0

@Rust_Cohle A co tu Xavi robi? Z tej trójki Xavi ma najmniej doswiadczenia wiec logiczne ze bedzie popełniał błędy. Tuchel i Nagel maja duzo wieksze trenerskie doswiadczenie i obycie.

Bez sensu jest tu wrzucanie "młokosa"

0

Ramos z Radomiaka prawdopodobnie złamana noga. Masakra jakas

8

Paradoks sraczki często i rzadko :]

17

@urbipl O panie ale przygłup. Chłop miał refleks niesamowity

2

Brawo Górnik :)

5

@Zoker Influencer sie chyba zalicza wiec jego zgłosic profilaktycznie warto

0

A mozna zgłosic cały notatnik? Bo nie warto ich pojedynczo zgłaszac :]

7

@Nazio87 Wrzuc tu formularz co i jak i wszyscy zgłosimy xD

3

Oby Górnik wygrał bo szkoda by było gdyby spadli. Mam do nich sentyment

2

@Firestone Rozumiem idee tego pkt ale no mogliby cos zrobic z tym bo trzeba sprawdzac kazdego przed oznaczeniem.

1

@Firestone Brawo ziom. Wiem za co siedziałes i warto było

3

@DonCarletto Dlatego akurat Rosji nie szkoda i niech wybuchaja do woli.

1

@Krzysztof1987 Good question. A nie daj boze ulewa i masz płynny cement xD

0

@Kgorecki2500 Do wrocka nic nie mam ale Slaska nie lubie.

7

Wybuch wulkanu na kamczatce miał siłe vei 3-4 taka ciekawostka.

Kolumna popiołu wzniosła sie na 16 km a wioski pobliskie zostały zasypane popiołem. Do tego zszedł masywny spływ piroklastyczny czego przyczyna prawdopodobnie było wysadzenie kopuły lawowej.

https://tiny.pl/wv7h7

To najsilniejsza erupcja w 2023 roku.

@NeKenI @Comentateiro @barcelonaLM

1

@FcPortoFan1999 Slaska nie szkoda. Oby spadli

0

@esem91 Ja mówie o finansowym fair play xD

1

Szulczek to odkrycie sezonu wsród trenerów. Młody a juz naprawde dobrze sobie radzi. Jestem ciekaw co ulepiłby z druzyny z wiekszym potencjałem.

13

@AFA90 Betis to w ogóle swietny klub szkoda ze FFP la ligi rzuca im kłody pod nogi

20

@Joe_Pesci Czy jestes spokrewniony z @VegetaPolska?

0

@pluszek No i? Sa duzo durniejsze wydatki i nie tyczy sie to tylko Lublina.

Kazdy ma tzw swoje zboczenia. Jesli kogos to kreci to ich sprawa

2

@Deviler Mozliwe ale to nadal półka wyzej niz mistrz Polski. Samo to ze potrafia zarabiac po 50 mln za piłkarza pokazuje różnice miedzy klubami.

Lech nie ma sie czego wstydzic

0

https://www.meczyki.pl/newsy/to-pozostalo-lechowi-poznan-jasny-cel-dlugoterminowy-abysmy-wiecej-nie-musieli-fetowac-takich-chwil/209853-n

Swietny artykuł może pare osób przejrzy na oczy. Lech przegrał 4-1 ale nie dlatego ze nie mieli mentala czy zaangażowania. Byli po prostu słabsi. Fiorentina to tez nie jakis byle jaki sredniak. Maja fajnych piłkarzy i trenera i potrafili ograc ekipy z mediolanu.

4

@tristan87 Do dymisji :)

4

@Luciano99 Po co stary. @jowita zasłoni cała bramke

1

@Kamilos84 I dobrze niech sie ogrywa

0

@Hosh Najlepiej zarabia sie na skrzydłowych. U nas oni sa jak Yeti kazdy słyszał a nikt nie widział.

Ok jest Kaminski i Skóras ale oni raczej nigdy topem nie beda chociaz moze sie myle

0

@Hosh Budzet i prestiz ligi swoje robi. No i oni potrafia po 50 mln zarobic na 1 piłkarzu co dla nas jest nierealne

1

Prawda jest taka ze jesli polskie kluby chca sie rozwijac to musza grac minimun w LKE.

0

@Hosh Ale czy ktos sadził ze bedzie inaczej? My jestesmy na poziomie takich Djurgarden. Nie mamy argumentow na rywali powazniejszych którym chce sie grac na 100%

Mimo wszystko cwiercfinał to dobry wynik bez wzgledu na to z kim Lech grał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?