Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartas97 No to popatrz na ilosc kibicow na Lechu Pogoni czy Legii czy Widzewa
Problem w tym ze zatrzymanie na dłuzej Iviego i reszty jest mało realne bo oni tez maja swoje ambicje a granie bez rotacji konczy sie fatalnie o czym kazdy dobrze wie.
Sama Czestochowa tez Rakowowi nie pomaga.
Sredniak nie znaczy spadkowicz a chodzi mi o to ze Rakow moze nie byc w stanie walczyc o puchary
3
@Kgorecki2500 Jest za mały na klub który chce walczyc o cos wiecej niz byt w eklapie. Do tego baza kibiców Rakowa jest malutka przez co Rakow prawie nic nie zarabia z dnia meczowego.
Klub który chcec walczyc o top 4 w lidze musi miec stadion porzadny i przychody z dnia meczowego bo to podstawa do funkcjonowania na dobrym poziomie
No i stadion rakowa nie spełnia wymagan uefa...
Rakow ma tez problem ze sprzedawaniem piłkarzy. Tylko dobra kase zarobili na Piatkowskim a to jest zdecydowanie za mało.
3
@Kgorecki2500 Trener ogarnie problemy ze stadionem i brakiem dobrej kasy z dnia meczowego? Szwagra to tez niewiadoma jest.
Rakow ma problemy na które nie ma rozwiazania bo nie ma na to kasy
3
Czy Raków po sezonie stanie sie ligowym sredniakiem?
Wiele na to skazuje. Klub nie tylko nie ma pieniedzy na porzadne transfery ale tez ma duzo zobowiazan do spłacenia. Swierczewski wprost powiedział ze to ich maks w tym sezonie. Klub bedzie musiał oprzec sie o piłkarzy za których Raków nie bedzie musiał płacic.
Rakow w swojej ignorancji stracił ok 3 mln złoty za brak wypełnienia limitu minut młodziezowca a przepis ten znika po sezonie.
Dochodzi takze problem z infrastruktura czyli brakiem dobrego stadionu i centrum treningowego.
Swierczewski z duza doza prawdopodobienstwa predzej czy pozniej opusci klub bo ten nie ma perspektyw na lepsze jutro. Smutne ale taka jest prawda
2
Zanosi sie na burze cytujac klasyka.
Mogłoby faktycznie pogrzmiec troche a najlepiej w nocy bo wtedy sie zacnie zasypia
1
https://www.meczyki.pl/newsy/wielki-klub-popadnie-w-przecietnosc-niepokojace-slowa-wlasciciela-druzyny-z-esa-to-moze-zwiastowac-koniec/210692-n
Ja pier 500k na zakupy ma Raków po sezonie xD
To Legia i Lech w kryzysie wydawali 4x tyle i to bez kombinacji.
O ile mozna rakowie gratulowac bo wyniki robi mega tak wyglada to beznadziejnie w kwestii awansu do fazy grupowej europejskich pucharów
2
@barcanawieki Dziwie sie ze dopiero teraz xD
0
@Kgorecki2500 No dlatego cała polska zyczy im spadku. Nie dla takiej patologii.
Żaden klub nie powinien byc finansowany przez miasto a tym bardziej nie powinno sie zabierac innyn podmiotom funduszy na ratowanie skarbonki bez dna
0
@Kgorecki2500 A to jak sie ma dobrze to trzeba zabrac pieniadze Zoo zeby ratowac klub który zyje tylko dlatego ze miasto je wspiera a własciwie zyje tylko z podatkow wrocławian.
Co to za argument z dupy? Zoo na siebie zarabia wiec jakim prawem fundusze dla nich maja isc na nierentowny klub piłkarski?
0
@Kgorecki2500 Szkoda? Kase z zoo zabrali i ich ci szkoda? Zwierzaki stracili 4mln bo trzeba ten patologiczny klub ratowac.
Gardze z całego serca.
4
@LM10GOAT Lechii i Slaska szkoda? Dobrze ze te 2 patologie beda w 1 lidze
0
https://pl.canalplus.com/blog/artykuly/sport/fc-barcelona-i-mistrzostwo-defensywy
Fajny artkuł.
2
@okiemtypera_lucaxx95 Dla niego nie ma ratunku
1
@GadulkiGembulki_FCB O panie bijo sie xD.
Ale dzikusy
0
Bilbao dzisiaj jak za najgorszej Barcy Valverde. Tragedia
0
Ale wylew Bilbao xDD
2
@Emhyr On powinien dostac zawieszenie na pare meczy za to
2
Kur takie prymitywne zespoły jak Getafe Mallorca skutecznie obrzydzaja LaLige. To juz autobus Cholo sie lepiej ogladało. Dramat
0
Za 20min ekipa Valverde rusza do boju :]
6
https://img.dorzeczy.pl/img/wulkan-paricutin-w-1997-r-meksyk/07/bf/eb00919fe2044e323c19df7c2167.jpeg
Meksyk-Paricutin
Jest to dosyc wyjatkowy wulkan. Wypietrzył sie w srodku pola. Tego rodzaju wulkany nazywamy wulkanami monogenetycznymi czyli takimi które wybuchaja tylko raz. Jego powstanie zaczeło sie w 1943 roku a zakonczyło w momencie konca erupcjj w roku 1952.
Wulkan obecnie ma wysokosc 3170m n.p.m
Było to wyjatkowe wydarzenie bo ludzkosc mogła na własne oczy obejrzec narodziny i smierc wulkanu.
@AssisMoreira @barcelonaLM @Comentateiro
3
@MesQueUnClub96 To nie patrz w lustro
6
Sangay-Ekwador
https://volcanodiscovery.de/uploads/pics/sangay_lava_02.jpg
Piekne zdjęcie
@Comentateiro @AssisMoreira @barcelonaLM
5
@Emhyr Ten chłop dawno odleciał
19
Pragne zauwazyc ze nie tylko Kounde został okradziony. Pedriemu ukradziono asysty :)
1
@escarabajo To ktos w polszy to transmituje? Az chyba odpale
0
https://ipla.pluscdn.pl/dituel/cp/bi/biqbbfe17x6y35waijmntfw7866qvsq7.jpg
Anak Krakatau podczas erupcji. Piekny obraz błyskawicy wulkanicznej.
3
@MesQueUnClub96 To niech sie szybciej zamykaja
3
@MesQueUnClub96 Jestes paziem co najwyzej
4
@Jakchcesz Nie ma ratunku dla dodiego
4
Wulkan Fuego i droga mleczna
https://bi.im-g.pl/im/ef/a7/14/z21657583AMP,Erupcja-wulkanu-Fuego-w-Gwatemali-.jpg
Ja pierdziele co za zdjecie fenomenalne... Leci na tapete :)
@Comentateiro @barcelonaLM @AssisMoreira