3

@Faro To jest fakt. Moze nie minut ale grał meczy wiecej.

To ze ty masz problem z logicznym mysleniem to wiemy.

3

@arsenallondyn0 Dawaj jakies aktorki a nie...

11

Drogi @Faro

Lewy: 28 meczy w sezonie i 23 gole oraz 6 asyst licze to z Gamperem ale moze mnie @Danny Gaucho poprawic.

Ansu Fati: 32 mecze 6 gole 3 asysty

Faktycznie to Lewy powinien odejsc :]

0

@Faro Owszem jestes slepy i to pod wieloma wzgledami.


4

@Luciano99 Taka cena sławy :)

5

@Kondziubarca Kazdy kij ma konce. Niemcy maja pretekst by sie odciac od pepowiny Ruskiej a Ruscy beda musieli sprzedawac gaz po nizszej cenie.

Rosja i tak dostanie po dupie

3

No i całkiem trafny punkt widzenia zaserwował Cwiakała w nowym filmiku.

Obraz gry nie był tak tragiczny jak sugerowały wpisy na LaBambie. Poza tym gdyby sedzia był poczytalny to równie dobrze moglibysmy jechac z zaliczka do Anglii.

Xavi popełnił bład z Christensenem ale mecz był z obu stron bardzo dobry ba lepszy niz te mecze w LM.

Szkoda tylko ze znowu w newraligicznym momencie mamy plage kontuzji.

Nie rozumiem tez tego deprecjonowania MU. Obie druzyny pokiereszowane ale pokazały bardzo dobry football. Szkoda tylko ze to nie finał

1

@DonMatteo901 Boli ich wielki Lech xD

Ale to sa imbecyle Lech mógł i powinien ten mecz wygrac

7

50 mln za Rafe to moim zdaniem nie taka zła cena jak za jego umiejetnosci.

Gorzej ze 50 mln kupilismy tez Ferrana który nie ma do Brazylijczyka podjazdu

Rafa to nie typ Neymara ze bedzie bawił obroncami. On ma swietnie ułożona noge i trzeba korzystac z jego wrzutek i podan.

Moim zdaniem Rafa sie spokojnie spłaci

2

@Kitek1640 Co to za czarna magia?

0

@Faro Kur Fati na te minuty nawet nie zasługuje to samo Ferran. Co wejda to psuha wszystko.

Miejsce Ansu jest poza Barcelona. On stracił pewnie bezpowrotnie swoja dynamije i przebojowosc. Jest nijaki i marnuje kupe sytuacji.

Rafa przy nich to pan piłkarz o Dembele nie wspomne

3

@Kondziubarca Bo nie ma zmiennika i odbija sie to czkawka.

0

@Ojciec5tkidzieci Żałuj. Wybitnie poroniony serial xd

1

@Pawel13sz Musimy miec zastepcza 9 bo Lewy tez musi byc rotowany

0

Patrzac z naszej perspektywy to taki Gundogan to obowiazek na lato. Potrzebny nam ktos taki do odciazenia Gaviego lub Pedriego.

I dobrze by było kupic tego Roque bo Lewy tez musi czasem siasc na ławe.

Mysle ze te 2 wzmocnienia sa w naszym zasiegu.

0

1

@Tomo1989 Ooo ale KO.

0

@mekston Emocje i w sumie miał prawo do takiej reakcji.

Miał moment ze mógł jeszcze cos zrobic to go Denzel zdjał.

0

Jesli ktos zastanawiał sie czy warto kupic Viaplay to dostał odpowiedz.

Serio to co sie wyprawia na tej platformie zakrawa o zart. Człowiek zamiast ogladac tam majac wykupiony dostep szukac musiał streama.

Ciekawe czy ktos w koncu z tym syfem cos zrobi

0

@FcPortoFan1999 Zgadza sie ale to nie zmienia faktu ze nadal Lech moze ugrac. Bodo nie takie straszne

0

@wasacz Powiedziałbym ci kim jest ale nie wolno xd

2

Zmieniajac temat

Lech nadal z szansa na awans. Bardzo dobrze radzi sobie Van der brom z łaczeniem eklapy i grania w europejskich pucharach.

Mam nadzieje ze da to komus do myslenia. Smiano sie z Lecha a robi robote w LK.

3

Komentarz usunięty

0

@barcelonaLM Busi na prochach musi zagrac bo za mało kreacji :/

0

@BARCA1899Messi Wezme te zdjecie

0

@Hosh Chyba tak :/

4

Jak to jest ze Real dostaje karne za takie reki jak Freda a my za ewidetne przewinienia nie dostajemy?

Z Rayo była podstawa i co? Gunwo
Z Bayernem karny jak byk i tez nic.
Z interem gol Ansu nie uznany i brak karnego za skandaliczna reke.

To jest kur cyrk jak nas dymaja w tym sezonie a to nie wszystkie mecze w których nam karnych nie podyktowano.

O co kur chodzi?!

1

@Janiama A w sumie szkoda xD

1

Przypominam.

Dostalismy bodajze 1 karnego w tym sezonie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?