7

@Kondziubarca Przeciez to kretyn jak ich mało xD

3

@Emhyr Zaorany xD

2

@Peciak A i tak wygrywamy xD

3

Ale sie kafejka zesrała xD

1

@arasz1819 Gra bez farta uja warta xD

1

@wasacz Skandal! Barca liderem! XaviOut!

0

@FcBarcelonaFanMSN Biedny chłop xD

0

Czemu gola nima xD?

0

Sympatyczny Brazol znowu napoczyna rywala ;)

0

Za taki stan murawy jak w kielcach i gliwicach dawałbym walkowera.

Przeciez na tym grac sie nie da

1

@pauletaa Lech Piast :)

0

3

Nietypowe rekordy guinessa

Pewien Amerykanin za pomoca zjawiska ssania przymocował do swojej głowy 10 pustych puszek po piwie i utrzymał je przez 10 sekund.

Pewien irlandczyk pobił rekord w utrzymaniu na odwrocie dłoni jajek. Utrzymał on 18 sztuk.

Pewna kobieta pracujaca na codzien w cyrku przeszła w szpilkach po linie 194m.

Pewien jegomosc wszamał w 33.15 sekundy az 10 papryczek Carolina Reaper.

1

@MesQueUnClub96 Dramat to synonim ciebie kurła

1

2

@NeKenI Ło cie panocku xD

5

Kabanosy? Top..

0

@tristan87 Niby tak. Ale do Kielc mam jakis sentyment. Jagi nie znosze mimo podobnych barw

0

@tristan87 Za Majonez kielecki mogliby zostac

1

@KrwawiaceoczyVEB To juz lepiej Abde zostawic. Młodszy i moze byc lepszy od Yannicka. 50 mln i mozna rozmawiac

0

Miedz Jagielonia Górnik

Moim zdaniem te trio spadnie z ligi.

1

@Sysia11 To akurat była głupota reszty. Było do przewidzenia ze jak nie bedzie Barcy i Realu to nic z tego nie bedzie

7

@GdefnyMU To oznacza koniec SL czyli to co chce UEFA. W takim wypadku jeszcze mniej prawdopodobne ze ktos cos zrobi Barcelonie. Sportowo raczej na pewno nic nam nie grozi

0

Dobra niedługo Cornella bedzie duma katalonii ;]

A tak zupełnie szczerze. Jak myslicie jak sie ta sprawa zakonczy dla Barcy poza smrodem na wiele lat?

1

Karmi bezalkoholowe to taki syf ze wylac musiałem.

Ja rozumiem ze to piwo dla Bab ale litosci. Szczyny niesamowite.

Dostałem do spróbowania i poszło do zlewu.

1

@Gronek Kto tu zerem.jest?

6

@GeneralXavi Bo kibicem sie jest a nie bywa.

Poza tym nic Barcelonie nie zrobia

1

@leonek160 Juz czas juz czas rozwiazac go!

3

Mogło byc wyzej. Mimo to solidna zaliczka Lecha.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?