1

@Firestone Spokojnie on ma 15 lat. Jeszcze zadebiutuje

5

@Faro I dobrze. Dostaje tyle minut na ile zasługuje

0

Za ten egoizm Lewy powinien karnego dicka dostac

0

@Rust_Cohle Mam inne zdanie. Czesto zgadzam sie z nim. Ale nie o tym mowa w moim wywodzie

2

@Jakchcesz A niech beda. Bronił go od poczatku i na koniec wyszło ze miał racje a problemem nie był on a jego pozycja i zaufanie

@tristan87 nie ale w kwestii De jonga i owszem

5

Trzeba jasno powiedziec. W kwestii De jonga @arasz1819 miał racje.

Od razu wniósł jakosc do pomocy po urazie. Szkoda tej jego pensji ale moze sie uda cos z tym zrobic

0

Niezły Rafa w tym meczu. Ferran bez błysku ale z golem.

0

Lekki stres przed meczem jest. Bo bez wygranej bedzie 8 lub 9 pkt przewagi. To aż i tylko tyle patrzac na nasza forme

1

@Kengo Habib vibe

2

@Pawel13sz Ah shit here we go again

0

@Doren01 Nawet na minute da kopa motywacyjnego chłopakowi

0

@okiemtypera_lucaxx95 Myslisz? Ja mam dobre przeczucia do niego

0

90 min Yamal wchodzi przy 0-0 i z 30 metrów ładuje gola :]

0

Polak robiacy salut rzymski w Izraelu xD

My chyba w jakims matrixie zyjemy.

0

@barcelonaLM A co wtedy było?

0

@michalm21 Udaru dostałes?

1

@Rust_Cohle Miej troche litosci i nie oznaczaj go pod takimi postami. Lubie sie posmiac ale nie kiedy poswiecam czas żeby wrzucic cos ciekawego na Bambe

3

Najsilniejsze erupcje 21 wieku

Hunga Tonga(Tongo)-VEI-6
Puyehue Cordon Caulle(Chile)-VEI-5
Eyjafjallajökull(Islandia)-VEI-4
Merapi(Indonezja)-VEI-4
Reventador(Ekwador)-VEI-4
Szywiełucz(Rosja)-VEI-4

W 21 wieku zdecydowanie wsród tych najsilniejszych erupcji dominuje VEI 4. Jednak Hunga Tonga zdominował ten ranking. Erupcja o sile VEI-6 była dziesieciokrotnie silniejsza od erupcji Puyehue i 100x od reszty wymienionych. Tak silne erupcje sa rzadkie a to jest dopiero 6 stopien w 8 stopniowej skali...

Dla zobrazowania:

Hunga Tonga
https://s.abcnews.com/images/International/tonga10-rt-ml-220120_1642697297835_hpMain_16x9_992.jpg

Puyehue
https://volcano.si.edu/images/bulletin/357150/3703puy1.jpg

@barcelonaLM @Comentateiro @AssisMoreira

7

https://volcano.si.edu/gallery/photos/GVP-05315.jpg

To jest kopuła lawowa która powstała po erupcji Novarupty w 1912 roku na Alasce. Była to jedna z najsilniejszych erupcji 20 wieku o sile VEI 6 czyli 10x silniejsza od Saint Helens

Co ciekawe w 20 wieku z ta sama siła wybuch wulkan Santa Maria w Gwatemali.

Lista najsilniejszy erupcji 20 wieku:

Saint Helens(USA)-VEI 5
Pinatubo(Filipiny)-VEI 6
El Chichon(Meksyk)-VEI 5
Santa Maria(Gwatemala)-VEI 6
Novarupta(USA-Alaska)-VEI 6

Post o erupcjach z 21 wieku może jeszcze dzis.

@Comentateiro @barcelonaLM @AssisMoreira

0

@Rewolucja123 No i sytuacja win win.

Duzo nie stracisz a mozesz duzo zarobic

1

@MesQueUnClub96 Dla ciebie kubus play

2

@Rewolucja123 Jak zarobisz to % od wygranej :]

1

@Rust_Cohle Trafiłes kula w płot :)

1

@MesQueUnClub96 Trzeba stawiac domy na remontade

4

Komentarz usunięty

3

@Zoker I zajebisty aktor

4

Lechia i Miedz to juz niemal pewniaki do spadku.

Oby do tego grona dołaczył Slask Wrocław.

1

@FcPortoFan1999 Slask to wyjatkowo bezczelny klub. Zabieraja kase zoo i jeszcze szczekaja ze im sie wiecej nalezy z praw tv gdzie 90% stadionu jest puste na ich meczach

1

@FcPortoFan1999 Mam nadzieje ze klimczak i nasze 4 topowe zespoły pokaza faka darmozjadom

7

https://www.meczyki.pl/newsy/media-awantura-o-kase-w-ekstraklasie-wiekszosc-zespolow-chce-drastycznych-zmian-klimczak-otrzymal-pismo/210362-n


Nie no to jest hit. Lech Raków Legia i Pogon zarabiaja na ta lige a reszta przecietniaków nagle chce wydoic ich.

Ja rozumiem ze reszcie brakuje pieniedzy ale akurat taki podział jaki jest obecnie promuje tych,którzy maja ambicje wieksza niz byt w eklapie.

Jezeli Raków Legia Pogon i Lech nas promuja w europie i w jakims stopniu zarabiaja na reszte to trzeba byc wyjatkowp bezczelnym by żadac wiekszej rôwnowagi.

Podział kasy z praw powinien promowac tych co chca grac o cos wiecej niz byt w tej lidze.

Dlaczego takie kluby jak Slask maja dostac podobna kase jak nasze top 4 skoro nijak nie dokładaja sie do rozwoju tej ligi?


Co myslicie?
@BorzyKrzys @HighestInTheRoom @bartas97

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?