1

@Emhyr No i fajnie. Lepszy niz Gakpo i Memez

4

@Comentateiro TeamKucharek

1

2

@require Ta pierwsza kozak. Kupiłbym

0

Co jak co ale taki Murawski za Krychowiaka w kadrze by siadł :)

Po cichu licze ze Santos da mu szanse bo bardzo niedoceniany piłkarz a ma wszystko to czego Krychowiakowi obecnie brakuje

2

@Pawel13sz Dziurawy

0

I prosze Lech 3 miejsce i gra dalej w europie. Można? Można.

0

@mkord Mecz meczowi nie równy ale zgadzam sie. Lech zle broni w tym meczu

0

@mkord Tak jak Lech z miedzia a jest jak jest.

@FcPortoFan1999 No na Bodo Milic Dagerstal na bank

0

Salomon elektryczny ale to nie dziwi jak on dopiero grac zaczyna.

Lech spokojnie moze to wygrac ale nie moze prezentów rozdawac

0

@Kondziubarca No i znajac rosje to bałbym sie o jakosc xD

0

PSG to mem nie klub. A kylianek bedzie siedział w tej klatce xD

1

@Kondziubarca No dziadzio powinien dawno zostac wysłany do domu seniora bo mocno mu na dekiel siadło

2

Z okazji wypuszczenia nie opublikowanej wczesniej piosenki LP pytanie które utwory lubicie najbardziej?

In The End
Numb
Crawling
Castle of Glass
Leave out all the rest
Heavy

0

@saczers438 Po polsku?

2

1

Kurła kiedys to sie grało na giercowni albo wyspie gier...

0

@arasz1819 Póki jest obudowany to nie warto sie go pozbywac. Nie kiedy nie mamy ani zastepcy ani nastepcy ani tym bardziej alternatywy

1

Indonezja erupcja Karangetang
https://tiny.pl/w4sk9

0

@Rewolucja123 Valencia lub Warta

2

@MarioVeB! Bo w niej nie graja xDDD

Brawo za patelnie do pustaka

0

@MarioVeB! Przyganiał kocioł garnkowi. Marian wez ty sie lepiej nie odzywaj bo jedynym wykolejencem tutaj jestes ty. Zreszta kazdy kto ma mózg to stwierdzi

1

Widzew Lechia szykuje sie ciekawy mecz. Widzewa bardzo dobrze sie oglada w tym sezonie :)

0

@michal26 Dla mnie mógłby wygrac Widzew ale to nie realne. Wiec wole Legie

0

@Kgorecki2500 Za długo by tłumaczyc. Kto ma wiedziec to wie o co chodzi i czemu miedzy kibicami Lecha i Rakowa jest tak wroga atmosfera

0

@FcPortoFan1999 Możliwe albo sie sfrajerza i Legia ich ogra.

8

@kewin Wali fejurem na kilometr. Kto by chciał oddac takiego stopera...

0

@bartas97 Dobrze wiesz o co chodzi. Ale mniejsza o to.

Życze powodzenia z autobusami bo ewidetnie tego teraz wam potrzeba.

3

Teraz moze Papszun zobaczy jak to jest gdy druzyny graja niemal 11 na swojej połowie przeciwko nim.

I Lech i Legia tego doswiadczali nie raz zobaczymy czy Marek jest w stanie wymyslic jak grac na takie zespoły.

Nie bede ukrywał z dwojga złego wole Legie od Rakowa zwłaszcza po incydencie w finale pp.

7

No i prosze Raków az sie prosi by przegrac potencjalne mistrzostwo a nie ukrywajmy bedzie to frajerstwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?