Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Messibestplayerintheworld Oj cos przegapiłem
2
Jutro Fati Lewy Ferran
Jak z Almeria Fati nie da rady to juz mu nic nie pomoze
0
@Faro Chyba w udawaniu głupka
0
Ooo kurde ale jajca xD
0
@Szmulek Nie kracz
0
@M3ssWithTheBest Tak.
2
Simeone wpaja im taka gre. Przeciez jego piłkarze na boisku to wyjatkowe bezmózgi.
Nie dosc ze nie da sie patrzec na ich gre to jeszcze zawsze cos odwala. Jak nie Savic to Correa jak nie Correa to ktos inny..
1
Simeone i jego piłkarze to wyjatkowi troglodyci.
Co za bezmózgi tam graja.
2
@MesQueUnClub96 Powinni cie ubezwłasnowolnic. A nie czekaj...
1
@Janas11224 Tfu na nich. Niech upadna i se głupi ryj rozwala.
Pamietam co ich prezesik wygadywał nie zal mi ich ani troche
0
Mogłoby Kotletiko dla odmiany strzelic gola z dupy
0
Gdyby Carrasco tak grał cały czas to brałbym w ciemno. Niestety jest mocno nierówny
0
Nie da sie patrzec na te kotlety
2
@tristan87 Nawet bardzo. To mecz przyjazni
5
https://bi.im-g.pl/im/b4/29/16/z23239348Q,Kilauea.jpg
Fontanna Lawy z wulkanu Kilauea z 1969 roku miała ponad 200m wysokosci. Amazing.
1
@DonMatteo901 Idealny przygłup dla Muniaka Klatusa i Fujarka
1
@Salchent Odpusc. Ja przestałem.na 430 magu. Bez grzyba niby mozna ale o topke nie ma co liczyc
1
@Pawci023x Szczególnie jego japa
0
@Benz Czytasz ze zrozumieniem czy to za trudne?
Tak z Eintrachtem odpadlismy frajersko. Przy reszcie mielismy sporo pecha i to jest fakt.
Zreszta nie tylko o kontuzje chodzi. Sedziowie tez szkodzili no i skutecznosc na poziomie b klasy.
0
@Essos A kontekst? Odpadlismy frajersko z Eintrachtem.
Przy reszcie mielismy pecha z kontuzjami. Gdyby Xavi miał do dyspozycji wszystkich to nie odpadlibysmy z Interem. Przegralismy po wyrównanym dwumeczu z MU który miał o wiele wieksza głebie składu.
Gdy Xavi zastapił Koemana nie wiele mogł zdziałac. Mecz drugi z benfika to festiwal nieskutecznosci
4
@Kuba_1 Kolejny uposledzony madryciak. On to do choroszczy z fujarkiem i muniakiem sie nadaje.
Xavi ma pod górke w europie ale mysle ze to sie zmieni tylko trzeba byc cierpliwym.
1
No Josue Magik straszny. Taki piłkarz by sie Lechowi przydał bo Amaral jest juz spalony.
0
Powiem wam ze Soundtrack z kamienia filozoficznego jest rewelacyjny do usypiania.
O ile uwazam ze Lotr ma duzo lepsza sciezke dzwiekowa tak do zasypiania sie nie nadaje bo za głosny. Za to HP jest dosc spokojny a przynajmniej z 1 czesci.
4
@TheNekro94 Nie zgodze sie. Zmiana Araujo podyktowana była ostrożnoscia bo łapał sie Urus za noge. Druga połowe przegralismy m.in ławka i zmianami i tutaj kamyk do ogródka Denzela
1
@Lanosss Miodulski to niech sie nauczy dobrze sprzedawac. Lesniodorski gdyby został to Legia raz ze wiecej by zarobiła to o pewnie wiecej trofeów by zgarneła
0
Lech do tej pory zarobił ok 6.5 mln euro za gre w europie.
Fantastyczny wynik a jeszcze cash za Skórasia wleci pewnie. Bardzo madrze zaczeli zarzadzac klubem własciciele :)
0
No to Lech przed gigantyczna szansa na 1/4 w europejskich pucharach.
Brawo Van der brom i ekipa. Dawno nikt tak godnie w europie nas nie reprezentował.
5
@yelon O ironio Lech gra dalej xd
1
@karolup Powiem ci ze mi to juz dawno przeszło. Teraz jakos tak łatwo przychodzi sie z tym pogodzic. W koncu to tylko piłka.
Sa w zyciu rzeczy ważniejsze i na tym sie skup. Miewałem podobne problemy ale w koncu cos pekło i przestałem sie tym przejmowac.
0
Ile Lech zarobi za dalsza gre w LK wie ktos?