Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Burixon Nie szkoda.
1
@MesQueUnClub_87 No i fajnie jakby wypuszczali
0
@Medium Motor to dziady
2
Zajefajna ta niepublikowana wczesniej piosenka Linkin Park. Przed chwila nawet w radiu puscili :)
11
No i rok bliżej do smierci :]
1
@Forza_Juve A to inna sprawa xd
10
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/1632496755085307905
Głupi czy głupi?
0
Uuu ale byndzie łogin w mediach xD
0
@Luciano99 W sumie tak
0
@Rust_Cohle Wygladaja jak Vinicjusz
3
@OnlyBarca10 Dla mnie dzban. Osłabił zespół po 30 sec gry
1
Moises Kean to dopiero przygłup xD
0
Lepiej czytac relacje na LaBambie niz słuchac spuszczania sie nad realem.
0
@Deviler Nie zrozumieliscie intencji. Sa tak stronniczy jak ci z eleven xd
1
@kuz I dobrze. Przydałoby sie swiezosci złapac naszym kopaczom
0
@Wossi61FCB Motor to dziady tępic ich trzeba kto tępi motor idzie do nieba
0
@arasz1819 Nima takich tam. Sami madrycioki :/
0
Sytuacja z karnym Valenci przypomina mocno sytuacje z Raphinha.
W obu przypadkach brak karnego i w obu moim zdaniem popełniono bład.
Serio jesli w Hiszpani nie ma kompetentnych sedziow to niech sprowadza z Polski np bo my mamy porzadnych arbitrow z wyjatkiem Frankowskiego bo to dziod jest
0
@arasz1819 Ta ta nacja ma cos w sobie ze produkuje szajbusów.
Cr Sousa Bruno Figo itd
10
@Faro Skoncz bronic Ansu. Jest tragiczny i kropka. Z nim gramy w 10.
Nie dosc ze psuje setki to i przeszkadza w grze.
1
https://www.meczyki.pl/newsy/media-gigantyczny-skandal-w-polskim-klubie-trener-uderzyl-prezesa-dzialacz-wyladowal-w-szpitalu/207338-n
Pa @Encore jakie jaja w Motorze xD
0
@Isso89 Ale celnie.
0
Madrycioki w ryk :]
3
@Firestone Lol. Tego akurat bym sie nie spodziewał xD
2
8-2 boli ale nie tak jak 7-0 xDDD
2
Oo ale w pipe dostaja.
Bruno Vini Alba. Piekne trio pajacy xd
0
To jak z tym Araujo pauzuje tylko z Bilbao? Bo widziałem sprzeczne komunikaty
2
Po trupach do celu ale nie w takiej Barcelonie sie zakochałem.
Troche smutne ze nawet Generał nie potrafi sprawic by zespół grał regularnie ładna i skuteczna piłke.
1
Odczuwam wyjatkowo mocne zażenowanie po tym meczu mimo 3 pkt.
Skandal ze Valenci nie dano karnego
Wstyd ze my zagralismy takie guwno w 2 połowie
0
@Zoker Bo nie przystoi Barcelonie tak grac.