Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle A co tu Xavi robi? Z tej trójki Xavi ma najmniej doswiadczenia wiec logiczne ze bedzie popełniał błędy. Tuchel i Nagel maja duzo wieksze trenerskie doswiadczenie i obycie.
Bez sensu jest tu wrzucanie "młokosa"
0
Ramos z Radomiaka prawdopodobnie złamana noga. Masakra jakas
8
Paradoks sraczki często i rzadko :]
17
@urbipl O panie ale przygłup. Chłop miał refleks niesamowity
2
Brawo Górnik :)
5
@Zoker Influencer sie chyba zalicza wiec jego zgłosic profilaktycznie warto
0
A mozna zgłosic cały notatnik? Bo nie warto ich pojedynczo zgłaszac :]
7
@Nazio87 Wrzuc tu formularz co i jak i wszyscy zgłosimy xD
3
Oby Górnik wygrał bo szkoda by było gdyby spadli. Mam do nich sentyment
2
@Firestone Rozumiem idee tego pkt ale no mogliby cos zrobic z tym bo trzeba sprawdzac kazdego przed oznaczeniem.
1
@Firestone Brawo ziom. Wiem za co siedziałes i warto było
3
@DonCarletto Dlatego akurat Rosji nie szkoda i niech wybuchaja do woli.
1
@Krzysztof1987 Good question. A nie daj boze ulewa i masz płynny cement xD
0
@Kgorecki2500 Do wrocka nic nie mam ale Slaska nie lubie.
7
Wybuch wulkanu na kamczatce miał siłe vei 3-4 taka ciekawostka.
Kolumna popiołu wzniosła sie na 16 km a wioski pobliskie zostały zasypane popiołem. Do tego zszedł masywny spływ piroklastyczny czego przyczyna prawdopodobnie było wysadzenie kopuły lawowej.
https://tiny.pl/wv7h7
To najsilniejsza erupcja w 2023 roku.
@NeKenI @Comentateiro @barcelonaLM
1
@FcPortoFan1999 Slaska nie szkoda. Oby spadli
0
@esem91 Ja mówie o finansowym fair play xD
1
Szulczek to odkrycie sezonu wsród trenerów. Młody a juz naprawde dobrze sobie radzi. Jestem ciekaw co ulepiłby z druzyny z wiekszym potencjałem.
13
@AFA90 Betis to w ogóle swietny klub szkoda ze FFP la ligi rzuca im kłody pod nogi
20
@Joe_Pesci Czy jestes spokrewniony z @VegetaPolska?
0
@pluszek No i? Sa duzo durniejsze wydatki i nie tyczy sie to tylko Lublina.
Kazdy ma tzw swoje zboczenia. Jesli kogos to kreci to ich sprawa
2
@Deviler Mozliwe ale to nadal półka wyzej niz mistrz Polski. Samo to ze potrafia zarabiac po 50 mln za piłkarza pokazuje różnice miedzy klubami.
Lech nie ma sie czego wstydzic
0
https://www.meczyki.pl/newsy/to-pozostalo-lechowi-poznan-jasny-cel-dlugoterminowy-abysmy-wiecej-nie-musieli-fetowac-takich-chwil/209853-n
Swietny artykuł może pare osób przejrzy na oczy. Lech przegrał 4-1 ale nie dlatego ze nie mieli mentala czy zaangażowania. Byli po prostu słabsi. Fiorentina to tez nie jakis byle jaki sredniak. Maja fajnych piłkarzy i trenera i potrafili ograc ekipy z mediolanu.
4
@tristan87 Do dymisji :)
4
@Luciano99 Po co stary. @jowita zasłoni cała bramke
1
@Kamilos84 I dobrze niech sie ogrywa
0
@Hosh Najlepiej zarabia sie na skrzydłowych. U nas oni sa jak Yeti kazdy słyszał a nikt nie widział.
Ok jest Kaminski i Skóras ale oni raczej nigdy topem nie beda chociaz moze sie myle
0
@Hosh Budzet i prestiz ligi swoje robi. No i oni potrafia po 50 mln zarobic na 1 piłkarzu co dla nas jest nierealne
1
Prawda jest taka ze jesli polskie kluby chca sie rozwijac to musza grac minimun w LKE.
0
@Hosh Ale czy ktos sadził ze bedzie inaczej? My jestesmy na poziomie takich Djurgarden. Nie mamy argumentow na rywali powazniejszych którym chce sie grac na 100%
Mimo wszystko cwiercfinał to dobry wynik bez wzgledu na to z kim Lech grał.