Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mozna sie smiac z poziomu eklapy ale na brak emocji nie mozna narzekac.
Bardziej mi podchodzi niz taka Ligue 1.
0
@Kamilos84 Kiedys trzeba grac zwłaszcza po mundialu w srodku sezonu
6
Sedzia po 29min przerwał mecz bo zasypało murawe w zabrzu xD
1
Alez Nunez to placek.
0
@Gibbon_FCB James cos tam dał Realowi
1
Gakpo Nunez czuc aromat drewna :]
0
Ale patologia ten Liverpool xD
Klopp out?
1
City znowu w grze. Moze zabraknac doswiadczenia Arsenalowi.
Predzej czy pozniej kazdy nauczy sie z nimi grac. Szkoda bo jestem fanem Artety. Chciałbym go kiedys w Barcelonie
0
@Encore Dla mnie walenie sie po mordach sportem nie jest ale okej co kto lubi. O gustach sie nie dyskutuje
5
@Encore Flop a nie top.
Nie wiem jak mordobicie czytaj boks itp mozna za sport uwazac
0
@Barca1992 Zrobic jak z HP i fajrant.
2
@NeKenI Patologi ogladac nie mam zamiaru. Wole widzewa
1
Mecz widzewa jednak sie odbedzie tylko ze o 21.
2
Erupcja podmorskiego wulkanu East Epi. https://tiny.pl/w4xtj
Ten rodzaj erupcji nazywamy erupcja freatomagmowa i dochodzi do niej kiedy magma styka sie z woda.
0
@Mns21 Zostawic Abde i reszta adios
1
@Kgorecki2500 Ooo ale zajebiste
2
@TaughtMule Szybciej byłoby ich zdegradowac
0
Oo a teraz info z Chile.
Powstaje kopuła lawowa w wulkanie Lascar co zwiastuje w przyszłosci potezna erupcje wybuchowa.
Dzieje sie :)
3
@fart Nie. Ale przy VEI 7 jest duza szansa na ochłodzenie klimatu w zwiazku z wyrzuconym materiałem do atmosfery i blokowaniem promieni słonecznych
Do tego kawał obszaru zmiotłoby z planszy.
Zeby to zobrazowac potencjalne vei 7 bedzie 10x silniejsze od erupcji Hunga Tonga
0
Ciekawostka
Podniesiono alarm w zwiazku z aktywnoscia sejsmiczna kaldery Aso w Japonii. Jest spora szansa na potezna erupcje wybuchowa co za tym idzie możliwa katastrofa naturalna.
Kaldera ta powstała w wyniku erupcji VEI-7 :)
0
@Emhyr Keita swojego czasu
2
@Medium W ciemno lika daje. Uwielbiałem i dalej uwielbiam wokal Chestera
5
@MesQueUnClub96 10 jest w zasiegu co byłoby kosmicznym wynikiem
2
Balde ma 3 czy 4 asysty w tym sezonie?
Swoja droga to wiecej niz przyzwoity wynik jak na 19 latka. Mega mi sie jego przebojowosc podoba i co ważne dobrze podaje w ostatniej tercji. Jednak nad strzałami mógłby popracowac
1
@kuz Rafa za pózno sie położył i dlatego brak karnego. Itturalde to wyjasniał bodajze
7
Zauważył ktos wczoraj brak sedziego w meczu? Bardzo dobrze sie wczoraj spisał.
To chyba jeden z lepszych sedziów w Hiszpani chociaz poprzeczka nisko zawieszona
4
@Deviler Nie moga nic z tym zrobic skoro był prawnie uprawniony do gry. Kare tak czy siak odbył
3
Nie no ale ten Espanyol to wrzód na dupie Barcelony(Miasta i klubu)
Po stokroc wole Girone niz tych patusów z cornella.
2
@Faro Niektórzy tez nazywaja cie:
Tutaj wpiszcie sobie co chcecie
5
@Pawel13sz Nie. Chodzi o zaskoczenie rywala szybkin rozegraniem