1

@Medium Dla @VegetaPolska może byc skomplikowany

1

@Rust_Cohle Jak on trafic nie bedzie umiał to o jakiej ty wpadce mówisz xd.

Chyba ze chodzi co o nieudany podryw to juz predzej

1

@Emhyr Miała byc na 12 ale nie pisali którego dnia

0

@gumaz Wybieram smierc

0

@Ojciec5tkidzieci Stety lub nie polska nie ma i długo miec nie bedzie wulkanów. No chyba ze matka natura powie co innego.

Mamy tylko pozostałosci na m.in pogórzu kaczawskim

3

Ło panie co to sie staneło sie.

Spie se kurła a tu boom. Drzewo sie rozdupcyło przez wiater. Ale zem sie przestraszył.

2

@Kapitan hawk Spokojnie 1h i 43 min jeszcze zostały

0

@pt9 Ale taka prawda. Perez nie jest głupi i by zauważył cos takiego.

14

@abram3k Po co nam on? Wole Balde i Albe

1

@Pawel13sz Makłowicz xDD

0

@Quarhodron Żyje z depresja od 12 lat i to mnie nie ruszy. Sa rzeczy wazniejsze niz piłka

0

Top 10 postaci z uniwersum Kiepskich i Rancza to złoto w wykonaniu Imaginarium.


1

Bardzo fajny i merytoryczny stream @Redakcja

Bede czesciej zagladał

1

Mega dobrze sie słucha @michalgajdek

0

Kur najgorszy okres chorobowy. Ledwo sie wyleczyłem i zas choroba mnie rozkłada..

0

@Emhyr No i w pyte

5

@Criss18Barca To chyba dobrze xd

2

@IronSanHybrid Spokojnie. Kiedys i trupy z szafy realu wyleca

2

@IronSanHybrid A niech gadaja raczej nikt nic nie udowodni. Raczej Barcelonie sie upiecze

5

@LaRoja Ja mam odwrotne wrażenie. W koncu jasno wypowiedział sie o co mu chodzi z Vinim. No i ciezko nie przyznac mu racji w pewnym stopniu

8

@barcanawieki Zeby zaraz nie musiał isc do posredniaka xd

Ciekawe ile tam sternicy wytrzymaja z tym gburem

8

@AlexDark00 A niech spadna xD. #TeamBetis

0

@DonMatteo901 A wez mnie nie wkurzaj. Skutecznosc dramat. A mozna by jeszcze ugrac wicemistrza.

0

@sendesara Wtf xD nawet oznaczyc nie mozna :/

3

Ciekawostka

Obecny stożek Wezuwiusza wyrósł w kalderze dawnego wulkanu Somma który zniszczył Pompeje w 79r n.e

Wezuwiusz uznawany jest za jeden z najbardziej niebezpiecznych wulkanów na ziemi. Obecnie wulkan jest w okresie drzemki a ostatni raz dał o sobie znac w 1944

0

@Xxxbarca4ever Czas pokaze. Ale nie powinno sie moc opłacac takich ludzi

0

Szczerze to watpie by Barcelona w ogole została ukarana.

Natomiast wypadałoby zeby hiszpanski football przeciwdziałał takim praktykom. Straszny burdel panuje w hiszpanskiej piłce.

3

@IronSanHybrid Pograłbym na takim. Ba chetnie bym po piłke pływał xD

0

@TheNekro94 Dobre xD

0

Oho kolejny nienormalny. Widac ze z Espanyolu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?