0

@D10SLEO Fakty sa takie ze to Lech gra w fazie pucharowej.

1

@D10SLEO Tak pokazali ze nie awansowali
@FcPortoFan1999 Lech chociaz wyszedł z grupy w LK.

3

Mielismy na ławce
Wuefiste
Farmera
Ludwiczka
Słowianski przykuc
Denzela

Hehe zacne grono :]

1

@Emhyr Kazdy pretekst jest dobry by ogladac machine Denzela

5

@Adriano99 A wez. Piekny to był wokal :(

0

@FioletoweOczy Ty to kolejny udany widze

2

Taka Ciekawostka

Toba Erupcja VEI-8 ok 2800km3 materiału

Yellowstone Huckleberry ridge VEI-8 2500km3 materiału

Wah wah spring VEI-8 od 5 do 8000km3 materiału. Niemal nie przekroczyło granicy VEI-8.

14

@takisobiektos Ty to bystry jestes jak woda w kiblu. Dopóki nie sa skazani to Pep bedzie bronic pracodawcy. Jesli ich ukaraja to odejdzie.

Łatwo kogos osądzac co? Nie nie wierze ze City jest nie winne ale póki nic im nie udowodnia póty trener w tym wypadku Pep bedzie bronic klub tym samym chroniac piłkarzy

31

@Dayan016 Nie prawdopodobnie tylko na pewno. Font nie miałby znajomosci by to wszystko zrobic

20

Ja tak tylko zwróce uwage ze Frenkie dopiero teraz ma trenera który raz ze ma pomysł na niego a dwa ze doprowadził go do tego ze Frenkie gra wreszcie na topowym poziomie.

Poza tym Xavi w madry sposób prowadzi Balde i jednoczesnoe nie olewa Alby i wydobywa z niego pełnie potencjału.

Zawsze powtarzałem ze Xavi potrzebuje czasu i póki co Denzel rozwija sie razem z druzyna.

A no i odbudował Osame :)

3

@Pawel13sz On bedzie nasza odpowiedzia na Endricka

0

Halo tu brzoza!

0



Rewelka teledysk i sama piosenka

@macio_944 @Colon

0

https://m.imdb.com/title/tt14631460/

@Ojciec5tkidzieci znasz to? Całkiem zabawny film. Jesli bedziesz chciał link to pw

0

@Rust_Cohle No dla mnie to kuriozum bo pisano wszedzie ze jest w szpitalu.

0

Ale jaja.

Atsu nadal zaginiony mimo ze pisano ze go odnaleziono... Szanse ze znajda go zywego maleja niestety :/

0

@AFA90 Nie byłes chyba na Devilpage za czasu Ole xD

0

Dobra bez wazeliny która strona ma najwieksze rakowe community.

Do wyboru

Dieroten
Devilpage
Kanonierzy
kafejka
Fc.Barca.com
LFC.pl

2

@Deviler Przeciez tam sa wieksi niedorozwoje niz na devilpage czy kafejce.

Mnie to nie dziwi zwłaszcza ze to niemiecki klub to i kibice niespełna rozumu :]

3

Juz rozumiem dlaczego Thor: Miłosc i grom jest tak krytykowany.

Niesamowicie infantylny film. Ogólnie mam wrazenie ze sam Hemsworth czuł zażenowanie podczas krecenia. Tak bezbekowego Thora sie nie spodziewałem a o fabule nie wspomne. Dramatyczny ten film.

1

Erupcja Milenijna

Jest to nazwa potężnej erupcji wulkanu Pektu san na granicy Chin i Korei północnej. Do eksplozji doszło w 946 roku naszej ery. Erupcja ta sklasyfikowana została jako VEI-7 i była jedna z najsilniejszych w historii ludzkosci. Szacuje sie ze wulkan wyrzucił ok 120km3 materiału.

Z racji na położenie wulkan nie wpłynał jakos bardzo na klimat globalny ale w obszarze wybuchu jak najbardziej.
W obecnej kalderze znajduje sie obecnie jezioro niebianskie.

Erupcja milenijna jest jedna z silniejszych w ciagu ostatnich 10000 lat. W tym gronie znajduja sie m.in erupcje Santorynu(Thera),Jeziora taupo,czy erupcja Tambory.

Góra Pektu to Stratowulkan o wysokosci 2744m n.p.m

4

@Dejvo Dobrze by było byc takim nieudacznikiem.

3

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

11



Eklapa xDDD

0

2

@FCB24 Raczej uzaleznienie. Poza tym w zdrowych ilosciach granie w gry potrafi odstresowac

6

@FCB24 Gra a wspieranie patoli to dwie rózne kwestie

5

@Mario96w W punkt. Tfu

1

@arsenallondyn0 Uaa mocne 8/10 w skali Vegety

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?