Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Kondziubarca Swoisty ewenement. Kiedys ogarniety typ a dzis powinien byc pacjentem w choroszczy
4
Ciekawostka
Kot gacek ma przytłaczajaco pozytywne opinie w google maps i figuruje jako atrakcja turystyczna szczecina xD
2
Czas se chyba odswiezyc serie Straszny film
3
@AdiKingu96 Raczej infantylna
0
@Messiah10 Na klasyk powinien aczkolwiek moga nie chciec ryzykowac
1
@Oskarenks Co ty pierd...
Lewy na Bilbao Pedri i Osama na klasyk
3
Oo no prosze prosze a jednak sytuacja nie była tak klarowna jakby mogło sie wydawac.
Sedzia spokojnie sie wybroni.
1
@tomek8756 Wszystkiego nawzajem!
4
@tomek8756 Widze ten sam dzien i rocznik :]
0
@Emhyr Te 8 to jakas abstrakcja jest
7
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2023/03/qmHB5UXUDnU0lCfP.jpg
No cóż xD
4
https://pobierak.jeja.pl/images/c/3/1/914944_jak-on-ma-teraz-spadac-na-4-lapy.jpg?1677758300
Co tu sie stało xD?
1
@Dironixu Wiocha.pl
0
@Burixon Nie szkoda.
1
@MesQueUnClub_87 No i fajnie jakby wypuszczali
0
@Medium Motor to dziady
2
Zajefajna ta niepublikowana wczesniej piosenka Linkin Park. Przed chwila nawet w radiu puscili :)
11
No i rok bliżej do smierci :]
1
@Forza_Juve A to inna sprawa xd
10
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/1632496755085307905
Głupi czy głupi?
0
Uuu ale byndzie łogin w mediach xD
0
@Luciano99 W sumie tak
0
@Rust_Cohle Wygladaja jak Vinicjusz
3
@OnlyBarca10 Dla mnie dzban. Osłabił zespół po 30 sec gry
1
Moises Kean to dopiero przygłup xD
0
Lepiej czytac relacje na LaBambie niz słuchac spuszczania sie nad realem.
0
@Deviler Nie zrozumieliscie intencji. Sa tak stronniczy jak ci z eleven xd
1
@kuz I dobrze. Przydałoby sie swiezosci złapac naszym kopaczom
0
@Wossi61FCB Motor to dziady tępic ich trzeba kto tępi motor idzie do nieba
0
@arasz1819 Nima takich tam. Sami madrycioki :/