0

@Burixon Nie szkoda.

1

@MesQueUnClub_87 No i fajnie jakby wypuszczali

0

@Medium Motor to dziady

2

Zajefajna ta niepublikowana wczesniej piosenka Linkin Park. Przed chwila nawet w radiu puscili :)

11

No i rok bliżej do smierci :]

1

@Forza_Juve A to inna sprawa xd

10

0

Uuu ale byndzie łogin w mediach xD

0

@Luciano99 W sumie tak

0

@Rust_Cohle Wygladaja jak Vinicjusz

3

@OnlyBarca10 Dla mnie dzban. Osłabił zespół po 30 sec gry

1

Moises Kean to dopiero przygłup xD

0

Lepiej czytac relacje na LaBambie niz słuchac spuszczania sie nad realem.

0

@Deviler Nie zrozumieliscie intencji. Sa tak stronniczy jak ci z eleven xd

1

@kuz I dobrze. Przydałoby sie swiezosci złapac naszym kopaczom

0

@Wossi61FCB Motor to dziady tępic ich trzeba kto tępi motor idzie do nieba

0

@arasz1819 Nima takich tam. Sami madrycioki :/

0

Sytuacja z karnym Valenci przypomina mocno sytuacje z Raphinha.

W obu przypadkach brak karnego i w obu moim zdaniem popełniono bład.

Serio jesli w Hiszpani nie ma kompetentnych sedziow to niech sprowadza z Polski np bo my mamy porzadnych arbitrow z wyjatkiem Frankowskiego bo to dziod jest

0

@arasz1819 Ta ta nacja ma cos w sobie ze produkuje szajbusów.

Cr Sousa Bruno Figo itd

10

@Faro Skoncz bronic Ansu. Jest tragiczny i kropka. Z nim gramy w 10.

Nie dosc ze psuje setki to i przeszkadza w grze.

0

@Isso89 Ale celnie.

0

Madrycioki w ryk :]

3

@Firestone Lol. Tego akurat bym sie nie spodziewał xD

2

8-2 boli ale nie tak jak 7-0 xDDD

2

Oo ale w pipe dostaja.

Bruno Vini Alba. Piekne trio pajacy xd

0

To jak z tym Araujo pauzuje tylko z Bilbao? Bo widziałem sprzeczne komunikaty

2

Po trupach do celu ale nie w takiej Barcelonie sie zakochałem.

Troche smutne ze nawet Generał nie potrafi sprawic by zespół grał regularnie ładna i skuteczna piłke.

1

Odczuwam wyjatkowo mocne zażenowanie po tym meczu mimo 3 pkt.

Skandal ze Valenci nie dano karnego


Wstyd ze my zagralismy takie guwno w 2 połowie

0

@Zoker Bo nie przystoi Barcelonie tak grac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?