Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NeKenI Nie ma miejsca ;)
6
Dziwne nicki na La Bambie
@Czarnymessi1997
@zjem ci babcie
@PiesNaBaby
@Nigger
@staramsiębyćobiektywny
@Ulicznywariat
@Staryzgred
@dodupyinosem
@dildovagins
@kret to ja
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pablit To juz kwestia mocno subiektywna. Mi sie Pedri podobał bardziej bo ma cos z Iniesty w sobie
0
@kuz Najlepsi a nie najgorsi :]
0
@Zoker Np De jong Christensen Raphinha
2
Najlepsi piłkarze Barcy w tym sezonie ligowym po 1 z kazdej formacji.
Biore po 200 zł z waszych kont i słucham panstwa.
Ter Stegen
Araujo
Pedri
Lewy
0
@LM10GOAT No i fajnie. Swój chłop :]
0
O widze Jozwiak w koncu se przypomniał jak sie gra w piłke
1
Fatalny mecz na villamarin :(
2
Ide betis ogladac. Oby fajny meczyk był
1
@Mvk1337 Ale ty gagatek jestes. Troche słaby pocisk jak na madrycioka
4
@Hosh Ale mu zasadził xd
2
@Michael24 To sa taborety.
0
Chłop mecz zycia xDDDD
2
"super jedz co z tego jak za4az się wezmą za ten klub i odbiorą im wszystkie tytuły za 15lat haaaaa klub który kupował mecze ale wstyd na cały świat bycie kibicem oszustów bezcenne elooo"
Taboret i hipokryta lvl hard xD
0
@Striker Nie tak jak 14 :]
1
Przy takim wyniku obowiazkowo wygrac z Rayo i bedziemy miec bardzo duzy komfort
0
Girona gra pod nas xd
12
@Emhyr Oby po zapewnieniu majstra zaczał grac w 1 druzynie. Nie bedzie lepszego momentu na to
3
@AFA90 W sektorze gosci okej ale przychodzisz na mecz w gosciach wbijasz na sektor gdzie sa katalonczycy i wywieszasz taka flage...
Przeciez to proszenie sie o wpier...
16
@AFA90 Gdyby to jeszcze była flaga tylko Atletiko to pół biedy. Ale ten dzban wywiesiľ flage Hiszpanii z logiem Atleti w sektorze gospodarzy podczas swieta w Katalonii. Trzeba byc głupim by cos takiego zrobic.
W Polsce jeszcze by po ryju dostał xd
3
@Kidd Dobre pytanie xd
4
https://img16.dmty.pl//uploads/202202/1644783667_j4te29_600.jpg
Mozna sie pomylic :]
2
@agaFCB Ego jak u krystyny
0
No i to jest pogoda. Pada se deszcz i jest w opór ciepło
0
@ChampagneMex Zle.
1
@Kapitan_SW Nie no bez przesady. Saga Skywalkerow to dno i kilometr mułu i mimo wszystko romans miedzy Padme a Anakinem jest półke wyzej od Rey i jej chcicy na Kylo
4
@chavez No i fajnie
2
@chavez Dwójka czy jedynka?