0

Mozna sie smiac z poziomu eklapy ale na brak emocji nie mozna narzekac.

Bardziej mi podchodzi niz taka Ligue 1.

0

@Kamilos84 Kiedys trzeba grac zwłaszcza po mundialu w srodku sezonu

6

Sedzia po 29min przerwał mecz bo zasypało murawe w zabrzu xD

1

Alez Nunez to placek.

0

@Gibbon_FCB James cos tam dał Realowi

1

Gakpo Nunez czuc aromat drewna :]

0

Ale patologia ten Liverpool xD

Klopp out?

1

City znowu w grze. Moze zabraknac doswiadczenia Arsenalowi.

Predzej czy pozniej kazdy nauczy sie z nimi grac. Szkoda bo jestem fanem Artety. Chciałbym go kiedys w Barcelonie

0

@Encore Dla mnie walenie sie po mordach sportem nie jest ale okej co kto lubi. O gustach sie nie dyskutuje

5

@Encore Flop a nie top.

Nie wiem jak mordobicie czytaj boks itp mozna za sport uwazac

0

@Barca1992 Zrobic jak z HP i fajrant.

2

@NeKenI Patologi ogladac nie mam zamiaru. Wole widzewa

1

Mecz widzewa jednak sie odbedzie tylko ze o 21.

2

Erupcja podmorskiego wulkanu East Epi. https://tiny.pl/w4xtj

Ten rodzaj erupcji nazywamy erupcja freatomagmowa i dochodzi do niej kiedy magma styka sie z woda.

0

@Mns21 Zostawic Abde i reszta adios

1

@Kgorecki2500 Ooo ale zajebiste

2

@TaughtMule Szybciej byłoby ich zdegradowac

0

Oo a teraz info z Chile.

Powstaje kopuła lawowa w wulkanie Lascar co zwiastuje w przyszłosci potezna erupcje wybuchowa.

Dzieje sie :)

3

@fart Nie. Ale przy VEI 7 jest duza szansa na ochłodzenie klimatu w zwiazku z wyrzuconym materiałem do atmosfery i blokowaniem promieni słonecznych

Do tego kawał obszaru zmiotłoby z planszy.

Zeby to zobrazowac potencjalne vei 7 bedzie 10x silniejsze od erupcji Hunga Tonga

0

Ciekawostka

Podniesiono alarm w zwiazku z aktywnoscia sejsmiczna kaldery Aso w Japonii. Jest spora szansa na potezna erupcje wybuchowa co za tym idzie możliwa katastrofa naturalna.

Kaldera ta powstała w wyniku erupcji VEI-7 :)

0

@Emhyr Keita swojego czasu

2

@Medium W ciemno lika daje. Uwielbiałem i dalej uwielbiam wokal Chestera

5

@MesQueUnClub96 10 jest w zasiegu co byłoby kosmicznym wynikiem

2

Balde ma 3 czy 4 asysty w tym sezonie?

Swoja droga to wiecej niz przyzwoity wynik jak na 19 latka. Mega mi sie jego przebojowosc podoba i co ważne dobrze podaje w ostatniej tercji. Jednak nad strzałami mógłby popracowac

1

@kuz Rafa za pózno sie położył i dlatego brak karnego. Itturalde to wyjasniał bodajze

7

Zauważył ktos wczoraj brak sedziego w meczu? Bardzo dobrze sie wczoraj spisał.

To chyba jeden z lepszych sedziów w Hiszpani chociaz poprzeczka nisko zawieszona

4

@Deviler Nie moga nic z tym zrobic skoro był prawnie uprawniony do gry. Kare tak czy siak odbył

3

Nie no ale ten Espanyol to wrzód na dupie Barcelony(Miasta i klubu)

Po stokroc wole Girone niz tych patusów z cornella.

2

@Faro Niektórzy tez nazywaja cie:

Tutaj wpiszcie sobie co chcecie

5

@Pawel13sz Nie. Chodzi o zaskoczenie rywala szybkin rozegraniem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?