0

@Szreko Mam to samo zwłaszcza po tragedii na Anfield ekipy Valverde

1

@Kgorecki2500 Tez Somebody that i used to know kojarze z tym zwiastunem lotra xD

1

Gerrard moment przed tragedia xD



Szkoda imo chłopa. Powinien 1 majstra zdobyc

0

@partymaker Ah shit here we go again :]

17

@Encore Neuer mimo sympatii do Włocha.

Szkop zrewolucjonizował pozycje bramkarza niczym Busquets pozycje spd

0

@Comentateiro Nie zgodze sie. Z Sylwetka obecnych piłkarzy w tym Suareza w Primie tamci obroncy nie wiele mieliby do powiedzenia.

Przepasc jest miedzy obecna a tamta piłka zwłaszcza pod wzgledem prowadzenia sie piłkarzy.

Dla mnie Maradona moze byc w top 3 w historii ale nie uwazam by był całosciowo lepszy od Suareza czy Lewego. Pod wzgledem techniki byc moze ale to chyba jedyny atut na korzysc Diego gdyby go porównac do Prima Luisa czy RL9

1

@Encore Przeciez ci ludzie sa niepowazni. Sprawa Beckhama pokazała ze trzeba to omijac szerokim łukiem

0

@Encore Bezsensu kompletnie. Kiedy grał Maradona piłka była zupełnie inna i łatwiej o bramki i asysty było.

Obroncy byli srednio rozgarnieci a taktyka prawie nie istniała.

Dajesz Suareza do jego epoki i zrobi jeszcze lepsze liczby

2

https://www.meczyki.pl/newsy/afonso-sousa-zachwala-gre-w-lechu-poznan-zrobil-mu-reklame-w-portugalii/213053-n

No i super. Dla mnie wart kazdego centa jakie były zapłacone za niego. Lech spokojnie na nim zarobi a i piar tez zrobi Lechowi co moze ułatwic potencjalne transfery a Lech lubi rynek portugalski

0

@tomek8756 Fajny kitku

3

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/06/Crater_lake_Pinatubo.jpg/800px-Crater_lake_Pinatubo.jpg

https://i.pinimg.com/originals/bc/c7/2b/bcc72bac0fab36e0db59a0a75c503514.jpg

Jezioro kraterowe wulkanu Pinatubo na filipinach. Wulkan w wyniku erupcji w 1991 stracił ok 270m i stożek. Siła erupcji VEI 6.

Była to 2 najsilniejsza erupcja w 20 wieku tuz obok Novarupty na Alasce.
Poza tymi dwiema siłe VEI 6 miała takze erupcja Santa Marii w Gwatemali

@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @AssisMoreira @Kidd

5

@fcbarcafan19 Oszukac przeznaczenie sie przypomina

1

@PietrasCoelho Stac. Nie pieniadze sa problemem a głupota LL w kwestii ffp.

0

@PietrasCoelho Same placki. Po co kolejne wynalazki typu Ferran.

Merino najlepszy kandydat co nie znaczy ze dobry

14

@Comentateiro Metzen to drugi Korwin i wydaje mi sie ze byłoby jeszcze gorzej gdyby do władzy doszedł tego typu człowiek.

Na szczescie mozna liczyc na samozaoranie konfederacji.

I nie nie jest zwolennikien PiS czy KO po prostu uwazam ze dobrze ze ten człowiek nigdy do władzy nie dojdzie

1

@Barcanajlepszyteam Przeciez on nienawidzi Bidena i jego administracji. On ma do dzis bol dupy o rzekome fałszowanie wyborów w USA. Porażka Trumpa uwiera mocno.

Kto ma wiedziec ten wie o co mi chodzi :)

1

Droga @Redakcja czy mozecie zrobic cos z błedem captcha przy próbie logowania?

Wyczysciłem przegladarke i 30 min z tym błedem sie bawiłem...

2

Komentarz usunięty

1

@Kapiczek On żyje pełnia życia i ma wywalone na to. Przynajmniej umrze szczesliwy

7

Komentarz usunięty

0

@Emhyr Nie sadze ze to prawda. Mieli juz dosyc czasu a ew poprawki nie powinny trwac kolejnych 10 dni

2

@Kapiczek Ah shit here we go again

29

@Cotutajsiedzieje Karma is a bitch

1

@Kessie Andrzej to walnie XDDDD

2

"Czwarte miejsce zostało przez nas przyjęte pozytywnie, lecz z dużym niedosytem. Wszyscy wiemy, co się zdarzyło w przedostatniej kolejce. Poza dwoma osobami wszyscy twierdzili, że zostaliśmy skrzywdzeni. Odebrano nam szansę strzelenia gola. Oczywiście, karny to jeszcze nie jest bramka, ale myślę, że wtedy rezultat mógłby być zdecydowanie inny i nasze miejsce byłoby inne – mówił Mroczek"

Komus sie odkleiło mocno. Zapomniał jak wydymano Lecha w meczu z Pogonia?

0

@Kgorecki2500 Nie wiem ale lubie wracac do niej. Arnold i Snoop dali rade

0

A co do Snoop Dogga

https://www.filmweb.pl/film/Soul+Plane%3A+Wysokie+loty-2004-113809

Sprosna ale fajna komedyjka ze Snoopem no i ofc bez zioła sie nie obejdzie ;)

0

@Kengo Typ nie do podrobienia xD

1

@FcPortoFan1999 Dopłaciłbym byle sie nie zbliżał do Lecha. Człowiek pech.

0

O co chodzi z ta seria oswiadczen Wisły Płock? Tak sie spłakali po przegraniu mistrzostwa z Vive ze nie wytrzymali?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?