Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Wiecej niech kupuja piłkarzy do ataku.
Sredniaki LL maja lepsza pomoc niz Liverpool.
3
@revolution33 To ironia. Nie mozna byc tak głupim
4
@Rust_Cohle Ignoruj on i po sprawie wiec to ty bedziesz meczyc bułe xD
1
@IronSanHybrid Bez Pedriego i Gaviego? Raczej nie ugramy. Byle bez blamazu
1
A w sumie wywalone w to. Sa lepsi i pewnie zmierzaja po triumf w LM.
Gratuluje dla tych co normalniejszych kibiców Realu i pozdrawiam zoo z kafejki :)
Licze tylko ze Barca ugra ta lige w tym sezonie.
2
@El Madridista. Bede rzigoł
4
Spokojnie ten mecz mozna by na pornhubie ogladac
0
@mekston Na szczescie terminarz nam sprzyja mimo kontuzji no i w LL mniej ogórków typu Liverpool
1
Poza Bayernem i ew Napoli Real nie ma rywala za bardzo w tej LM
1
@Rust_Cohle Tylko ze to juz 3 oklep. My mielismy 2 he he
29
@Rust_Cohle Fajny ten Liverpool. Taki uposledzony
0
To co wyprawia Live z nimi to wieksze frajerstwo niz to co my z nimi zrobilismy serio.
0
@Rust_Cohle idz w cholere z tym liverpoolem.
Lice to taki sam frajer jak my. Tylko my chociaz z Realem grac potrafimy
1
Klopp to tez za bystry nie jest. Majac taka obrone grac na wymiane ciosów to proszenie sie o kłopory.
Przy 2-0 zamiast spokojnie klepac to dali sie zdominowac.
0
Ciekawy jestem ile jeszcze razy podobny scenariusz bedziemy ogladac. To az niewiarygodne jak rywale sa obsrani grajac na nich.
0
Nie no piłkarze the reds sa niereformowalni. Ciagle daja sie łapac na kontry.
2
Kazdy poza Barca zamiast dobic real to czeka na uj wie co i potem sie tak konczy.
Liverpool wniosków nie wyciaga
1
Nie no tylko Barca chyba umie grac z nimi. Liverpool jak zwykle z realem obsrany po pachy
0
Nienawidze liverpolu. Nigdy na nich liczyc nie mozna
0
Ale po mordzie real dostaje xD
2
@Rust_Cohle Jeszcze z 2 gole i przez miesiac nie pisne o nim złego słowa xd
2
@Firestone Najsmieszniejsze jest to ze to wcale nie jest nierealne xd
0
Nunez marnuje sete w 99 minucie po czym leci kontra i po wale sedziego Benzena marnuje karnego ale głowa dobija żurek.
0
@JimMorrisonFCB Zgadza sie. Zagadka z podtekstem xd
0
#zagadka
Co to jest: na zewnątrz jest owłosiony, a w środku miękki, kończy się na literę: “s”:
2
@Deltta Brawo :)
0
#zagadka
Jak zwraca się oprawca do skazanego pod szubienicą?
0
@Gaz Bo był przy scianie :]
0
#zagadki
Kilka osób miało za zadanie przeskoczyć ołówek, który leżał na podłodze. Nikt nie zdołał tego zrobić. Dlaczego?
1
@jakub1906 Co sie po mierdzie spodziewac.