1

@karolup Powiem ci ze mi to juz dawno przeszło. Teraz jakos tak łatwo przychodzi sie z tym pogodzic. W koncu to tylko piłka.

Sa w zyciu rzeczy ważniejsze i na tym sie skup. Miewałem podobne problemy ale w koncu cos pekło i przestałem sie tym przejmowac.

0

Ile Lech zarobi za dalsza gre w LK wie ktos?

0

Wielki Lech poznan w 1/8 Ishak powoli staje albo juz sie stał Legenda Kolejorza.

FENOMENALNY TRANSFER.

0

@Rewolucja123 I głupota.

Zespół sie rozwija i to jest fakt. Brakuje troche jakosci ale nie od razu Rzym zbudowano

19

Szkoda tej rywalizacji ale MU ma większe pole manewru na ławce i to moim zdaniem przeważyło.

Odczulismy brak Gaviego i Pedriego.


Czy to jest kompromitacja? Nigdy w życiu. Ba można było to ugrac.

Gratulacje dla MU bo o ta 1 bramke byli lepsi.


Niestety to co sie wypisuje na Bambie w czasie meczu to juz wyzszy poziom żenady. Nawet nie chce przytaczac tych wpisów niech zgnija w odmetach czelusci

Visca el Barca

0

Komentarz usunięty

1

@MesQueUnClub96 Nie wspomni bo do tezy nie pasuje

0

Komentarz usunięty

3

Komentarz usunięty

1

@AFA90 Z MU na fali z doswiadczonym trenerem. Bez wstydu

7

Komentarz usunięty

3

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

No poziom gry jest jaki jest ale La Bamba to rakowisko straszne

0

Ale rakowisko na bambie :^

0

Brakuje jak uj w tym meczu Osamy Gaviego i Pedriego. Za krótka ławka MU ma pod tym wzgledem komfort

0

@Kondziubarca To MU a nie jakis ogór.

To powinien byc finał

0

@VegetaPolska Reka ma focha?

2

@Kapitan hawk To ich nie wywaliło jeszcze?

0

@Rust_Cohle Nie to co Darwin i Live

0

@adamLeo66 No Suarez to nie jest ale warto go trzymac na boisku

0

Jestem zdumiony jak dobrze to poki co wyglada zwłaszcza patrzac na ubytki kadrowe

2

Brawo Lewangoalski

1

@Jakchcesz Na szczescie na spokojnie ale wolałbym tego nie powtórzyc

5

Oo panie pierwszy raz doswiadczyłem paralizu sennego. Ale to było przedziwne uczucie...

Swiadomosc jest ale nie mozesz sie ruszyc. Oby nigdy wiecej.

0

@Bulbulator Słuchaj wybuchy wulkanów zawsze kształtowały ta planete i beda to robic. To jest naturalny cykl. Gdyby nie wulkany nie byłoby zycia na ziemi

Natomiast człowiek moze i powinien ograniczac emisje co2 bo im wyzsza temperatura na ziemi tym wieksza bedzie katastrofa w przyszłosci. Ludzie musza zdac sobie sprawe co oznacza co raz wyzsza temperatura na ziemi i jakie beda tego konsekwencje

0

@Bulbulator A jak ty kur chcesz to sprawdzic? Masz z 500 czynnych wulkanów jak chcesz przewidziec ich erupcje i jak potencjalnie silna bedzie?

Można mniej wiecej oszacowac czy sie erupcja zbliża ale nie da sie stwierdzic jak potezna bedzie i ile syfu wyrzuci do atmosfery.

Każdy wulkan jest inny i inaczej zbudowany. To jska erupcja bedzie zalezy m.in od rodzaju magmy.

0

@Bulbulator Wezmy 21 wiek masz 2 góra 3 potezne erupcje. To nadal jest nic z tym ile człowiek wyrzuca gazów cieplarnianych do atmosfery.

Jak myslisz dlaczego temperatura wzrasta na ziemi?

0

@Bulbulator To co produkuje wulkan to ułamek tego co produkuje człowiek.

Ile masz poteznych erupcji w roku? Kilka to maks. Człowiek bez ustanku wywala syf do atmosfery.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?