Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonMatteo901 No bez porównania. City Juve Red bul ;)
1
@Ktos11111 Najpierw to niech awansuja do jakiejkolwiek fazy grupowej
7
Wielkia robota trenera. Fantastyczna przygoda Lecha dalej trwa!
3
3-0
Ooo kur co tam sie dzieje!??
1
Lech 2-0
Lech Lech Kolejorz!!!
4
Komentarz usunięty
0
No i kurła zemsciło sie :(
Jednak nie xD
1
Marchwinski wreszcie pokazuje swoj potencjał. Jak widac potrzebne było tylko lub az zaufanie. Kolejny materiał na zarobek Lecha.
4
@MarioVeB! Cienki Lech w cwiercfinale a w grupie rozbił Villareal :)
0
Ale nieskutecznosc Lecha o panocku...
0
@MarioVeB! Ty tez "dzieciaku"
0
@MarioVeB! Taki Cienki a jedyny reprezentuje nasza piłke :)
1
Jak tego Lech nie strzelił?
2
@require I co sprezentował gola Piotrkowi xD
0
Danielson lubi pomagac Polakom xD
3
No to bedzie cwiercfinał ;)
1
https://pobierak.jeja.pl/images/e/8/1/330610_pelen-sukces.jpg
Operacja zakonczona sukcesem!
2
https://memy.jeja.pl/394873,kici-kici-a-co-my-tu-mamy.html
Rysiek kontra wunsz :]
0
https://www.meczyki.pl/newsy/niemieccy-kibole-demoluja-neapol-i-walcza-z-policja-przykre-sceny-przed-meczem-ligi-mistrzow-wideo/207974-n
Ale dzicz Niemiecka :0
0
@TheNekro94 Wcale nie podejrzane :]
0
@MesQueUnClub96 Paszoł won!
7
https://memy.jeja.pl/646621,kitku-wie-co-z-nia-zrobic.html
Instant karma za zaczepianie kitku
0
Piekna piosenka.
0
Ale upokorzyli Lipsk a jeszcze 30 min. Moze byc i 8 xD
1
Hochland idzie po 6 bramek xD
0
Auc. La Manita City...
2
Lipsk na kolanach.
1
@MesQueUnClub96 My tez.
1
3-0
Po meczu juz.
1
@michaleu Przeciez on sie do Choroszczy nadaje z muniakiem i klatusem