Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
https://pbs.twimg.com/media/FoOz2heXkAAh5v7?format=jpg&name=small
Osama jaki cham xd
1
Ej legit te zdjecie Osamy co pokazuje fakera do kamery xD?
Kusi tapete z tego zrobic xd
1
@sk13 Niestety to samo co Lenglet. Niby poczatek ok a potem dramat
5
Sevilla cantera Barcy :]
Keita
Alves
Rakitic
Adriano
Kounde
Niezły biznes sie z nimi robi :)
0
Swoja droga ten Jordan z kartka to podsumowanie Sevilli xD
1
Status Kafejki:
Ups cos poszło nie tak.
Bez odbioru :]
7
Nic tak nie smakuje jak zepsuta kafejka somsiada :]
2
@Toretto A mnie to bawi bo wydupcamy im strone :]
6
Spieprzyliscie nam strone!!
0
Xaviball to walec :]
19
Swoja droga niezły upadek Sevilli. Autobus godny Getafe Bordalasa.
A zawsze ceniłem ich za otwarta gre.
0
@tristan87 Co to jest xD
7
Nie irytuje mnie sama gra a decyzyjnosc i niechlujstwo w kluczowych momentach.
Jesli to wyeliminujemy to powinnismy cos wcisnac
1
@Krzysztof1987 Snajper powinien w dzisiejszej piłce oferowac cos wiecej niz czychanie na piłke w polu karnym
0
@Roobo No jak nie dostrzegasz jak Lewy wpływa na rozgrywanie w porównaniu do Erlinga to idz do specjalisty.
Erling to lis pola karnego w stylu Inzaghiego. Takie 9 teraz to rzadkosc i trenerzy wola mobilne 9 które tez biora gre na siebie.
Lewy potrafi wykreowac gola lub sytuacje. Haaland ma z tym problem
1
@Cule1234 Ale teraz chociaz tydzien przerwy bedzie
1
@Pawel13sz Bez dyskusji. Ale nie o Luisito tutaj mowa
0
Niestety Haaland to strasznie jednowymiarowy snajper.
Jako 9 robi kosmiczne liczby ale gdy musi wziac na siebie gre i pomoc druzynie to znika. Pod tym wzgledem RL9 bije Norwega na głowe.
Haaland zyje z podan ale sam w kreacji za duzo nie daje co znaczaco go ogranicza.
8
Gdzie czerwo dla żuniora? Ile ten pajac bedzie machał łapami i sie turlał?
3
Musimy dzis wygrac. 8 pkt to zacna zaliczka
0
@El dominatore Panie zostaw pan to gówno. Chciałbym zapomniec ze ta abominacja istnieje
0
@HighestInTheRoom Żeby tak Raków dupy dawał w europie :)
Akurat Lech umiejetnie łaczy gre w europie z eklapa ale strasznie szwankuje skutecznosc bo potracili mase punktów przez to
0
Nic tak nie frustruje jak nieskutecznosc klubów którym kibicuje.
Lech 2 mecze 2 remisy gdzie mieli tyle sytuacje ze powinni oba mecze wysoko wygrac.
Barca mimo ze wygrywa to skutecznosc tez bywa frustrujaca..
3
Chłop ma demencje
4
Mingueza to fenomen. Zawsze cos odwali. Nie czaje jak jeden piłkarz moze robic tyle wylewów rodem z fify xD
1
Mingueza top xD
2
Betis to w obrone nie umi :(
0
Wtf czemu Zwolinski nie wyleciał :0
Przeciez za ten faul to czerwo powinno byc
0
Bydło z zabrza rzuca sniezkami w Kuciaka...
0
@Rust_Cohle A nie Darwin?