4

@Jakchcesz Nie ma ratunku dla dodiego

4

Wulkan Fuego i droga mleczna
https://bi.im-g.pl/im/ef/a7/14/z21657583AMP,Erupcja-wulkanu-Fuego-w-Gwatemali-.jpg

Ja pierdziele co za zdjecie fenomenalne... Leci na tapete :)

@Comentateiro @barcelonaLM @AssisMoreira

11

0

@mateusz33 Zakichana poprawnosc i beznadziejny scenariusz

1

https://www.filmweb.pl/film/Piotru%C5%9B+Pan+i+Wendy-2023-771873

Kur co to za gniot. Żałuje ze nie darowałem sobie po połowie filmu..

1

Dramat jak Lech wyglada pod koniec sezonu. Nie dosc ze absencji kupa to i fizycznie nie dojezdzaja. Moze byc problem nawet z top 4 jak sie nie ogarna

0

@tomek8756 Ekspert na jakiego nie zasługujemy

11

@gumaz Dwór ofc

2

BVB beda przegrywami roku?

2

@Kondziubarca Koniecznie trzeba to czytac głosem poteznego Bora

1

@Rust_Cohle Dobra @Liverpool wiesz co robic

4

"Erling Haaland jest słabym piłkarzem, bezczelnie wykorzystującym maszynę Świętego Pepa w celu uzyskania indywidualnych korzyści, do tego oszukuje niewinnych fanów w sprawie swoich umiejętności"

Zgadnijcie który gagatek ma to na profilu :]

1

@mekston Jeden z tych piłkarzy którego chciałbym w Barcelonie

3

@Szmulek Od jakiegos czasu tak gra. Rywale sie go nauczyli i juz nie hasa tak jak wczesniej

4

@Deviler punktuje niezle jak na kadre jaka dysponuje

0

Hue hue koniec fetowania Napoli xD

0

Patrzac na terminarze to Real wcale nie ma tak łatwo. RSSS,Sevilla,Valencia i Bilbao.

Barcelonie zostaje z trudnych rywali w zasadzie tylko RSSS

6


Wow.

0

Ale Golazo Korony z własnej połowy ;0

20

@Marcelinho99 Tak. Słabszy okres tego nie zmieni

0

Brawo Radomiak xd

3

XG Slaska wrocław 0.01 xD

Byle do spadku :)

5

Radomiak gol i slask bardzo blisko by upasc i se ryj rozwalic ;))

0

@takisobiektos Za to Zoo powinni spasc z hukiem z tej ligi

0

@FcPortoFan1999 Wole Korone

0

Slask dostaje w dziure,Korona ogrywa Stal i Lech rozmontowuje górnika i weekend udany :)

0

@FCB24 Arteta przede wszystkim ma wieksze doswiadczenie i duzo trudniejsza lige no ale ww pan chyba nie ma o tym pojecia

9

Komentarz usunięty

2

Czy Muniak to najwiekszy dzban wsrod społecznosci Realu i dlaczego tak?

0

@Pawel13sz Ja tam cwiakałe bardzo lubie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?