Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@require I co sprezentował gola Piotrkowi xD
0
Danielson lubi pomagac Polakom xD
3
No to bedzie cwiercfinał ;)
1
https://pobierak.jeja.pl/images/e/8/1/330610_pelen-sukces.jpg
Operacja zakonczona sukcesem!
2
https://memy.jeja.pl/394873,kici-kici-a-co-my-tu-mamy.html
Rysiek kontra wunsz :]
0
https://www.meczyki.pl/newsy/niemieccy-kibole-demoluja-neapol-i-walcza-z-policja-przykre-sceny-przed-meczem-ligi-mistrzow-wideo/207974-n
Ale dzicz Niemiecka :0
0
@TheNekro94 Wcale nie podejrzane :]
0
@MesQueUnClub96 Paszoł won!
7
https://memy.jeja.pl/646621,kitku-wie-co-z-nia-zrobic.html
Instant karma za zaczepianie kitku
0
Piekna piosenka.
0
Ale upokorzyli Lipsk a jeszcze 30 min. Moze byc i 8 xD
1
Hochland idzie po 6 bramek xD
0
Auc. La Manita City...
2
Lipsk na kolanach.
1
@MesQueUnClub96 My tez.
1
3-0
Po meczu juz.
1
@michaleu Przeciez on sie do Choroszczy nadaje z muniakiem i klatusem
2
Orbita dupy-srodowa noc
Co za piekna piosenka xD
0
@Zawsze_Wierny Skad ten pomysł xD?
3
@Kidd La Casa Negreira
8
@paweldunajecfcb W koncu prawde powiedział xD
12
@Pawel13sz Mem nie piłkarz
0
10.13 i jeszcze zaden trup z szafy Barcy nie wypadł szok :)
7
@Kondziubarca Przeciez to kretyn jak ich mało xD
3
@Emhyr Zaorany xD
2
@Peciak A i tak wygrywamy xD
0
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02HgPVdajJBy4K9Yo3aTqFfFPt1cpDbgqF8rvUnt3JaSxudtxMUhq3NkFDd5MqN7vpl&id=100068166137865
Oo luju ale gol Rabona :0
3
Ale sie kafejka zesrała xD
1
@arasz1819 Gra bez farta uja warta xD
1
@wasacz Skandal! Barca liderem! XaviOut!