Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Ale by siadł odcinek o Araujo u cwiakały.
4
Czy obecnie Frenkie z Barcy>>Frenkie z Ajaxu?
Moim zdaniem tak. Niesamowite jak go odbudował Xavi
5
3 miliony za Araujo niezły interes patrzac na jego obecna wartosc która tylko rosnac bedzie :)))
0
"Krzysztof__Ibisz
minutę temu
Poza meczem z Sevillą, wszystkie mecze ligowe w 2023 roku wygrali JEDNĄ BRAMKĄ"
ILE Można?
Ciekawe co pisał jak robili to samo xD
2
@Survier Tak? Wynik mówi co innego ale co ja sie znam.
5
Ile my dalismy za Araujo xDDD?
1
Tak czy siak 11 pkt przewagi :)
1
Razi w tym meczu brak kontroli w srodku
11
Komentarz usunięty
2
@wasacz Psychiatryk xd
18
@Faro czy ty kur skonczysz z tym Fattym? Chłop jest wrakiem piłkarza i nawet Gavi na LS daje wiecej niz on
3
@WiernyKibicToJa Kolejny nieudacznik z gwizdkiem
0
@trolownik Sedzia to jełop wiec jakie dobre?
28
@bartas97 Dziwne ze pisze to kibic Realu
6
Ogólnie mecz dobry ale trzeba ich dobic zeby nerwówki nie było
2
@abram3k Bezbek
0
Przynajmniej sie wykartkował
2
Denzel to umiał w gole :)
11
@Faro Szkoda ze ty powazny nie jestes.
0
Teemo>>Wszystkie inne championy
0
Savic to boiskowy przygłup?
Tak lub Tak.
5
Moim zdaniem wygramy,zremisujemy lub przegramy
0
Co tam gotujecie?
Ja dzis spaghetti se zrobie :]
6
Co ty sobie myślisz, cwaniaczku, że z piątego przykazania możesz sobie zrobić spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością?!
Piekny tekst :)
12
@Luciano99 O takie uniwersum nic nie robiłem
1
Kapitan teemo do dyspozycji!
Jezu ale to jest cudna postac do trollowania i wkurw wszystkich łacznie z sojusznikami xD
0
@HighestInTheRoom No nie lubie ich a szczegolnie Papszuna
0
@draxidox Zgadzam sie z memem xD
0
@Encore Nie ma miejsca dla niego. Sprzedac i zapomniec
0
@Atencjuszek Ah shit. Znowu Afera Xboxowa?