Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Emhyr No i fajnie. Lepszy niz Gakpo i Memez
4
@Comentateiro TeamKucharek
1
@SteuerFreiMoney To.
2
@require Ta pierwsza kozak. Kupiłbym
0
Co jak co ale taki Murawski za Krychowiaka w kadrze by siadł :)
Po cichu licze ze Santos da mu szanse bo bardzo niedoceniany piłkarz a ma wszystko to czego Krychowiakowi obecnie brakuje
2
@Pawel13sz Dziurawy
0
I prosze Lech 3 miejsce i gra dalej w europie. Można? Można.
0
@mkord Mecz meczowi nie równy ale zgadzam sie. Lech zle broni w tym meczu
0
@mkord Tak jak Lech z miedzia a jest jak jest.
@FcPortoFan1999 No na Bodo Milic Dagerstal na bank
0
Salomon elektryczny ale to nie dziwi jak on dopiero grac zaczyna.
Lech spokojnie moze to wygrac ale nie moze prezentów rozdawac
0
@Kondziubarca No i znajac rosje to bałbym sie o jakosc xD
0
PSG to mem nie klub. A kylianek bedzie siedział w tej klatce xD
1
@Kondziubarca No dziadzio powinien dawno zostac wysłany do domu seniora bo mocno mu na dekiel siadło
2
Z okazji wypuszczenia nie opublikowanej wczesniej piosenki LP pytanie które utwory lubicie najbardziej?
In The End
Numb
Crawling
Castle of Glass
Leave out all the rest
Heavy
0
@saczers438 Po polsku?
2
https://static.zpe.gov.pl/portal/f/res-minimized/Ruaj7fRIskJEZ/1637855860/1gaqPGZiSwNLsXnzP5IW008wbd5yoM0B.png
Grafika obrazujaca 3 najwieksze kaldery w Yellowstone.
2x VEI-8
1x VEI-7
1
Kurła kiedys to sie grało na giercowni albo wyspie gier...
0
@arasz1819 Póki jest obudowany to nie warto sie go pozbywac. Nie kiedy nie mamy ani zastepcy ani nastepcy ani tym bardziej alternatywy
1
Indonezja erupcja Karangetang
https://tiny.pl/w4sk9
0
@Rewolucja123 Valencia lub Warta
2
@MarioVeB! Bo w niej nie graja xDDD
Brawo za patelnie do pustaka
0
@MarioVeB! Przyganiał kocioł garnkowi. Marian wez ty sie lepiej nie odzywaj bo jedynym wykolejencem tutaj jestes ty. Zreszta kazdy kto ma mózg to stwierdzi
1
Widzew Lechia szykuje sie ciekawy mecz. Widzewa bardzo dobrze sie oglada w tym sezonie :)
0
@michal26 Dla mnie mógłby wygrac Widzew ale to nie realne. Wiec wole Legie
0
@Kgorecki2500 Za długo by tłumaczyc. Kto ma wiedziec to wie o co chodzi i czemu miedzy kibicami Lecha i Rakowa jest tak wroga atmosfera
0
@FcPortoFan1999 Możliwe albo sie sfrajerza i Legia ich ogra.
8
@kewin Wali fejurem na kilometr. Kto by chciał oddac takiego stopera...
0
@bartas97 Dobrze wiesz o co chodzi. Ale mniejsza o to.
Życze powodzenia z autobusami bo ewidetnie tego teraz wam potrzeba.
3
Teraz moze Papszun zobaczy jak to jest gdy druzyny graja niemal 11 na swojej połowie przeciwko nim.
I Lech i Legia tego doswiadczali nie raz zobaczymy czy Marek jest w stanie wymyslic jak grac na takie zespoły.
Nie bede ukrywał z dwojga złego wole Legie od Rakowa zwłaszcza po incydencie w finale pp.
7
No i prosze Raków az sie prosi by przegrac potencjalne mistrzostwo a nie ukrywajmy bedzie to frajerstwo.