Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://www.pandotrip.com/wp-content/uploads/2018/07/Mayon-Volcano-Albay-Philippines.jpg
Wulkan Mayon to jeden z najpiękniejszych przedstawiciel Stratowulkanów. Jest tez niesamowicie symetryczny przez co wyjatkowy :)
12
@Kuba_1 Twarz nie skalana rozumem
2
@Kengo Na pewno materiał jest. Gorzej ze obecne czasy nie sprzyjaja serialom
2
Komentarz usunięty
0
@Worny Ta nie zdziwiłbym sie.
1
@Kidd Czasami lepiej pewnych rzeczy se nie wyobrazac :]
4
@IronSanHybrid Gdyby ludzie trzymali sie kanonu to nie byłoby ring of pała ani tej abominacji wieska
5
Ale taki serial o Huncwotach mogliby zrobic. Zawsze mnie ta era ciekawiła jak wygladał zwiazek rodziców Harrego. Co tam Łapa wyczyniał itd
Tylko bałbym sie ze w dzisiejszych chorych czasach Lily byłaby czarna a James Azjata.
5
Mount Mazama
https://www.geolsoc.org.uk/ks3/webdav/site/GSL/shared/images/education_and_careers/RockCycle/Processes/Melting/Mazama.jpg
Jest to jedna z najładniejszych kalder na swiecie. Wypełnia ja jezioro kraterowe.
Sama kaldera powstała ok 7700 lat temu w wyniku erupcji o sile VEI-7
5
Taki tam obraz erupcji Saint Helens z 1980
https://www.crazynauka.pl/wp-content/uploads/2016/12/11707592844_4a95a7c541_o-759x800.jpg
Ciekawostki
Siła: VEI-5
Kształt krateru przypomina podkowe
Skutki erupcji widoczne były w 48 stanach
Zmarło 57 osób
Wulkan wyrzucił ok 2.3 km3 materiału
W 10 min kolumna popiołu wzniosła sie na 19km
1
@Messiah10 Predzej Campi z włoch pierdzielnie xd
Yellowstone jesli juz to raczej nie za naszego zycia
1
Widze ze robi sie niespokojnie na ziemi.
Trzesienia ziemi,budzenie sie mocarzy wsród wulkanów nic tylko czekac az cos nas pierdzielnie z kosmosu xD
1
@Fantastyczny Chłopiec Eh tak czułem. Ale z braku laku obejrze chyba
0
Thor ragnarok siadł mocno a jak to jest z tym nowym? Warto?
Nie ukrywam Thor to ulubiona postac z Marvela a Hemsworth jest nie do podrobienia.
1
@maniak33333 Uwielbiam ten serial. Ogladałem ostatnio.
Film ww jest fatalny. Odradzam
0
R.I.P.D 2 to oficjalnie najgorszy film jaki w ostatnich latach ogladałem.
To ile jest tam głupot i jak przepakowany poprawnoscia zakrawa o paranoje.
Jak mozba taka abominacje wypuscic...
https://www.filmweb.pl/film/R.I.P.D.+2%3A+Rise+of+the+Damned-2022-10022192
0
@8stoichkov8 Mozliwe ze to Islandia ale raczej nie Katla
0
@Colon Upiekłbym se kiełbache nad lawa.
To mi na Hawaje wyglada
0
O ja pier... Szkoda Turcji i kotów którymi ten pan sie opiekuje
1
Jak nie znosze Juniora tak po czesci zgadzam sie z tym co powiedział Cwiakała. Niedługo moze to pojsc za daleko ale to w głównej mierze zasługa Vj
Jednak to ze jest symulantem to nie ulega watpliwosci. Za kazdym razem gdy pada to macha tymi łapami. Nic dziwnego ze rywale tak reaguja na typa. No gosc jest turbo irytujacy. Nawet Neymar miał gdzie swoje granice
2
Komentarz usunięty
1
@Kamilos84 Polityk genialny ale fakt strasznie upierdliwy aczkolwiek NATO jest on potrzebny
4
Tyle sie mówiło o duecie Camavinga Tchouameni a póki co jeden jest rzucany na bok obrony a drugi gra straszna mizerie.
1
@ProMILs Tez prawda
2
Dobrze ze teraz tydzien przerwy. Nasi niech wolne dostana
9
@Emhyr Na stałe!
2
@Emhyr Całe te towarzystwo nadaje sie do Choroszczy
34
Serio Balde w 10 min wykrecił najwiecej udanych dryblingów :o?
Jezu ale to bestia bedzie.
4
@Ojciec5tkidzieci Tego klubu lubic sie nie da. Żydy straszne o ironio klub Niemiecki :]
11
https://pbs.twimg.com/media/FoOz2heXkAAh5v7?format=jpg&name=small
Osama jaki cham xd