Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Casus Simeone o ironio xD
32
Wstyd mi za ten mecz jako kibic Barcelony.
Żenujaca 2 połowa i dziecinne zachowanie Ansu i Ferrana.
2
Ale bedzie łogin w mediach xD
1
@kuz Sezon nastepny to weryfikacja Xaviego bedzie. Albo poprawi styl i wyniki albo trzeba zatrudnic kogos z topu
0
@Kluivert_P Ciesz sie ze tylko to :)
0
Xavi to mógłby nauczyc sie w zmiany bo lekko mowiac robi je z dupy
1
@Bartula Zagra jprdl
11
@Qba2312 Skad wy sie bierzecie?
0
@arasz1819 Tak to wyglada ostatnio niestety. Zamiast zabic mecz...
0
@Jano1708 Vini nie gra?
0
@Kessie Niby z jakiej paki?
0
Kompletnie nie ogarniam tych "taktycznych" zmian Denzela
Ja wiem ze to stosunkowo młody trener ale litosci...
2
Uwaga
Araujo pazuje tylko z Bilbao
Dziekuje za uwage.
0
Change my mind naszym brakuje inteligencji boiskowek zwłaszcza tym tuzom w ataku. Strzelic na 2-0 i klepac a tak 1-0 i gra w 10.
0
@darkmarco11 Nie siej fermentu
0
Barca sama sobie wszystko komplikuje bo w ataku 2 pokraki i Rafinha który robił wszystko by dac 2 gola nam..
0
@debu1989 1 mecz pauzy tylko bodajze
0
Nie no Ferran jeszcze gorszy niz Fati w tym meczu...
0
Ferran kur mac jedna głupota moze zniweczyc wszystko
2
To sie Ferran popisał...
2
@macio_944 Co jak co ale krytyka Ansu jest w pełni uzasadniona
0
@arasz1819 Bo ciagle w niego wierzysz. Tylko ze on w ogóle nie daje argumentów na to.
O ile o De jongu miałes racje tak tutaj ta wiara raczej nie jest uzasadniona. Ok moze zle był wprowadzany ale ile jeszcze musi rzeczy zepsuc bys zauwazył ze on nic nie daje zespołowi a jeszcze przeszkadza
1
@require Rafa sie broni. Ferran cos tez dorzuca od siebie.
5
@arasz1819 Nie no ale Fatiego to nie ma co bronic. Ani dryblingu ani podania ani skutecznosci. Gramy w 10 przez niego
1
Fati co mecz to kompromitacja ja pier. Takie ciastkp od Rafy zwalic a mogł byc spokoj.
0
@TheNekro94 Na złosc kazdy zagra dobry mecz xD
11
Rolady dwie macie robic co chce!
1
@Mario96w Dobrze prawisz
1
Josue w eklapie to taki sam pajac jak Vini tylko on te czerwa dostaje xd
1
Wtf Augustyniak stracił 2 zeby i brak czerwa...