4

@Kondziubarca Swoisty ewenement. Kiedys ogarniety typ a dzis powinien byc pacjentem w choroszczy

4

Ciekawostka

Kot gacek ma przytłaczajaco pozytywne opinie w google maps i figuruje jako atrakcja turystyczna szczecina xD

2

Czas se chyba odswiezyc serie Straszny film

3

@AdiKingu96 Raczej infantylna

0

@Messiah10 Na klasyk powinien aczkolwiek moga nie chciec ryzykowac

1

@Oskarenks Co ty pierd...

Lewy na Bilbao Pedri i Osama na klasyk

3

Oo no prosze prosze a jednak sytuacja nie była tak klarowna jakby mogło sie wydawac.

Sedzia spokojnie sie wybroni.

1

@tomek8756 Wszystkiego nawzajem!

4

@tomek8756 Widze ten sam dzien i rocznik :]

0

@Emhyr Te 8 to jakas abstrakcja jest

1

@Dironixu Wiocha.pl

0

@Burixon Nie szkoda.

1

@MesQueUnClub_87 No i fajnie jakby wypuszczali

0

@Medium Motor to dziady

2

Zajefajna ta niepublikowana wczesniej piosenka Linkin Park. Przed chwila nawet w radiu puscili :)

11

No i rok bliżej do smierci :]

1

@Forza_Juve A to inna sprawa xd

10

0

Uuu ale byndzie łogin w mediach xD

0

@Luciano99 W sumie tak

0

@Rust_Cohle Wygladaja jak Vinicjusz

3

@OnlyBarca10 Dla mnie dzban. Osłabił zespół po 30 sec gry

1

Moises Kean to dopiero przygłup xD

0

Lepiej czytac relacje na LaBambie niz słuchac spuszczania sie nad realem.

0

@Deviler Nie zrozumieliscie intencji. Sa tak stronniczy jak ci z eleven xd

1

@kuz I dobrze. Przydałoby sie swiezosci złapac naszym kopaczom

0

@Wossi61FCB Motor to dziady tępic ich trzeba kto tępi motor idzie do nieba

0

@arasz1819 Nima takich tam. Sami madrycioki :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?