kapitał i bron cie boże to zmarnowac
3
@Kapitan hawk Psycha siadła
2
Nie no ale ten Ibisz z kafejki to wyjatkowa ameba umysłowa xD
6
Jerzy slepy dudek widze znowu sie kompromituje.
2
Lewy bardzo porzadny mecz zagrał. Szkoda ze bez gola ale to pracował jak kuń na ta wygrana.
0
Karma Madrycioki!
4
Busi to niech po sezonie odejdzie. Trzeba sie nauczyc gry bez niego i jego fatalnych strat.
3
Byle meczu nie przegrac.
0
@_komar Nienormalny?
1
Brawo Lech bardzo dobry come back
0
https://pobierak.jeja.pl/images/c/0/9/215960_majestatyczny-jak-jasna-cholera.jpg
Lis czy kot?
2
@MarioVeB! Powtarzasz sie Marian. Zmien płyte bo sie nudny robisz
0
@MarioVeB! Jakis ty wyszczekany no no.
2
https://pobierak.jeja.pl/images/4/0/3/306108_jezus-schrodingera.jpg
No cóż :)
2
Piekne info widze. Ułomny mamy ten sztab medyczny.
Serio az mi sie rzygac chce od tych samych złych wiesci.
0
Szwedzi po klesce rzucali w polskich komentatorów etc chipsami i wylewali na nich piwo xD.
Ja pierdziele ale boli ich dupa po tym laniu :)
0
https://pliki.meczyki.pl/small/440/64139a2dd4403.png
Zacne grono. Bardzo fajnie to wyglada :)
0
@Emhyr Polska i Francja no niezle se żabojady radza xD
1
@PatrychoO Wiem. Czarnoskóra Annabeth xD. Nawet nie wiem czy obejrze