0

https://www.filmweb.pl/film/Pude%C5%82ko+ze+strachami-2019-842134

4.2 ocena to żart. Za same nawiazania do horrorów powinien 5 dostac. Film tak porabany ze az smieszny. Warto sobie odpalic.

1

@FcPortoFan1999 Moze to kwestia doswiadczenia z gry w LK.

0

@TheNekro94 Pierscienie to skok na kase. Ktos tam dał dupy skoro uwazali ze taka profanacja fabuły sie komus spodoba o innych głupotach nie wspomne

1

https://www.meczyki.pl/newsy/skoro-salamon-sie-sprawdzil-dlaczego-nie-sprobowac-jego-zewlakow-chce-powolania-dla-gracza-z-ekstraklasy/208811-n


Dawno o tym pisałem. Murawski spokojnie wygryzłby Linettego itp piłkarzy. Spokojnie mógłby grac z Zielinskim.

3

@macio_944 Piekne czasy kurła.

2

@macio_944 a co do kart to gdzies mam kolekcje kart Lotra z Laysów,tazosy pokemon i yu gi oh.

Kiedys to były chipsy... Macało sie byle cos trafic.

Rekord u mnie to 17 kapsli yu gi oh w 1 paczce xD

11

Modna jest krytyka Lewego.
Lewy to nie Messi ze wyczaruje cos z niczego.

A powie mi ktos ile dostał podan w ostatnia tercje boiska od pomocy?

Swiderski dobrze sie zachował ale poza tym tak samo nieobecny jak Lewy ale to m.in wina srodkowej linii.

0

Ktos mi powie czemu nasi piłkarze z pomocy zamiast wychodzic do podania(Poza Zielu) to sie chowaja za obroncami Albanii?

4

Albania kulture piłkarska ma wieksza niz my a nie maja wybitnych piłkarzy.

Smutne

1

@Kgorecki2500 Ja od dawna tylko TZO

5

@Khajio Hed to akurat ma wybitne poczucie humoru xd

1

Patrzac na tego Jordana to nic dziwnego ze TVgry upada.

Fajnie ze stara ekipa tworzy na osobnym kanale bo łysego sie nie dało ogladac. W 90% jego materiały skipowałem o jego "poczuciu humoru" nie wspomne bo to żenada była.

0

@wasacz Lubie takie :)

0

Ogladał ktos iZombie?

Warto odpalic z braku laku?

2

@takisobiektos O pogodzie xD

0

@ranger3120 Dymy :)

2

No i po dyskusji. W sumie dobrze bo patrzac na chłodno to niepotrzebne to było z mojej strony.

0

@RafiVeB W sumie faktycznie moje nadawały sie do usuniecia :)

1

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

3

Komentarz usunięty

1

1

@barcanawieki A to gangsta ciekawe czy ma juz swojego chłopaka :]

3

@partymaker W dupiu

12

Oddawac godzine Złodzieje!

2

@NeKenI A ja tam lubie jak pizga xd

4

Dawac juz ten cholerny letni czas. Byle do zimowego :]

0

@NeKenI Brawo Jankesi :)

0

@mekston Zrobili by nam gang bang.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?