0

@Colon Tylko rozpuszczalna ze stokrotki :]

0

@Emhyr To na pewno. Pytanie brzmi po co ludzie to nakrecaja skoro tak im to przeszkadza.

0

@Kinginiesta Na dole głównej

0

@kuz Ja mam to gdzies bo to dla mnie mało istotne ale ludzie dosyc czesto na to narzekaja.

Problem w tym ze sami to nakrecaja.

3

Niezle poddymione w goracych. 127 odpowiedzi. Grubo.

A to przedsmak tego co bedzie tuz przed i po wyborach.

1

Pojutrze to jeden z najlepszych jak nie najlepszy film katastroficzny. Muzyka rewelacyjnie podbija klimat hehe filmowi.

2

0

Eh tak katowałem The Antidot od Simple Plan ze teraz jak tylko gdzies usłysze to mi sie niedobrze robi xD

3

@agaFCB Nareszcie zamiast wyjsc do ludzi to ludzie przyjda do mnie :]

@Essos jeden uj

3

@Criss18Barca Na pewno. Ciezko wierzyc w cos na co nie ma dowodów a Biblia dla mnie jest poki co fantastyka a nie czyms na czym mozna sie oprzec.

Gdyby istniały dowody na istnienie Boga to tylko głupcy nie zmieniliby podejscia do zycia

3

@Emhyr Nie dziwie sie fanom. Neymar typowy brazol

0

@Ptasior Eee chyba teczki na Tebasa poszły xD

1

@Luciano99 Da sie to odzobaczyc Oo?!

1

@hayek I tak i nie. On chociaz nie udawał ze tematu nie było. Ale fakt tez by to zle wygladało

7

W 38 mln kraju ekspertem w TV jest typ co zabił babe na pasach,trenerem był gosc zamieszany w korupcje a dziennikarzem jest Cezary Kowalski który jest po prostu menda.

A LM bardziej przypomina program z kuchniatv niz faktycznie mistrzowskie rozgrywki :)

0

@Maciek_FCB_23341 Ilu ludzi tyle opini. Wolałem popytac jak to u innych wyglada bo decyzje juz w sumie podjałem. U mnie włosy szybko odrastaja wiec gdyby mi sie nie spodobało to o tak szybko odrosna.

1

@Mario96w No u mnie z opalenizna jest problem. Za uja nie moge sie opalic dlatego chyba zgole lub mocno przytne te włochy na nogach.

1

@gumaz Nie daj boze zeby laska kłaczka wypluła :]

1

@Mario96w Okolice intymne to bez dwoch zdan trzeba a przynajmniej w moim mniemaniu.

Ja sie zastanawiam nad nogami bo szczerze troche za bardzo mam zarosniete

2

@DonCarletto Dzieki bogu ze u mnie nic na plecach nie rosnie bo nie byłbym w stanie tego zgolic xd

0

@Sau_Ron Spoko :)

2

Dobra panowie(nie ty @MesQueUnClub96 sie nie liczysz) wychodze z takim pytaniem.

Jak to u was wyglada z owłosieniem ciele. Depilujecie,przycinacie czy moze zostawiacie jak jest? Chodzi mi głownie nogi klata itd.

I nie @Rust_Cohle nie jestem homo po prostu ciekawy jestem.

0

https://www.filmweb.pl/film/On+a+Wing+and+a+Prayer-2023-10030354

Widział ktos? Warto poswiecic czas? Dennis Quaid spoko aktor.

7

@Kondziubarca Tak było nie zmyslam.

Pomijajac info z dupy to Lewy duzo wiecej goli by nastukał z Leo

3

Jak nie Agenci to Rodzice. Kur ale te "Srodowisko" piłkarzy to patologia.

Czym niby Fati zasłuzył sobie na regularna gre? Moim zdaniem dla obu stron transfer to najlepsze wyjscie.

1

Oj Lech mocno zarobi na Sousie. Swietny transfer który przyniesie sporo mamony do kasy klubowej

Ciekawy jestem czy Raków dalej drwi z tej inwestycji :]

39

Żeby W Ameryce płd było tyle ogórków co w Europie to Messi tych goli nastukałby wiecej od krystyny spokojnie.

Cr7 ma na kim dorobek powiekszac m.in w eliminacjach gdzie dostaja tuzy jak Luxemburg.

A teraz zobaczmy eliminacje w Ameryce gdzie praktycznie sa druzyny duzo silniejsze i nie raz w meczach kosci trzeszcza. Wrzucmy pierwszego sredniaka z Europy typu Polska i gwarantuje ze nie skonczylibysmy w pierwszej 4 nawet :)

0

@NeKenI Za słaby aparat mam by to pokazac. W kazdym razie z balkonu u mnie widac to całkiem niezle

0

@NeKenI To nie sarkazm xd. Czysciutkie niebo u mnie

5

Fajnie ze niebo czyste i faktycznie widac te planety :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?