Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/ff/Dockworkers_in_Cap-Haitien.jpg/600px-Dockworkers_in_Cap-Haitien.jpg
@Luciano99 to twój pracownik?
0
Rzuc ktos avade na pottera bo na ta Chelsea nie idzie patrzec.
Tam jest potrzebny trener a nie marna imitacja Horego Piottera.
0
@Encore W teorii da sie to zrobic. Pytanie czy warto.
1
@Firestone Fajny kitku
2
@MesQueUnClub96 Uj wie kiedy ty zartujesz a kiedy nie
0
@MesQueUnClub96 Nie jestem fanem Haalanda i uwazam go za jednowymiarowego grajka ale płakac sie chce jak na siłe mu próbujesz umniejszac 26 goli to rewelacyjny wynik a zostało sporo meczy.
0
Japoniec sabotuje
0
Notatnik dalej ma okres :]
0
Czas chyba piłkarski poker obejrzec xD
0
@BoreekxD Fiu fiu xD
1
Ciekawostka
Aragorn w czasie wojny o pierscien miał blisko 90 lat. Zmarł w wieku 210 bodajze a to za sprawa pochodzenia Numenoryjskiego. Chociaz na to mogła tez wpłynac krew elfa i majara.
Natomiast Arwena miała podczas slubu ok 2770.
Ciekawym faktem jest to ze jest mnóstwo podobienstw miedzy ich zwiazkiem a Berenem z Luthien pomijajac oczywiscie pokrewienstwo z tymi postaciami.
3
Wulkan Mauna Kea to największy z Hawajskich wulkanów.
Co ciekawe biorac pod uwage wysokosc od podstawy to wulkan ma ponad 10000m wysokosci co czyni go najwyzsza góra na ziemi.
Mauna Kea wzniosła sie ponad poziom tafli wody ok 800 tys lat temu. Jest to wulkan uspiony a ostatnia erupcja miała miejsce ok 4.500 lat temu
https://zakatkimarzen.pl/wp-content/uploads/2021/01/post9-1.jpg
4
Robimy zrzute na przeszczep mózgu dla Muniaka i ElFujarka?
Trzeba pomagac uposledzonym.
0
@gumaz Tak. Ciezko to zrobic przy słabym xd
2
@Rust_Cohle Nom nie umywa sie to do twoich postôw o @MesQueUnClub96
0
Po paru h 300m w Australii w dsj2 na telefonie :)
0
@Kengo Oho zaczyna sie. Transfer Paulinho czy Auby niczego was nie nauczył? Na nim tez mozna zarobic a kasy w obecnej sytuacji nigdy dosc.
0
@Rewolucja123 No szkoda nie? Zawsze mozna nim zarobic to raz a dwa nie nauczyły cie nic transfery pokroju Paulinho?
1
@Medium Co jak co ale za znecanie sie nad zwierzakami pakowałbym od razu do pierdla bez mozliwosci zawieszsnia kary
7
W małopolsce jakis przygłup trzymał kota na łancuchu bez wody i jedzenia.
Do tego jeszcze trzy psy...
Zwierzaki uratowane a jemu łapy bym upierdzielił.
0
Pomyslec ze ludzie chcieli Donnamema xD
0
Zaraz sie okaze ze Barca MU to hit w tej kolejce bedzie xD
0
@rademenes Fajny piłkarz ale nie pograłby przy naszych pomocnikach za wiele
2
@Mario96w Byc moze. Ale sugerowałem sie zdjeciami które czestp wrzuca no i dominuje fast food.
Jak pisałem jego zycie jego sprawa.
2
@Mario96w Ale to nie trzeba byc geniuszem by wywnioskowac ze je czesto skoro tak czesto wrzuca zdjecia.
Ja sam sporo rzeczy niezdrowych jem ale staram sie to rozsadnie dawkowac.
W ogole tez nie rozumiem fenomenu drwala mi np nie smakuje bo za tłusty
2
@Kgorecki2500 Nie no rób co chcesz ale długo nie pozyjesz wpier co chwile maka xd
Nie zrozum mnie zle ale serio lepiej cos samemu zrobic bo chociaz wiesz co w tym jest
1
@Comentateiro O tym samym pomyslałem. Sam nie jestem swiety ale Fast foody jem rzadko.
Raz ze drogie a dwa smieciowe. Wole sam cos zrobic np Tortille
1
@Kgorecki2500 Zawał serca alert. Za duzo tego żresz xD
0
@escarabajo Cos w tym jest
0
https://nonsa.pl/images/thumb/8/87/Gownojestzjadliwe.jpg/500px-Gownojestzjadliwe.jpg
Sprawdzał ktos xD?