0

@Encore Casus Simeone o ironio xD

32

Wstyd mi za ten mecz jako kibic Barcelony.

Żenujaca 2 połowa i dziecinne zachowanie Ansu i Ferrana.

2

Ale bedzie łogin w mediach xD

1

@kuz Sezon nastepny to weryfikacja Xaviego bedzie. Albo poprawi styl i wyniki albo trzeba zatrudnic kogos z topu

0

@Kluivert_P Ciesz sie ze tylko to :)

0

Xavi to mógłby nauczyc sie w zmiany bo lekko mowiac robi je z dupy

1

@Bartula Zagra jprdl

11

@Qba2312 Skad wy sie bierzecie?

0

@arasz1819 Tak to wyglada ostatnio niestety. Zamiast zabic mecz...

0

@Jano1708 Vini nie gra?

0

@Kessie Niby z jakiej paki?

0

Kompletnie nie ogarniam tych "taktycznych" zmian Denzela

Ja wiem ze to stosunkowo młody trener ale litosci...

2

Uwaga

Araujo pazuje tylko z Bilbao

Dziekuje za uwage.

0

Change my mind naszym brakuje inteligencji boiskowek zwłaszcza tym tuzom w ataku. Strzelic na 2-0 i klepac a tak 1-0 i gra w 10.

0

@darkmarco11 Nie siej fermentu

0

Barca sama sobie wszystko komplikuje bo w ataku 2 pokraki i Rafinha który robił wszystko by dac 2 gola nam..

0

@debu1989 1 mecz pauzy tylko bodajze

0

Nie no Ferran jeszcze gorszy niz Fati w tym meczu...

0

Ferran kur mac jedna głupota moze zniweczyc wszystko

2

To sie Ferran popisał...

2

@macio_944 Co jak co ale krytyka Ansu jest w pełni uzasadniona

0

@arasz1819 Bo ciagle w niego wierzysz. Tylko ze on w ogóle nie daje argumentów na to.

O ile o De jongu miałes racje tak tutaj ta wiara raczej nie jest uzasadniona. Ok moze zle był wprowadzany ale ile jeszcze musi rzeczy zepsuc bys zauwazył ze on nic nie daje zespołowi a jeszcze przeszkadza

1

@require Rafa sie broni. Ferran cos tez dorzuca od siebie.

5

@arasz1819 Nie no ale Fatiego to nie ma co bronic. Ani dryblingu ani podania ani skutecznosci. Gramy w 10 przez niego

1

Fati co mecz to kompromitacja ja pier. Takie ciastkp od Rafy zwalic a mogł byc spokoj.

0

@TheNekro94 Na złosc kazdy zagra dobry mecz xD

11

Rolady dwie macie robic co chce!

1

@Mario96w Dobrze prawisz

1

Josue w eklapie to taki sam pajac jak Vini tylko on te czerwa dostaje xd

1

Wtf Augustyniak stracił 2 zeby i brak czerwa...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?