3

@Culers Piekny avatar. Trzeba se odpalic brickleberry

0

@VegetaPolska Hazard to od dawna piłkarz na emeryturze

2

@FcPortoFan1999 Ale to nie jest trener na topke ligowa

6

@Kuba_1 Gdzie podpisac?

0

@FcPortoFan1999 To se trenera wybrali xd

2

@snake99 Żyjesz chłopie? Wez powiedz cos o Semedo.

1

@Kidd Moze i był ale nie sadze ze tak by spartolił ta sytuacje

2

@Encore Italia. Nasza LaLige zabija Tebas i druzyny typu Getafe

9

Lubie Lewego ale tak sobie mysle ze Suarez albo po prostu przelobowałby Oblaka albo wystawił patelnie na pustaka.

Luis to był kocur i mimo ze bywał irytujacy to tęskni sie za grubym. Nie tylko efektywny był ale i efektowny. Szkoda ze LM nie bardzo mu lezała poza sezonem 14/5

6

@Pawel13sz Dawac go na trenera napastnikow xD

13

@reloaded Tak jak zwykle. Top

1

Komentarz usunięty

1

@partymaker To nie masz pojecia widocznie na co kasa była kiszona.

Centrum badawczo rozwojowe we wronkach sie samo sfinansowało?

Zreszta Własciciel tez ma prawo zarabiac.

0

@BorzyKrzys Dla warty 1 mln euro za Szmyta byłoby sporym zastrzykiem a Lech miałby perełke do ogrywania

4

https://www.meczyki.pl/newsy/taki-jest-zysk-lecha-poznan-z-europejskich-pucharow-ujawniono-dokladna-kwote/210482-n

55 mln złoty za gre w Europie. Przeciez to prawie 4x tyle ile wynosi budzet Warty. Oby dalej te pieniadze szły na rozwój klubu i udane(oby)transfery do druzyny.

Na czysto 30 baniek czyli nadal prawie 2x tyle ile wynosi roczny budzet Warty.

Z warty moim zdaniem Szmyt zastapiłby Skórasia a przy dobrych relacjach obu klubów mozna by zrobic dobry interes dla obu stron

3

@marcin62 Całe kotletiko. Wywieszac flage hiszpanii z logiem ich klubu w sektorze gospodarzy podczas swieta katalonskiego.

200 iq

1

Czy Eric po wczorajszym "partidazo" kandyduje do najgorszej zmiany w tym roku?

Chłop był koniem trojanskim w zespole i gdyby nie kartka Alonso to nie bylibysmy zmuszeni do ogladania tego cracka

0

@chavez I kto niby ma grac? Ansu? To juz wole irytujacego Lewego

2

@MesQueUnClub96 Ty sam jestes spalony. Był czy nie za to zagranie powinien wedke Lewy dostac.

Rozumiem lubic jakiegos piłkarza ale kur miej litosc i nie szukaj wymówek dla RL9

3

Ciekawy sezon w eklapie.

Walka o utrzymanie ciekawsza niz to co sie dzieje w górze tabeli.

Prawdopodobnie ekstraklase opuszcza 2 fatalnie zarzadzane kluby czyli Slask i Lechia oraz tragiczna Miedz.

9

Troche ironiczne ze 2x ogralismy Kotletiko 1-0

Cholo pewnie "Dumny" xd

3

Górnik 2-0

Slask co raz blizej 1 ligi :)))

0

@Firestone Nie był fatalny. Fatalna to on decyzje podjał. Ale całosciowo dobrze wypadł

1

Powiem tak

Mecz był dobry z naszej strony. Niestety to jacy my jestesmy uposledzeni przy wykanczaniu sytuacji to jest zart. My tu powinnismy minimum 2 bramy im wsadzic.

Araujo Raphinha najlepsi na boisku

0

Uff piekielnie wazna wygrana która daje nam pewien komfort na next mecze

Lewy mecz dobry ale to co zrobił w 2 połowie to piłkarski kryminał

2

@KlonaZepan Kur chłopie samo to ze pojechał na ten mecz to juz nagroda dla niego

1

@Firestone Spokojnie on ma 15 lat. Jeszcze zadebiutuje

5

@Faro I dobrze. Dostaje tyle minut na ile zasługuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?