0

@pacjentzchoroszczy Teraz pokaz liste zespołów jakim strzelał.

Mallorca,Celta,Elche,Betis etc

3

@esem91 Obu ich pogonic.

1

@pacjentzchoroszczy Najpierw niech Ansu zacznie strzelac powaznym zespołom a nie ogórom typu Mallorca czy Celta a i tak poza golem nic nie pokazał

0

@Faro Pokaz mi mecz gdzie Ansu z powaznym rywalem bierze ciezar gry na siebie poza RSSS na poczatku sezonu. Z kim i w jakich okolicznosciach te bramki zdobywał ile asyst miał przy kluczowych golach i ile kluczowych podan posyła?

Tego wymagam od piłkarza z takim potencjałem i pensja.

Moze sie ogarnie ale nsjlepiej poza klubem bo Barca nie moze czekac az łaskawie ansu zacznie grac na miare pensji jaka otrzymuje

2

@barcelonaLM Rychło w czas kiedy stracił ze 2 sezony conajmniej

0

@Kapiczek Fizycznie moze i tak ale przyjdzie presja i bedzie drugi Denis Suarez

@Deviler wiem i w takim kontekscie to pisałem. W sensie ze teoretycznie łatwiej byłoby negocjowac

2

@Kapiczek Nie wart połowy tego. Ilu było takich one season piłkarzy?

Pomijam fakt ze gdyby Barca go chciała to agentem jest Zahavi :)

0

@Faro No to podobnie jak ja z twoich postów o tym ze komukolwiek Fati zamyka mordy ;)

2

@Faro ja sie dalej smieje z Ansu i co?

Mendes zrobi co trzeba by na nim zarobiła Barca

0

@Nicko Przeciez on rownie szybko zniknie jak sie pojawił.

Nie ma w piłce miejsca na niezdefiniowach piłkarzy co pokazuje Ferran itp a Veiga takim piłkarzem jest.

Ide o zakład ze pojdzie do lepszej druzyny i przepadnie

3

@barcelonaLM Nie no grajac o cos ze zdrowym Araujo i Pedrim te mecze byłby wygrane z palcem w dupie.

Az nazbyt widac było ze brakuje motywacji a i swiezosci tez mogło brakowac bo sezon dał w kosc

1

@LukaszFan Szacun za co? Za robienie z siebie pajacy na oczach milionów? Przeciech ich to tylko w cyrku puscic. Gardze takimi symulantami.

0

Żałosne symulki celty no ale ich jedyna ambicja jest gra o utrzymanie wiec.

0

Pena jprdl jaki placek. Z city to samo odwalił

0

@Firestone Nie napisalem ze gra dobrze tylko ze próbuje cos zrobic.

Tylko Lewy gra na dobrym poziomie

0

W tym meczu to szkoda tylko Lewego i Rafy.

Oni próbuja a reszta wywalone jajca

0

Komentarz usunięty

6

@El Plutoninho A kto mial grac? Zobacz lawke i dopiero pisz

0

@PolskiBarcelonista10 Wyrównanie to nic?

0

Teraz to yeb ten mecz i z miejsca 5 zmian i niech mlodzi graja

0

@Emhyr Ja tez nie panimaju

10

Dudek szpaler za grzanie ławy
Benzyna: Wtf

Imo bardzo słabe to pożegnanie.

0

10

@Emhyr Bo to kolejny wynalazek bez przypisanej konkretnej pozycji

2

@shahman To tam sa inni kibice niz sezonowcy?

3

@Tomo1989 Zazalenia prosimy składac do innych zespołow xd

0

@mekston Co jak co ale nie za bardzo ma z kim walczyc wiec troche brakuje emocji w tych wyscigach

0

Tymczasem Max ma piknik ;]

0

@RosjaninBut Zgadzam sie ale to musi byc tani transfer by ew na nim moc zarobic w razie czego

1

@partymaker Bo emocji w walce o tytuł brak. Ale lubie patrzec jak Max jezdzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?