Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Jakchcesz Nie ma ratunku dla dodiego
4
Wulkan Fuego i droga mleczna
https://bi.im-g.pl/im/ef/a7/14/z21657583AMP,Erupcja-wulkanu-Fuego-w-Gwatemali-.jpg
Ja pierdziele co za zdjecie fenomenalne... Leci na tapete :)
@Comentateiro @barcelonaLM @AssisMoreira
11
@MesQueUnClub96 BvB.
0
@mateusz33 Zakichana poprawnosc i beznadziejny scenariusz
1
https://www.filmweb.pl/film/Piotru%C5%9B+Pan+i+Wendy-2023-771873
Kur co to za gniot. Żałuje ze nie darowałem sobie po połowie filmu..
1
Dramat jak Lech wyglada pod koniec sezonu. Nie dosc ze absencji kupa to i fizycznie nie dojezdzaja. Moze byc problem nawet z top 4 jak sie nie ogarna
0
@tomek8756 Ekspert na jakiego nie zasługujemy
11
@gumaz Dwór ofc
2
BVB beda przegrywami roku?
2
@Kondziubarca Koniecznie trzeba to czytac głosem poteznego Bora
1
@Rust_Cohle Dobra @Liverpool wiesz co robic
4
"Erling Haaland jest słabym piłkarzem, bezczelnie wykorzystującym maszynę Świętego Pepa w celu uzyskania indywidualnych korzyści, do tego oszukuje niewinnych fanów w sprawie swoich umiejętności"
Zgadnijcie który gagatek ma to na profilu :]
1
@mekston Jeden z tych piłkarzy którego chciałbym w Barcelonie
3
@Szmulek Od jakiegos czasu tak gra. Rywale sie go nauczyli i juz nie hasa tak jak wczesniej
4
@Deviler punktuje niezle jak na kadre jaka dysponuje
0
Hue hue koniec fetowania Napoli xD
0
Patrzac na terminarze to Real wcale nie ma tak łatwo. RSSS,Sevilla,Valencia i Bilbao.
Barcelonie zostaje z trudnych rywali w zasadzie tylko RSSS
6
Wow.
0
Ale Golazo Korony z własnej połowy ;0
20
@Marcelinho99 Tak. Słabszy okres tego nie zmieni
0
Brawo Radomiak xd
3
XG Slaska wrocław 0.01 xD
Byle do spadku :)
5
Radomiak gol i slask bardzo blisko by upasc i se ryj rozwalic ;))
0
@takisobiektos Za to Zoo powinni spasc z hukiem z tej ligi
0
@FcPortoFan1999 Wole Korone
0
Slask dostaje w dziure,Korona ogrywa Stal i Lech rozmontowuje górnika i weekend udany :)
0
@FCB24 Arteta przede wszystkim ma wieksze doswiadczenie i duzo trudniejsza lige no ale ww pan chyba nie ma o tym pojecia
9
Komentarz usunięty
2
Czy Muniak to najwiekszy dzban wsrod społecznosci Realu i dlaczego tak?
0
@Pawel13sz Ja tam cwiakałe bardzo lubie :)