0

@Encore Ciekawe ile to bydle waży...

3

O takie gorace nie nie robiłem.

6

@Emhyr Ziemia ma dosc nas xd

6

0

@thorin A to powinni cie jeszcze nagrodzic a nie karac

0

@thorin Kto ty i za co siedziałes?

0

@tbas Dobrze gadasz. Polac ci!

1

@FcPortoFan1999 Ale jest żenujace

0

@MESSIah16 Panie Religia to opium dla ludzi :)

1

@Emhyr Ale kopyto ma :0

1

@kamil9040 Aha czyli dlatego jest tyle matołów na swiecie. Ma to sens

6

6

@Pawel13sz To ufo leci piramidy stawiac

0



Lol ale złoto znalazłem. Ide ogladac xd

1

@Deviler Wolisz ukrasc?

1

@Dawidfcb1998 Lost. Super ze to wypuscili

1

Mój boże ten utwór co wypuscili LP to cudo jest. Ah fajnie jest usłyszec wokal Chestera.

0

@Ziemny Do choroszczy

0

Czy ludzie sa na tyle głupi ze kosmitom nie chce sie nas wykanczac bo zrobimy to sami?

0

@Rust_Cohle Patrzac jak te potencjalne zyski wydaja to jestem spokojny ze szybko ich strona nie podniesie poziomu.

Zreszta to działa w dwie strony przy czym nasza strona sie rozwija a nie zwija

1

Kafejka 100 lat za murzynami xD

Co oni z tymi reklamami trolluja swoich uzytkowników to ich :)

1

@Roni/VEB Nie szkoda.

2

@ChampsElysees A co przeszkadza ci? Jaka szkoda

1

@ChampsElysees To nie odbieraj

4

Co niektórzy chyba nie pamietaja jak wyglądała gra Realu na 1-0. Strzelali i było murowanko i tak do usranej smierci i nie nie chce tego krytykowac bo było to efektywne.

Rôżnica jest taka ze my wygrywamy po 1-0 marnujac bardzo wiele sytuacji po których powinnismy mecze zamykac.

Naprawde jak ktos tego nie widzi to radze isc do specjalisty.

Ile set zmarnował Lewy z Rafa itd?

Gdybysmy chociaz w 1/4 wykorzystywali to co kreujemy to te mecze wygrywalibysmy różnica kilku goli.

2

@Kidd Tez mysle ze sie sfrajerza

0

@Survier 1-0 a powiedz mi kolego ile sytuacji marnujemy? Gdyby wykorzystali 1/4 z tego co mieli w tych meczach to wszystkie wygraliby wysoko

1

@Szpenser Chyba na czworaka

3

@Zoker Ale pisze prawde nie raz KS pokazał ze to kanał szambowy

3

O panie jakis typ życzy rozwalenia Araujo i Ter Stegena najlepiej tez Rafe.

Niezle sie bawia ci wykolejency xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?