Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pacjentzchoroszczy Teraz pokaz liste zespołów jakim strzelał.
Mallorca,Celta,Elche,Betis etc
3
@esem91 Obu ich pogonic.
1
@pacjentzchoroszczy Najpierw niech Ansu zacznie strzelac powaznym zespołom a nie ogórom typu Mallorca czy Celta a i tak poza golem nic nie pokazał
0
@Faro Pokaz mi mecz gdzie Ansu z powaznym rywalem bierze ciezar gry na siebie poza RSSS na poczatku sezonu. Z kim i w jakich okolicznosciach te bramki zdobywał ile asyst miał przy kluczowych golach i ile kluczowych podan posyła?
Tego wymagam od piłkarza z takim potencjałem i pensja.
Moze sie ogarnie ale nsjlepiej poza klubem bo Barca nie moze czekac az łaskawie ansu zacznie grac na miare pensji jaka otrzymuje
2
@barcelonaLM Rychło w czas kiedy stracił ze 2 sezony conajmniej
0
@Kapiczek Fizycznie moze i tak ale przyjdzie presja i bedzie drugi Denis Suarez
@Deviler wiem i w takim kontekscie to pisałem. W sensie ze teoretycznie łatwiej byłoby negocjowac
2
@Kapiczek Nie wart połowy tego. Ilu było takich one season piłkarzy?
Pomijam fakt ze gdyby Barca go chciała to agentem jest Zahavi :)
0
@Faro No to podobnie jak ja z twoich postów o tym ze komukolwiek Fati zamyka mordy ;)
2
@Faro ja sie dalej smieje z Ansu i co?
Mendes zrobi co trzeba by na nim zarobiła Barca
0
@Nicko Przeciez on rownie szybko zniknie jak sie pojawił.
Nie ma w piłce miejsca na niezdefiniowach piłkarzy co pokazuje Ferran itp a Veiga takim piłkarzem jest.
Ide o zakład ze pojdzie do lepszej druzyny i przepadnie
3
@barcelonaLM Nie no grajac o cos ze zdrowym Araujo i Pedrim te mecze byłby wygrane z palcem w dupie.
Az nazbyt widac było ze brakuje motywacji a i swiezosci tez mogło brakowac bo sezon dał w kosc
1
@LukaszFan Szacun za co? Za robienie z siebie pajacy na oczach milionów? Przeciech ich to tylko w cyrku puscic. Gardze takimi symulantami.
0
Żałosne symulki celty no ale ich jedyna ambicja jest gra o utrzymanie wiec.
0
Pena jprdl jaki placek. Z city to samo odwalił
0
@Firestone Nie napisalem ze gra dobrze tylko ze próbuje cos zrobic.
Tylko Lewy gra na dobrym poziomie
0
W tym meczu to szkoda tylko Lewego i Rafy.
Oni próbuja a reszta wywalone jajca
0
Komentarz usunięty
6
@El Plutoninho A kto mial grac? Zobacz lawke i dopiero pisz
0
@PolskiBarcelonista10 Wyrównanie to nic?
0
Teraz to yeb ten mecz i z miejsca 5 zmian i niech mlodzi graja
0
@Emhyr Ja tez nie panimaju
10
Dudek szpaler za grzanie ławy
Benzyna: Wtf
Imo bardzo słabe to pożegnanie.
0
@FcPortoFan1999 Szkoda
10
@Emhyr Bo to kolejny wynalazek bez przypisanej konkretnej pozycji
2
@shahman To tam sa inni kibice niz sezonowcy?
3
@Tomo1989 Zazalenia prosimy składac do innych zespołow xd
0
@mekston Co jak co ale nie za bardzo ma z kim walczyc wiec troche brakuje emocji w tych wyscigach
0
Tymczasem Max ma piknik ;]
0
@RosjaninBut Zgadzam sie ale to musi byc tani transfer by ew na nim moc zarobic w razie czego
1
@partymaker Bo emocji w walce o tytuł brak. Ale lubie patrzec jak Max jezdzi.