6

Komentarz usunięty

0

@Rewolucja123 Ligi sie nie da przegrac. Jak tego nie dowiezie to nic nie uratuje Xaviego

0

@Survier Obawiam sie ze to tobie sa potrzebne

2

@Faro Jakim cudem ty w choroszczy nie siedzisz?

0

@Survier Kur ty jestes uposledzony z tymi docinkami? Prawde powiedział patrzac na sytuacje kadrowa

0

@ranger3120 To niezły odklejeniec jestes

0

Bedzie mozna powtórke na tvp sport obejrzec? Niestety nie moge na zywo :(

4

@ranger3120 I czym bys sie różnił od tego socjopaty? Kara smierci i adios

2

@Tasde Nie od dzis wiadomo ze Braun to sie do choroszczy nadaje.

Dziwie sie ze jeszcze żadne słuzby sie nim nie zajeły

1

@Kondziubarca Hahaha dostali łomot i licza na walkowera xD

Lechowi nic nie grozi

0

Szwedzi zweszyli szanse po informacji o Salamonie xD

Na szczescie Lechowi jako klubowi nie grozi dyskwalifikacja z LKE.
Co innego w kwesti Bartka bo grozi mu 4 lata zawieszenia gdyby próbka b tez była pozytywna.

1

@Kuba_1 Borek Kołton Ołłowski Krecidło Swiecicki Iwanski Gazda

Ew jeszcze z ekspertow:
Hajto
Kowal
Boniek
Tomaszewski

1

Dobrze tak dziodom.

0



Ojciec Pijo :]

0

@Smixu Nie.

Po primo szklany
Po 2 Angol a wiemy jak oni graja poza Anglia
Po 3 Drogi w uj

1

@FcBarcelonaFanMSN Po uja nam kolejny niezdefiniowany piłkarz?

0

@meteo100 Dla mnie dziwna sytuacja i oby drugi test wyszedł negatywnie bo inaczej Bartek bedzie miał problem

0

@Kinginiesta Bo o takich rzeczach klub by informował i sprawy by nie było bo o tym wiedziałaby tez UEFA

2

@Medium A co maja kibice do miejsca w lidze?

1

@DonCarletto Pytanie w jaki sposób znalazło sie to w organizmie Salamona skoro nie ma problemu z nadcisnieniem.

0

@LS Mimo ze smieszne to oby Raków upadł i se głupi ryj rozwalił bo strasznie tam brakuje pokory

0

@takisobiektos To inna sprawa ale dziwna ta sytuacja.

1

@kynio302 Najsmieszniejsze jest to ze to co wykryto nijak wpływa na parametry piłkarza wiec po co miałby to brac?

Zgaduje ze to przypadek.

0

@marko111122 Szczerze mówiac to w szoku jestem. Oby drugi test był negatywny bo bedzie problem.

Jesli faktycznie sie szprycował to jest to niewyobrazalna głupota. Bo konsekwencje poniesie cały klub..

Poki co Lechowi nic nie grozi i raczej nie bedzie dyskwalifikacji. Co innego w przypadku Bartka ale tez nie chce mi sie wierzyc ze cos brał zwłaszcza ze to co wykryto nijak nie wpływa na kondycje piłkarza czy parametry fizyczne

0

@Lucerfi No to idealna wizualizacja piekła jest xd

0

@Rewolucja123 No tak jak myslałem. Bełkot rozżalonego kibica.

Po primo Laporta nie miał duzego wyboru i kredyty musiał wziac zeby klub mógł funkcjonowac. Po 2 nie da sie byc gorszym zarzadca czy prezesem niz Bartomeu.

In a sprawa ze Laporta powinien był po prostu powiedziec ze w tamtym momencie pozostanie Leo jest niemozliwe z ekonomicznego punktu widzenia. Reszta wypowiedzi wyglada jak gdyby to pisał przecietny uzytkownik La Rambli


Zgodze sie tylko ze powinna byc wieksza przejrzystosc ale sadze ze pewbe rzeczy nie powinny wychodzic na jaw.

2

@Kinginiesta Karma is a bitch

0

@Rewolucja123 Ja tu za bardzo argumentów nie widze. Bardziej mi wyglada na publicystyczne frazesy.

Niby jest zmartwiony sytuacja ekonomiczna a poparł to jakos? Chyba ze to tylko czesc wypowiedzi.

Dobra widze o co chodzi.

Tylko w moim odczuciu to jest wypowiedz w stylu Freixy. Co on moze wiedziec o obecnej sytuacji na linii Leo Laporta Barcelona? Raczej niewiele.

Druga sprawa to jak on sobie wyobraza przebudowanie stadionu bez przeniesienia sie na inny stadion?

Moim zdaniem sytuacja klubu zwłaszcza ta finansowa od czasu jego rezygnacji jest zupełnie inna

0

@Rewolucja123 Zabawny moment sobie wybrał na wywiad. Akurat gdy Laporta ma tyle na głowie. Tu musi bronic klub przed sprawa Negreiry,tam pracuje nad sprowadzeniem Messiego i cieciem wydatków.

To nie jest przypadek ze taki wywiad wyszedł w dosc newralgicznym momencie dla klubu. Wcale sie nie zdziwie jesli ktos mu za to w łape dał byle tylko zdyskredytowac obecny zarzad.

To ze jest byłym członkiem nie oznacza ze nie mozna go kupic a dokładniej zlecic mu oczernienie Laporty i jego swity

1

@FCKubanczyk89 Tez jest tam ich kilka w tym słynny Olympus Mons najwyzsza góra(Wulkan)w układzie słonecznym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?