2

@require I co sprezentował gola Piotrkowi xD

0

Danielson lubi pomagac Polakom xD

3

No to bedzie cwiercfinał ;)

1

2

0

@TheNekro94 Wcale nie podejrzane :]

0

@MesQueUnClub96 Paszoł won!

7

0



Piekna piosenka.

0

Ale upokorzyli Lipsk a jeszcze 30 min. Moze byc i 8 xD

1

Hochland idzie po 6 bramek xD

0

Auc. La Manita City...

2

Lipsk na kolanach.

1

@MesQueUnClub96 My tez.

1

3-0

Po meczu juz.

1

@michaleu Przeciez on sie do Choroszczy nadaje z muniakiem i klatusem

2

Orbita dupy-srodowa noc

Co za piekna piosenka xD

0

@Zawsze_Wierny Skad ten pomysł xD?

3

@Kidd La Casa Negreira

8

@paweldunajecfcb W koncu prawde powiedział xD

12

@Pawel13sz Mem nie piłkarz

0

10.13 i jeszcze zaden trup z szafy Barcy nie wypadł szok :)

7

@Kondziubarca Przeciez to kretyn jak ich mało xD

3

@Emhyr Zaorany xD

2

@Peciak A i tak wygrywamy xD

3

Ale sie kafejka zesrała xD

1

@arasz1819 Gra bez farta uja warta xD

1

@wasacz Skandal! Barca liderem! XaviOut!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?