Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@barcelonaLM Dorzuc Bayern i masz wombo combo.
Takiego to do choroszczy z miejsca xd
12
@tomek8756 Wyrazy współczucia dla rodziny tego odklejenca
2
@Rust_Cohle +1 byku xd
Sam bym napisał cos kasliwego ale nie chce znoeu bana xd
1
Haha Lech okradziony z gola. Sam Marciniak nie miał pewnosci czy była reka Ishaka
Na filmikach widac ze to powinna byc bramka...
0
@Azi To nie jest przypadek. Moze puig v2?
0
Jak słaby na treningach musi byc Torre by Denzel wolał Alarcona?
10
Gavi tym swoim poruszaniem sprawia ze usmiech z japy nie schodzi. Fenomenalny chłopak
2
@Faro nadal bedziesz bronic Ansu? Tragiczny wystep.
Swietny Ferran btw
5
Ter stegen strzeli gola w 99 min fikołkiem.
0
@Redakcja @Moderacja
Mam problem z powiadomieniem pw. Pare miechow temu dostałem wiadomosc ale konto to zostało chyba usuniete a mimo to nadal mam powiadomienie o tej wiadomosci.
Da sie to jakos wyłaczyc?
0
@denzelbarca nie przecholuj z rotacjami.
7
@marcin62 Ciekawe czy idiota wie jaki miałoby wpływ na ekosystem podniesiona temperatura o 2 stopnie
Juz teraz problem jest z ocieplaniem sie oceanów i szybszym topnieniem lodowców co równa sie z podniesieniem poziomu wody.
Globalne ocieplenie to rak który powoli bo powoli ale bedzie nas wykanczało chyba ze cos sie zmieni
10
@marcin62 Niby madry a głupi
0
@tristan87 To niezle... @mkord to niby jest reka xD?
0
@tristan87 Jakis widziałem Moze masz lepszy to chetnie obejrze.
0
Dobra emocje opadły.
Faktycznie ta reka Ishaka była do odgwizdania. Tylko czemu bardziej ewidentna puscili Benzynie?
4
@Survier Akurat Balde to on rozwinał. Pedri tez gra lepiej pod jego wodza. Araujo tez znacznie sie rozwinał
Nie wiem po co ten sarkazm
0
@Faro Tak by było najlepiej w tym momencie.
0
@Emhyr Jej jestem w goracych!
0
@Faro I znowu kłamstwo. To ze nie gra po 90 min nie znaczy ze nie rozegrał 30 meczy.
Fati grał w ok 60 meczach dla Barcy.
0
@Faro Dalej nie odniosłes sie do ww statystyk.
Ansu nie wróci do grania jakie prezentował przed urazami. Jesli kogos sprzedac to jego. Na nim chociaz mozna zarobic
0
@P33ck Horry Piotter
0
Komentarz usunięty
0
@JimMorrisonFCB Przyznaje ze sam troche go do tego sprowokowałem.
Ale ten post ma na celu pokazanie przepasci miedzy Robertem a Ansu.
0
@Faro Nie szukam zaczepki tylko próbuje ci udowodnic ze Fati gra tragicznie i do Lewego podjazdu nie ma i to sa kur fakty.
0
Komentarz usunięty
0
@DaPidejpi Lewy jest pod forma zgadza sie ale to nadal 2x lepszy piłkarz od Fatiego w obecnej dyspozycji.
0
@Faro Ty serio nie widzisz ze to co napisał to IRONIA? Ja pierdziele xDDD
Serio trace wiare w ludzkosc jak ciebie czytam
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty