1

@NeKenI Nie ma miejsca ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pablit To juz kwestia mocno subiektywna. Mi sie Pedri podobał bardziej bo ma cos z Iniesty w sobie

0

@kuz Najlepsi a nie najgorsi :]

0

@Zoker Np De jong Christensen Raphinha

2

Najlepsi piłkarze Barcy w tym sezonie ligowym po 1 z kazdej formacji.

Biore po 200 zł z waszych kont i słucham panstwa.

Ter Stegen
Araujo
Pedri
Lewy

0

@LM10GOAT No i fajnie. Swój chłop :]

0

O widze Jozwiak w koncu se przypomniał jak sie gra w piłke

1

Fatalny mecz na villamarin :(

2

Ide betis ogladac. Oby fajny meczyk był

1

@Mvk1337 Ale ty gagatek jestes. Troche słaby pocisk jak na madrycioka

4

@Hosh Ale mu zasadził xd

2

@Michael24 To sa taborety.

0

Chłop mecz zycia xDDDD

2

"super jedz co z tego jak za4az się wezmą za ten klub i odbiorą im wszystkie tytuły za 15lat haaaaa klub który kupował mecze ale wstyd na cały świat bycie kibicem oszustów bezcenne elooo"

Taboret i hipokryta lvl hard xD

0

@Striker Nie tak jak 14 :]

1

Przy takim wyniku obowiazkowo wygrac z Rayo i bedziemy miec bardzo duzy komfort

0

Girona gra pod nas xd

12

@Emhyr Oby po zapewnieniu majstra zaczał grac w 1 druzynie. Nie bedzie lepszego momentu na to

3

@AFA90 W sektorze gosci okej ale przychodzisz na mecz w gosciach wbijasz na sektor gdzie sa katalonczycy i wywieszasz taka flage...

Przeciez to proszenie sie o wpier...

16

@AFA90 Gdyby to jeszcze była flaga tylko Atletiko to pół biedy. Ale ten dzban wywiesiľ flage Hiszpanii z logiem Atleti w sektorze gospodarzy podczas swieta w Katalonii. Trzeba byc głupim by cos takiego zrobic.

W Polsce jeszcze by po ryju dostał xd

3

@Kidd Dobre pytanie xd

4

2

@agaFCB Ego jak u krystyny

0

No i to jest pogoda. Pada se deszcz i jest w opór ciepło

0

1

@Kapitan_SW Nie no bez przesady. Saga Skywalkerow to dno i kilometr mułu i mimo wszystko romans miedzy Padme a Anakinem jest półke wyzej od Rey i jej chcicy na Kylo

4

@chavez No i fajnie

2

@chavez Dwójka czy jedynka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?